Ryzykowna inwestycja- kupno starego domu na wsi

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Ewakora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2503
Od: 17 maja 2010, o 14:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: prawie Wrocek

Re: Ryzykowna inwestycja- kupno starego domu na wsi

Post »

Witaj Asiu. ;:196
Czyszczenia belek nie zazdroszczę. Moje nie nadawały się do wyeksponowania i są schowane. Prawdę mówiąc chyba nigdy nie były widoczne, bo to bardzo stary poniemiecki dom, a oni budowali inaczej.
Parę lat temu byłam w rodzinnym domu, a raczej chatce mojej babci właśnie pod Tarnowem. Pamiętam z dzieciństwa ten domek kryty strzechą i jego niesamowity klimat. Nowy właściciel dom pięknie odnowił i mimo tego iż wprowadził trochę innowacji , to w żaden sposób nie zaszkodził. Domek wraz z otoczeniem to po prostu bajka, a ja jestem pewna że Wam to się również uda.
Życzę Ci tego z całego serca. :wit
Pozdrawiam wszystkich zielenią natchnionych. Ewa
Wiejski ogród Ewy cz.1, cz.2, cz.3 cz.4- aktualna
Wspomnień nadszedł czas
kaes
50p
50p
Posty: 97
Od: 14 sty 2017, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ryzykowna inwestycja- kupno starego domu na wsi

Post »

Powodzenia przy remoncie, bo też się przymierzam do kupienia działki na wsi z domkiem. :)
Regulamin
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ryzykowna inwestycja- kupno starego domu na wsi

Post »

Asiu jak to mawiają kropla draży skałę... tak i Wy pomalutku dacie radę... uwielbiam takie domy z duszą i trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia ;:215
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ryzykowna inwestycja- kupno starego domu na wsi

Post »

Asiu zobaczysz jeszcze znajomi będą Wam tego domku zazdrościć, będą przyjeżdżać do Was na weekendy. Fajnie spędza sie urlop wśród cisz z daleka od ludzi i miasta, przy pracy ogrodowej można regenerować siły.
Pokazuj jak najwięcej zdjęć z etapów zmian. Pozdrowienia dla Twoich bardzo sympatycznych chłopaków, na pewno i oni pokochają to miejsce.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
asikowo
100p
100p
Posty: 147
Od: 10 kwie 2016, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Tarnów - małopolska

Re: Ryzykowna inwestycja- kupno starego domu na wsi

Post »

Dzień dobry! Miło mi że zaglądacie do mnie:)
Obrazek

[bMarysiu[/b], to prawda, czas wypoczynku szybko mija! Nasza piwniczka-kanał czeka na pomysł na siebie. Funkcji spiżarni raczej nie będzie pełnił ponieważ mam duży budynek gospodarczy z kilkoma pomieszczeniami w środku więc mam gdzie przerabiać dary lata i gdzie je trzymać:) dziękuję za dobre słowo:)


Obrazek
asikowo
100p
100p
Posty: 147
Od: 10 kwie 2016, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Tarnów - małopolska

Re: Ryzykowna inwestycja- kupno starego domu na wsi

Post »

Mariusz, dziękuję! Podobają mi się nienowe rzeczy :roll: oby niedługo nadeszła wiosna! Miłego dnia!

Obrazek

Mariola,cieszę się że zaglądnęłaś! Tak, jest radość bo jest remont :uszy przeszliśmy do następnego pokoju:

Obrazek

Ewuniu ewakora, mam nadzieję że niedługo podjedziemy pod Twój rodzinny dom gdy przyjedziesz w nasze strony:) pozdrawiam Cię cieplutko:)

Obrazek

kaes, oj, namawiam Cię gorąco do zakupu domku na wsi. Nie ma lepszej formy relaksu i lepszego wypoczynku niż na wsi!! Trzymam kciuki:)

Obrazek

Ewo ewarost, dziękuję za wsparcie i dobre słowo!:) bardzo miło to słyszeć:)

Obrazek
Takie doniczki a raczej osłonki robi mi mąż:)
asikowo
100p
100p
Posty: 147
Od: 10 kwie 2016, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Tarnów - małopolska

Re: Ryzykowna inwestycja- kupno starego domu na wsi

Post »

Dorotko, to prawda że najlepiej wypoczywa się z dala od miejskiego zgiełku:)widzę że masz już dużo posianych roślinek! Podziwiam Cię:) moja tunbergia na razie niw wschodzi:) Tobie na pewno się uda:)Trzymam kciuki:)


Obrazek
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Ryzykowna inwestycja- kupno starego domu na wsi

Post »

Hej Asiu,widzę zalipiańskie motywy na kance!Jak daleko mieszkasz ode mnie?Ja w okolicy Żabna-Otfinowa
Zalipia a konkretnie w Kłyżu! Też taką chałupę 9 lat temu kupiliśmy tu! Założyłam ogród w podwórku i cieszę się jak dziecko! Pozdrawiam
asikowo
100p
100p
Posty: 147
Od: 10 kwie 2016, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Tarnów - małopolska

Re: Ryzykowna inwestycja- kupno starego domu na wsi

Post »

Bożenko, domek mam w okolicach Dąbrowy Tarnowskiej:) też się cieszę z tej chałupki a kankę, choć motywem kwiatowym faktycznie nawiązuje do Zalipia kupiłam w miejscowym flomarku więc kanka jest niemiecka:) zapraszam wiosną w odwiedziny:)
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Ryzykowna inwestycja- kupno starego domu na wsi

Post »

Super Asiu ,kiedyś się zgadamy i spotkamy!Taka pasja ogrodowa a jak łączy ludzi! ;:138
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ryzykowna inwestycja- kupno starego domu na wsi

Post »

Asiu zdolny ten Twój mąż nie tylko dowcipny i wesoły, ale i zdolny...rzadki okaz ;:215 Już widzę że odgapię pergolę którą Ci zmajstrował, bo nietrudna (chyba). Doniczki tez mam w planie, bo muszę zrobić parę skrzyń w warzywniku to z resztek zrobię donice :D Pokój robi się zdatny do użytku, ten piach pod podłogą to był czy Wasz pomysł? bo u nas były legary wypełnione gruzem :D
A już myślałam, że kankę Ty malowałaś :D
Półeczka już ładnie zdobi i coraz więcej dzindzibołów przybywa ;:306 Ja jutro odbieram półkę co mi kolega zrobił (ten od pozostałych) więc może Was zainspiruję :D
Chciałabym się z Wami spotkać z Ewcią i z Tobą, może się uda jak mnie zaprosicie ;:4 ;:162
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ryzykowna inwestycja- kupno starego domu na wsi

Post »

Asiu, z takim wsparciem jak nasze, na pewno Wam się uda ;:63 Wiele pracy Was czeka, ale jeszcze więcej satysfakcji. Stworzycie cudne miejsce, które pokochacie całym ;:167 Chociaż wydaje misie, że to już się stało ;:108
Kanka cudna, nie mogę się na nią napatrzeć ;:oj Pozdrawiam i trzymam kciuki za nowy sezon ;:333
asikowo
100p
100p
Posty: 147
Od: 10 kwie 2016, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Tarnów - małopolska

Re: Ryzykowna inwestycja- kupno starego domu na wsi

Post »

Bożenko, pasja ogrodnicza łaczy ludzi także serdecznie zapraszam:)

Marysiu, koniecznie pokaż półkę-inspiracji nigdy dość:) pergolę zrobiliśmy ze stempli kupowanych po promocyjnej cenie ze świetnego, miejscowego tartaku? piach pod deskami podłogowymi był już wcześniej, wymieniliśmy go tylko na świeży ponieważ tamten stary dostarczał nieciekawego zapachu......w ostatnim pokoju pod deskami podłogowymi zastaliśmy grubą warstwę....owsa....bylo tego ok.7 taczek. Zachodzimy w głowę jaką funkcję miał spełniać ten owies...izolacja,ocieplenie,pochłaniacz wilgoci? Myszy chyba aż tyle nie przyniosły. Zagadek i niespodzianek mamy pod dostatkiem :;230 U mnie jestes cały czas mile widziana więc zaproszenie aktualne non-stop a Ewę usilnie nakłaniam do przyjazdu w Jej rodzinne strony. Mam nadzieję do zobaczenia niedługo:)

-- 21 lut 2018, o 23:26 --

Iwonko, pracy przed nami jeszcze ogrom ale coraz bardziej nam się to podoba. Co my poczniemy gdy remont się skończy? :;230 kanka też mi się spodobała gdy tylko ją zobaczyłam:) dziękuję za miłe słowa!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”