Mój jest ten kawałek ogrodu...

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
myszaxs
100p
100p
Posty: 115
Od: 27 paź 2015, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post »

Witam wszystkich serdecznie ;:cm

Mam na imię Iwona. Moje miejsce na ziemi to obrzeża Lublina. Tutaj się urodziłam i tutaj tworzę mój raj na ziemi.
Obejrzałam Wasze piękne ogrody i jestem pod ogromnym wrażeniem pracy jaką w nie włożyliście, a co za tym idzie niesamowitych efektów ;:433
Ja pasję do ogrodu odkryłam w sobie kilka lat temu i wtedy zaczęłam zagospodarowywać część działki, którą otrzymałam od rodziców. Kiedyś było tu pastwisko... a konkretnie wybieg dla kucyków, które wtedy hodowaliśmy, a wyglądało to tak


Obrazek
Obrazek

Kiedy pastwisko nie było już potrzebne, bo koniki, z powodu naszych częstych wyjazdów, poszły do dobrych ludzi zaczęliśmy powoli działać na działce. Nie wyobrażałam sobie działki bez wody, więc pierwsze powstało oczko wodne

Obrazek


Obrazek

Następnym elementem była altanka

Obrazek

Później powiększenie oczka i obsadzanie działki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kiedy budowaliśmy dom niewiele działo się w ogrodzie, a w tej chwili wygląda to tak

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dotychczas miałam niewiele roślin kwitnących, ale teraz po obejrzeniu Waszych ogrodów wręcz zakochałam się w kolorowych rabatach i w tym roku postaram się żeby i u mnie było kolorowo. Niestety nie posiadam też wielu zdjęć z poprzednich lat, ale wrzucę to co mam


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na zakończenie opowieści o moim skromnym ogrodzie z serdecznymi pozdrowieniami dla Was wiosenne fotki :D



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Gayaruthiel
200p
200p
Posty: 385
Od: 25 kwie 2008, o 17:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Haugesund
Kontakt:

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post »

Wow! Wielka zmiana od pastwiska do ogrodu :) Jakie plany na ten rok?
Awatar użytkownika
myszaxs
100p
100p
Posty: 115
Od: 27 paź 2015, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post »

W tym roku kładziemy kostkę dookoła domu i wtedy będę mogła już obsadzać roślinkami bliżej domu, a poza tym modernizacja oczka chcemy zakryć tę widoczną folię, a więc dookoła płaskie kamienia, a nie jak dotychczas otoczaki. Zamówiłam też sporo róż i lilii żeby było kolorowo. Na działce znajduje się jeszcze kilka starych drzew owocowych, które sukcesywnie będziemy usuwać, a te miejsca zagospodarowywać. Sporo pracy jeszcze przed nami, żeby ogród wyglądał tak jak to sobie wymarzyłam, ale przecież zawsze trzeba mieć jakiś cel i do niego dążyć ;:333
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post »

Witaj Iwono.
Och już duża zmiana. ;:215 Życzę realizacji marzeń i planów .Niech ten ogród ,który tworzysz da Ci radość . Ja będę Ci kibicować. ;:108
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post »

Iwonko :wit
Jak już są ogrodowe marzenia i plany to na ich realizację też się zawsze znajdzie jakiś dobry sposób.
Troszkę Ty dodasz coś do ogrodu, troszkę ogród da coś od siebie i będzie pięknie.
Trzymam kciuki. Powodzenia!
Awatar użytkownika
myszaxs
100p
100p
Posty: 115
Od: 27 paź 2015, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post »

Dziękuję Wam za miłe słowa :) Ogród daje mi dużo radości i siły, po pracy idę do ogrodu i tam świetnie się relaksuję i to wcale nie leżąc na leżaku :wink: Marzy mi się ogród taki uporządkowany i dobrze rozplanowany więc małymi kroczkami dążę do sukcesu ;:65 Mam nadzieję na fachowe wsparcie Forumowiczów i miłe pogaduchy ;:162
garbowski
200p
200p
Posty: 324
Od: 25 sie 2014, o 17:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post »

No proszę jak miło.To ja się jako pierwszy z Lubelszczyzny zamelduję :wink: .Fajny kawałek ziemi do pracy. Popatrzymy, popatrzymy :wink:
chmielakowo
200p
200p
Posty: 376
Od: 11 mar 2015, o 20:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post »

Wow piękne zmiany ;:138 jak na to, że nie masz roślin kwitnących to sporo ich u Ciebie dojrzałam, co sezon będzie piękniej :D
Awatar użytkownika
myszaxs
100p
100p
Posty: 115
Od: 27 paź 2015, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post »

Tak Andrzeju ziemi do zagospodarowania mam sporo i chęci też dużo tylko ciągle tego czasu brakuje :( a tu chciałoby się już mieć wszystko pięknie zrobione. Właśnie zaczęli mi układać kostkę także demolka totalna nie wiem kiedy to wszystko ogarnę ;:145
Paulinko mam sporo roślin cebulowych, jesienią posadziłam kilka róż, jeśli zechcą ze mną współpracować to na pewno dokupię więcej, poza tym kocham lilie, jeżówki i hortensje i tych będzie u mnie dużo ;:108
Awatar użytkownika
zeberka4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6419
Od: 10 sty 2009, o 17:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post »

To ja walczę o drzewa owocowe,a Wy jest wycinacie ;:223 :;230 :;230
Nie żal? Moim zdaniem warto mieć owocówki, no chyba że to jakieś nie dobre odmiany.

Bardzo fajne to oczko, my niestety nie mamy już miejsca na takie :D
Awatar użytkownika
myszaxs
100p
100p
Posty: 115
Od: 27 paź 2015, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post »

Zeberko wycinamy ponieważ są to bardzo stare i w większości już spróchniałe drzewa, a młody sadek już rośnie :tan
Awatar użytkownika
gohape
100p
100p
Posty: 111
Od: 22 lip 2014, o 08:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Roztocze

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post »

Sporawy ten kawałek ogrodu. Będziesz - oj, będziesz miała gdzie się wyżyć :;230
Piękna metamorfoza. Będę zaglądać aby podziwiać jak Twój świat nabiera barw.
Pozdrawiam i powodzenia ;:3
Pozdrawiam, Gośka
W moim ogródku
Awatar użytkownika
myszaxs
100p
100p
Posty: 115
Od: 27 paź 2015, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post »

Witaj Gosiu :wit
To co jest na zdjęciach to jeszcze nie jest cała działka jest jeszcze druga część gdzie jeszcze nie ma co pokazywać (i chyba szybko nie będzie), a poza tym sadek owocowy. Trudno wszystko ogarnąć z powodu braku czasu, bo wolne tylko w soboty, a i wtedy nie zawsze jest pogoda :( , ale kocham grzebać w ziemi i każdą wolną chwilę na to poświęcam, więc w tym roku już będzie kolorowo ;:333 Zapraszam serdecznie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”