Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Ależ piękna Jalitah. Jestem nią zachwycona.
Ty pewnie już wróciłaś i szalejesz na działce przy różach ;:65
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu pięknego wypoczynku i czekamy na Twój ogród i wakacyjne widoczki, niech Ci pogoda i humor sprzyja ;:196 U mnie remontowo znów na działeczce - schowek i altana zyskały nowe schody, dzięki Dziadkowi ;:167 Poza tym sucho i ciągle woda i woda z węża idzie, muszę zainwestować w porządny wąż bo mój nie dość że krótki to się zagina co chwile ;:130

Pozdrawiam cieplutko ;:3
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, dopadłaś już swoje podopieczne? :wink: Mam nadzieję, że godnie Cię przywitały i bez towarzyszenia chwastów :wink:
To czekamy na pokaz ;:65
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu Nacieszenia się działką po powrocie - na pewno królewny Cię pięknie przywitają ;:167
Miłego słonecznego wekendu ;:3 ;:196
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Jestem ,wróciłam wypoczęta,stęskniona...To była wielogodzinna podróż,na drugi dzień odsypiałam,ale wczoraj mimo pochmurnej pogody pojechałam na działkę z wywieszonym jęzorem:) I co na niej zastałam? Hmmm no nie było jakiegoś wow. Przecież zostawiłam moje róże w najlepszym im okresie,gdzie szykowały się do wybuchu kwiatów. Cały pobyt myślałam o nich.
Moja mama mnie uspokajała i pocieszała,że nie mam co żałować,bo po naszym wyjeździe przyszły ogromne ulewy i wszystkie róże dostały po płatkach.
Wczoraj większość róż poprzycinałam,niektóre kwitną,nie jest źle. Kwiaty wymęczone przez ulewne deszcze. Mam nadzieję,że jeszcze zakwitną i ominą je pogodowe anomalie.
Dolce Vita mnie zaskoczyła. U mnie nowość i dalej kwitnie,wciąż tworzy bukiety i ma kilka odgałęzień. To samo Jalitah kwiaty bardzo trwałe i wciąż nowe przyrosty. Przed wyjazdem zdążyłam przyciąć kilka krzaczków, a teraz mają nowe pąki,a ja czekam na nie.
Rodzinny grill,ale ja nie odpuściłam. Znów chwyciłam sekator i biegałam przycinając przekwitnięte róże. Muszę je doprowadzić do porządku ;:215 ;
Niestety lilie słabo mi zakwitną,wiele z nich traci pączki,więdną i opadają:(
Za to liliowce ładnie zaczynają.

Małgosiu róże z ostróżkami to super duet. Obcięłam ostróżki i będę czekać na ponowne kwitnienie ;:65

Lady of Schalott

Obrazek

Werka moja Purple niestety miała mocno przypalone płatki. Będę teraz obserwowała,które są słabsze i też będę wymieniała na lepsze modele. Ciekawe,na które Ty narzekasz?

Leonardo

Obrazek

Grażynko ale co począć skoro jak zobaczę jakąś nową piękność to ciekawość mnie zżera jak się będzie u mnie zachowywała? Czasami jestem przekorna ?
Mam u siebie terminatorki,ale kwitną tylko raz .

LO w trawie ;:224

Obrazek

Gabi zapraszam,mam kilka nowych fotek z pozostałości po kwitnieniu czerwcowym ;:108

Obrazek

Marlenka przegapiłam kwitnienie Boscobel,czekam na nowe pąki .Koper wyrzuciłam,bo się panoszył i zakrywał róże. Mariatherese powoli przekwita,dziś ścięłam większość kwiatów.
Marc Chagall się wyróżnia,paski bardzo widoczne,ale zapach ma nieprzeciętny ;:167

Jubilee Celebration

Obrazek

Wiolu ja czasem lubię sama siebie zaskoczyć co do wyboru róż. Po spokojnych różach i budyniach nagle paseczki i dość krzykliwy kolor. Dziś podziwiałam Hot Chocolate ,w słońcu pięknie się prezentowała. Nawet mój M ją pochwalił.

Hot Chocolate

Obrazek

Monika dziękuję :) Wróciłam i dziś szalałam,latałam jak głupia,a wczoraj nawet w deszczu .

Dorotka Eyes For You to róża rabatowa. Nie potrzebuje dużo miejsca. A może do donicy posadź?

Lavender Ice na mnie poczekała ;:333

Obrazek

Elwi Marc Chagall pomimo swojej krzykliwości mnie zachwycił,ma moc :)
Szkoda,że Twoja podmarzła,na pewno się pozbiera i jeszcze Ci w sezonie zakwitnie.
Glyndebourne w tym roku nawet ma sporo pąków,ale ona mnie nie zachwyca. Obserwuję ją z boku,ale jak tak dalej będzie z nią słabo to się pożegnam...

Winter Lodge

Obrazek

Anetko jak fajnie,że jesteś i się odzywasz:) dziękuję za zaproszenie,na pewno lekturka godna uwagi,z chęcią poczytam:)Róże u mnie już przekwitają,ale z chęcią popatrzę na róże w ogrodach innych forumowiczów. Już jestem i ich teraz solennie dopilnuję.
Dobrze,że remontowo działasz,nowe schody no proszę,mam nadzieję,że znajdę fotki w Twoim wątku ;:224

Jalitah

Obrazek

Soniu obydwie róże,które zacytowałaś lubię i podziwiam. Jalitah kwitnie już trzeci tydzień,ta róża jest niesamowita. Masz rację,że okrywowe mniej kapryszą,ale ja lubię pełne,duże kwiaty u róż najbardziej ;:333

Obrazek

Krysiu w tej chwili u mnie większość róż przekwita,a Jalitah dalej się stroi w pąki i kwiaty kolejne otwiera,zuch dziewczyna. Lavender Ice też długo każe na siebie czekać ;:65
Hot Chocolate dziś mnie zachwyciła,och ten kolorek gorącej czekolady. Na razie liście nie chorują,oby u Ciebie też się zdrowo zachowywała. Zaraz wkleję kilka aktualnych fotek.

Sweet Juliet

Obrazek

Aneczka no to rzeczywiście masz powody,żeby nie być zadowoloną z zakupów w znanej szkółce ;:108
Myślę,że jak napiszesz do firmy to wszystko się wyjaśni.Moja Foxy Flower C różowa jak landrynka,a pamiętam,że miała być chyba kremowo-różowa?
Charles Darwin pomylony? No to nieciekawie. Purple Lodge kupiłam z tego zamówienia z Francji,kiedy namierzyłam Anahe. Mareczek Cię nie oczarował?Ja się cieszę,że go w końcu zamówiłam,akurat na niską rabatę jak znalazł. Intrygujący krzaczek,może i Ty się kiedyś skusisz?
Ciekawa jestem Twojej opinii na temat Williama Morrisa...

Pashmina mnie nie zachwyca u mnie ;:224

Obrazek

Iwonka pewnie i Twoja Jalitah daje teraz czadu:)

Obrazek

Dorotka no nie dziwię Ci się wcale,że Dolce Vita Cię nie zachwyciła,małe trzy kwiatki to za mało.
Mi chyba trafiła się dosyć dobra sadzonka,ma sporo rozgałęzień,kwitnie bukiecikami.
Obok lobelia niebieska i czarnuszka,które są super tłem dla Dolce.
Purple Lodge mnie również zachwyca swoją urodą,a Winter niezawodna co roku.
Marc Chagall niezły jest to fakt:)

Andre le Notre

Obrazek
Ewa to miło,że jesteś zadowolona z F,ja do tej pory też jestem,mimo,że Foxy nie gra z kolorem.
Na jesieni coś nowego zamówimy. Mam ochotę na kilka róż.

Alicjo dziękuję,wakacje udane bardzo,pogoda słoneczna i kąpiel codziennie w morzu.

Anahe

Obrazek

Kasiu ja wiem,że trzeba się cieszyć czasem spędzonym z rodziną,ale co ja poradzę jak nagle będąc tam daleko wystarczyła jedna myśl...jak teraz wygląda np. Anahe? Pytań sto,a odpowiedzi brak.
To naprawdę uzależnienie skoro nawet w tak pięknym kraju myślałam o różach codziennie ;:oj
Róże już przycięłam,teraz dostaną nawóz,algi i nie ma musu muszą zakwitnąć dla mnie :)

Liliowce ruszają

Obrazek

Jagna fajnie,że popilnowałaś mi moje róże:) Masz trzech Mareczków? Wow no proszę,czyli coś musi być w tej odmianie,że masz całe trio. Dolcę Vitę okryję skoro ona taka ciepłolubna. Dziękuję za radę.

Obrazek

Ann 85 dopadłam się do róż no oczywiście,latałam po rabatach i przepraszałam,że je zostawiłam :;230

Anahe

Obrazek

Kawa w takich okolicznościach smakuje wybornie...

Obrazek

Chorwacja to połączenie wszystkiego...relaksu,piękna,klimatu,spokoju,dzikości,tu nikt się nie spieszy,spokój i magia miejsc...
Stare uliczki,na każdym kroku odkrywam nowe miejsca i fascynacje.To tutaj znajduję niebanalne pomysły,gdy z niczegoś powstaje coś ;:215 to kraj,który nas pochłonął.Tu nie ma hoteli,mało turystów,można mieć plaże tylko dla siebie ;:167

To plaża w dole urwiska,można do niej dotrzeć drogą morską lub pieszo na własną odpowiedzialność.Zeszliśmy tam,ale nigdy więcej ...

Obrazek

Wspomniane puste uliczki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Uwielbiam robić fotki uliczkom ...nie zauważyłam tej beztroskiej dziewczynki,która sobie skacze na skakance,wróciły wspomnienia,kiedy ja godzinami będąc małą dziewczynką skakałam ;:170

Obrazek

Przy samej drodze poustawiane doniczki na cegłach...

Obrazek

Wszelakie kaktusy koło domostw rosnące...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Starszy Chorwat na łodzi przypłynął z morza,by wykąpać się i ochłodzić,po czym wyruszył w dalszą drogę....

Obrazek

Palmy zamiast róż...

Obrazek

Agawy

Obrazek

Obrazek

Ta fotka jest jak najdroższy i najcenniejszy dla mnie obraz,jedna,jedyna...niezastąpiona...tego szukam w Chorwacji ;:167

Obrazek

Pozdrawiam serdecznie:)
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Witaj :wit . Cudne zdjęcia ;:138 . Chorwacja rzeczywiście ma w sobie coś ;:173 . Nigdy nie byłam ale kiedyś na pewno pojedziemy. Dobrze, że nie przegapiłaś za bardzo różanego spektaklu, może lepiej nie patrzeć na takie zapłakane kwiaty ;:131 . Na pewno kolejne kwitnienie będzie ładne ;:108 . Cudny liliowiec ;:oj . Uwielbiam je tylko szkoda, że pojedyncze kwiaty kwitną jeden dzień :( . Pozdrawiam i udanej niedzieli życzę :wit .
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu cudowne Twoje róże i na pewno pokażą jeszcze co potrafią ku Twojej radości :heja Chorwacja cudna relacja ja będę we wrześniu na tydzień i już się nie mogę doczekać. Będzie i objazdowo i co drugi dzień relaks :heja pozdrawiam z działeczki z tel pisze... ściskam mocniutko ;:167 pięknej niedzieli ;:63 ;:3
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, Jalitah teraz kwitnie i u mnie :heja Też się nią zachwycam.
Twoja Czekoladka aż tak wybujałaa? Mam nadzieję, że i moja tak wyskoczy. Już widzę, że rośnie zdecydowanie lepiej niż w ubiegłym roku i co najważniejsze jeszcze nie choruje. Rok temu po pierwszym kwiatku zgubiła wszystkie listki i stała golusieńka. Anahe na razie mnie nie zachwyciła, ale to chyba przez kilkudniowe deszcze i zimno. W poprzednim sezonie była cudna i teraz też czekam na takie kwiaty.
W jakim rejonie byliście w Chorwacji? My w tym roku niestety znowu nie pojedziemy ;:145 Ale na pewno w końcu nam się uda. Już strasznie tesknię za słonecznymi plażami.
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5993
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, wspaniałe wakacje miałaś i cudowne miejsca oglądałaś. Chorwację i my ;:167 W tym roku niestety nie damy rady, bo M zmienił pracę i jest problem z urlopem, ale za rok nie odpuszczę. :lol:
Gdzie dokładnie byliście ? Pewnie jakaś wyspa :lol:
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu zdjęcia z wyjazdu zachwycające ,a TA fotka...no nie dziwię się że cię zachwycił ten widok ;:167 Ależ smakuje ogród po powrocie co??? ;:183 Nawet człowiekowi chwasty nie przeszkadzają tylko biega wącha i pstryka fotki ;:306 No a jest co pstrykać u ciebie ;:108 róże piękne ;:167
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Ależ piękne zdjęcia z Chorwacji. Kusi mnie ten kierunek coraz mocniej!
Różyczki przepiękne, chodzę po różanych wątkach i dostaję małpiego rozumu- u Ciebie też. ;:108
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, mówisz, że nie było zbyt wielu turystów w Chorwacji? To gdzie oni się podziewają? Toż pół Polski tam jeździ! :lol:
Niby te palmy egzotyczne, niby te uliczki inne niż u nas ale wcale Ci się nie dziwię, że tęskniłaś za swoim ogrodem :D . Też bym tęskniła. Gdzież tam tym kaktusom do Twoich róż! ;:224 Zwłaszcza Jalitah pięknie się prezentuje.
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16968
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Cudne...cudne te wszystkie twoje róże! !
Lavender Ice coraz bardziej mnie prześladuje.
Chorwackie widoczki przecudne.widać że miałam puekny6 urlop.
Pozdrawiam; )
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”