Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.3

Post »

Beciu zaglądam z życzeniami swiatecznymi przede wszystkim zdrowia, spokoju i radości nie tylko w ten świąteczny czas. Pozdrawiam ;:196 ;:168
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
iwwa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2253
Od: 27 sty 2013, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.3wesł

Post »

Wesołych świat !
wszystkiego najlepszego w szcześciu zdrowiu i miłości !
wątek aktualny Ogródek Asi- cz 3
Awatar użytkownika
iwwa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2253
Od: 27 sty 2013, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.3

Post »

Beatko ogród jesienią też masz śliczny :)

Co do chorób, to współczuję, sama latam ze sobą z różnymi sprawami i wiem, jak można być bezradnym i zniesmaczonym w tym wszystkim. Trzymaj się i nie poddawaj. Synkowi nic nie będzie. Na pewno jest zdrowy ! Jeżeli są takie opinie lekarzy, różne,to jest nadzieja, że wszystko jest w porządku. Może to okres dojrzewania ?

Beatko, Wszystkiego najlepszego na ten Nowy Rok , dla Ciebie i Twoich bliskich !
Obrazek
wątek aktualny Ogródek Asi- cz 3
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.3

Post »

Witaj Beatko,życzę Ci ,żeby w Nowym Roku nie było już tylu problemów ,żeby był pełen radości ,szczęścia , spokoju i zdrowia,problemy zdrowotne są wielką zmorą ,ale mam nadzieję ,że wszystko się wyjaśni i będzie dobrze ,jeszcze troszkę i wiosna do nas zawita i trochę zakopiemy nasze troski,pozdrawiam i dużo zdrowia życzę dla całej rodzinki ;:168
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.3

Post »

Kochani święta, święta i po świętach ,oj jak to szybko zleciało.Tyle szykowania i czekania a tu myk i już po.Nowy Rok się zaczął i już roczek nam dodał do metryczki.Kurcze czemu ten czas tak zapitala ;:145
No, ale cóż trzeba dalej iść do przodu i teraz mamy czas na wspominki i odliczanie dni do wiosny,na którą czekamy z niecierpliwością .
Ja zaczynam buszować powoli po wątkach sprzedażowych,zapisuję moje chciejstwa i tak czas mi mija z dnia na dzień.Wczoraj już kupiliśmy z M kilka torebeczek nasionek do wysiewania bo już niedługo coś tam zaczniemy działać z sieweczkami.

Przygotowania do Wigilii a tu już po :cry:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


anabuko1 Aniu zima przyszła tylko szkoda ,że na święta o nas zapomniała,ale dobrze ,że chociaż teraz jest.Co prawda nie wiadomo na jak długo,ale dobrze by było żeby została na czas ferii co by te dzieci coś tam skorzystały z jej uroku .
My z synem teraz toczymy bój o autko ;:306


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


maniolek Mariuszu już po świętach,szybko zleciało.Zima nadeszła i na szczęście okryła troszkę bo już mi wyszły cebulki tulipanów i krokusów .Z resztą hiacynty też już sporo nad ziemią ,jakaś wariacja z tym wszystkim.Co do kreta to mam taką nerwę,że szkoda gadać .Mam ponad 30 kopców albo i więcej ,które są tak wielkie ,że jestem w szoku.Co za dziad ;:223


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Bazyla Beatko dziękuję za życzenia i przepraszam,że dopiero teraz odpisuję .Bardzo dziękuję i również wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :) ;:196


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


iwwa Asiu ślicznie dziękuję również za życzenia i wzajemnie wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ;:196
Asiu na razie odpuściłam sobie lekarzy ,ale muszę już niedługo znowu zacząć dalsze kroki w tym kierunku.Aż strach myśleć co znowu się okaże .
Ale co ma być to będzie ,mam nadzieję,że już tylko lepiej :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


koziorozec Marto dziękuję za piękne życzenia,mam nadzieje,że się spełnią jak też życzę Tobie wszystkiego dobrego w Nowym Roku,prze de wszystkim dużo zdrówka ,szczęścia oraz spełnienia marzeń tych rodzinnych jak i ogrodowych .Wszystkiego naj naj naj ;:196 ;:196 ;:196


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


:D :D :D


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.3

Post »

No niestety, tak to jest ;:131 Przynajmniej masz ładną zimę ;:108
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzę ;:4
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.3

Post »

Blueberry Natalio dziękuję i również wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ;:196

Zima zagościła i nie odpuszcza jak na razie,może i dobrze bo w końcu powinna być .Może tez uda się,że po kilku latach będziemy mieć wiosnę z prawdziwego zdarzenia a nie po zimie od razu lato .
U mnie ciągle coś się dzieje i czas zasuwa jak oszalały i to też nie jest dobre .Teraz dzieci mają już tydzień ferii za sobą ,drugi też zleci i szkoła na nowo.Syn najstarszy już po studniówce a teraz matura przed nim. Kurcze ,ale mi te dzieci szybko rosną a dopiero co były takie malutkie ;:223 ;:223
Jeszcze straszą śniegiem i mrozami,ale jak już ta fala zimna przejdzie to myślę,że będzie z dnia na dzień coraz ładniej.
Martwi mnie to,że mam już tulipany około centymetra na wierzchu,hiacynty,żonkile,irysy i krokusy .Mam nadzieje,ze dadzą radę do wiosny i nie zaszkodzi im ten mróz jaki zapowiadają ,oby ;:131

Mój syn z dziewczyną przed wyjściem na studniówkę ;:167


Obrazek

Obrazek


i najmłodsza pociecha dziś kończy 12 lat ;:167


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miłego tygodnia życzę wszystkim :):):)
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.3

Post »

Hello :) widzę, że Wigilia w gronie rodzinnym była, bo sporo miejsc, musiałaś się napracować :) Śnieżek okrył ogród, to wszystko pod pierzynką :)
Uuu same imprezki u Ciebie, jeden syn studniówka, drugi urodzinki :) hmm tak bez niczego zgodzili się na umieszczenie zdjęć na forum czy o niczym nie wiedzą ;:224
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.3

Post »

maniolek Mariuszu już po świętach,miałam 18 osób i myślę,że nie mało i nie dużo a nawet w sam raz.Ja uwielbiam ten czas świąteczny,te przygotowania i mimo ,że trochę się narobiliśmy z pomocą męża to nie narzekam bo potem sama radość na serduchu jak ma się tyle osób w okół siebie ,gorzej by dla mnie było gdybym musiała sama je spędzać a tak to głośno,wesoło czego chcieć więcej :)
Śniegu aż tak dużo nie ma ,ale dobre i tyle bo wszystko pcha się na zewnątrz a zapowiadają jeszcze duże mrozy.Ponoć ma jeszcze prószyć to może jeszcze coś bardziej ochroni na co liczę .
Ja zanim wstawię zdjęcia moich pociech to pytam o autoryzacje ;:306 więc nie jest źle .Muszą zlukać czy dobrze wyszli na danym zdjęciu i dopiero wtedy można coś tam wstawić,oczywiście nie za dużo.Na portalach społecznościowych też czasem wstawię jakieś ich zdjęcia ,ale za zgodą oczywiście :wink:
Na pewno nie mam takiego polotu jak kiedyś i korzystam z okazji póki co i póki się daje jeszcze :;230 :;230 :;230
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.3

Post »

:D
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.3

Post »

Beciu witaj w Nowym Roku ;:168 Oj z tymi choróbskami to skaranie Boskie. Mam nadzieję, że w końcu trafisz na prawdziwego specjalistę, który zechce się przyłożyć do prawidłowego zdiagnozowania Twojego synusia. Nie wiem co prawda co leży u podłoża sprawy, ale może zamiast dochtorów wybrać się do dobrego rehabilitanta. Troszkę wiem coś o tym. Dobry fizjoterapeuta potrafi niejednokrotnie lepiej pomóc niż lekarz.
Oczywiście nie neguję potrzeby konsultacji lekarskich, ale może warto zacząć od drugiej strony ;:131

Przesyłam życzenia powodzenia na maturze dla Abiturienta, a Młodemu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Wspaniała, rodzinna wigilia. Właśnie tak powinny wyglądać święta.

W Twoim ogrodzie chociaż zimowo, to nadal klimatycznie.

Pozdrawiam i przesyłam serdeczności ;:168
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.3

Post »

Bazyla Beatko dziękuję za odwiedziny,za życzenia i pamięć ;:196
Na razie odpuściłam sobie wszystko ,musiałam dać sobie trochę wytchnienia,ale znowu zaczynam od nowa z wizytami,rehabilitacjami itp.,muszę po ustalać i działać.
Teraz ciesze się,ze już zima powoli odchodzi,choć żałuję,że już po świętach bo uwielbiam ten klimat.Ale coś odchodzi a coś inne nadchodzi.
Teraz czekam na wiosnę,na maturę syna a reszta jakoś się mam nadzieje ułoży .
Dziękuję jeszcze raz ;:168

-- 7 lut 2019, o 15:04 --

Proszę administratora o zamknięcie tego wątku,dziękuję :)
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”