Rajsko, wiejsko, sielsko...

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

No proszę nawet poziomki masz ;:63 ;:63
Kobea cudna ;:333
Ewuniu a może to wiosna ??
Pozdrawiam cieplutko ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42118
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Ewciu u mnie poziomki kwitną i jak zobaczyłam twoje to szukałam u siebie ale widać za zimno i nie ma ;:185
Z parką nigdy nie wiadomo, bo wśród moich znajomych często ni stąd ni zowąd wychodzi kurka z kurczątkiem, bo wysiedziała w krzakach, a jednej to o tej porze wysiedziała 10 maluchów i przeżyły zimę :D
Ja też już zakupiłam przysmaki w Ldl do karmnika, a najważniejsze mam zapasy słoninki ale jeszcze sikorki czyszczą drzewa. Dopiero jak ściśnie pierwszy mróz, a na pewno jak spadnie śnieg wtedy dokarmiam.
Mam nadzieję że nóżka już sprawna i robisz obchód ogrodu, zdrówka ;:196
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

;:4 dziękuję za odwiedziny ... Miło, że mimo jesiennych chłodów jeszcze komuś chce się tu zaglądać ;:173 Szaro, buro za oknem to i mnie się nie chce do ogrodu wychodzić ;:222 W domu cieplutko, to sobie przeglądam nasionka, pakuję te uzbierane... najwięcej mam różowego dziwaczka chyba odsieję ugór u sąsiada ;:306 na szczęście w sąsiedniej miejscowości ktoś posadził kolorowego dziwaczka przed ogrodzeniem uzbierałam troszkę nasionek i mam nadzieję na troszkę kolorów w przyszłym sezonie...

Obrazek

Moja Kobea nadal kwitnie i puszcza wąsy jakby nic sobie nie robiła z zimna, ale nasionek brak :oops:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Na koniec nasze ;:3 ... u nich też jesień ;:173

Obrazek
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Ewuniu karmnik śliczny i najważniejsze, że się ptaszkom spodobał :D Hortensje piękne wyhodowałaś ;:215 Kicurki cudne, urodzone modele :wink:
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16588
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Ewuś, najpierw najważniejsze: wnuczuś. Słodziak i jak widać na załączonym obrazku, na sportowca wyrasta. ;:63 ;:63
Kobea długo i bardzo jeszcze bogato kwitnie! ;:333 A dziwaczek jest niezwykle ciekawą roślinką i nie tylko z nasion się ją uprawia. Można przechować jej karpę i wiosną wysadzić jak dalie. ;:108

Radosnego świętowania życzę i udanego weekendu. ;:3 ;:3
Zdrówka. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Wnusiowi jesień nie straszna ;:215 i dobrze w końcu każdy chłopak w dzieciństwie to piłkarz ;:306 . Mój był pod urokiem Messiego, a Twój?
Kociaki piecuchy siedzą w domu, moje też, chociaż Gaspar codziennie robi mi rano awantury, ale jesienią i zimą wypuszczam go na dwór tylko w suche, pogodne dni.
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Ewuś karmnik śliczny. ;:138 Taki prosty wypucowany, jak spod igły nie wygląda dobrze, naturalny zdecydowanie ładniejszy. ;:215 Pokazałam mojemu M w sklepie właśnie taki, jak Twój, ale u niego wszystko musi być do milimetra wymierzone i jeszcze wypoziomowane. Mam więc takiego sklejkowego potworka. ;:174
Kobea jeszcze ma takie ładne kwiaty. ;:oj Dobrze, że już podreperowałaś zdrowie, ;:168 teraz ręce odpoczną, a wiosną będą sprawne na kolejne szaleństwa ogrodowe. Specjalne mizianie dla kociaków. :) Kogut i kura pewnie dostają jakieś rarytasy, skoro biegają do Ciebie.
Spokojnych dni. ;:3
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Miło, że mimo jesiennych chłodów jeszcze komuś chce się tu zaglądać ;:173
To najlepszy czas na odwiedziny ;:196 Wreszcie mamy czas na nieśpieszne obchody ulubionych ogrodów i na poznawanie nowych.
Moja kobea również jeszcze kwitnie, chociaż nie tak obficie jak Twoja ;:108 Ale u mnie w tym roku sporo nasienników. Jeszcze nie wszystkie zebrane, kilka ciągle wisi na działce. Daję im czas na dojrzewanie, bo nie wszystkie zawiązują nasionka. W ubiegłym roku z czterech nasienników tylko jeden był dojrzały ;:202 O tym się można przekonać dopiero jak wyschną, czyli za kilka tygodni. Jeżeli będę miała nadmiar, to się podzielę ;:108 Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Leoś , może pójdzie w ślady Lewandowskiego ;:333 Ewuniu, kobea u mnie nie zakwitła, może spróbuje w następnym sezonie.
Dziwaczki miałam w różnych kolorach,ale przepadły został tylko różowy, w tym roku pierwszy raz wykopałam karpy dziwaczka i
przechowuje w piwnicy,o ile przetrwa zime to w następnym sezonie wcześniej zakwitnie ;:168
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Ewko ..tak mówiłaś, że najbardziej lubisz diobliczki...musiało mi to umknąć ale teraz sobie przypomniałam.
Ewko a kiedy wysiewałaś kobeę. Kiedyś dobre parę lat temu wysiewałam w lutym i potem miałam całą firankę zarośniętą ale za to zakwitły dosyć wcześnie. Z kolei Iwonka wysiewa w macu i nawet tak jak teraz czytam ma nasienniki. Kobea nie dość, że ma piękne kwiaty to i liście bardzo ładne i jest ich bardzo dużo.
Mam już listę nasion do kupienia na przyszły rok. :wink: :lol:
Wnusio jak na prawdziwego chłopaczka przystało póki co interesuje się piłką. ;:215
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Małgosiu Mój karmnik jest niepowtarzalny mocno pozbijany a najważniejsze, że lubią go ptaszki mimo ze stoi niezbyt daleko od drogi, a jak się rozleci to nie będzie mi go żal :lol:

Lucynko Leonka interesują wszystkie sporty e których można biegać, skakać i fikać koziołki ;:306 ... żywe srebro... Kobee posieje znowu mimo, że jędza nie ma nasienników :oops: A dziwaczka muszę mieć z nasion bo karp nie mam gdzie przechować... podobnie jak dalii :|

Daysy Mój wnusio jeszcze nie ma idola takiego upatrzonego... Tata jego kibicuje Manchesterowi, a wujek Chelsea, co on wybierze o ile w ogóle zobaczymy jak podrośnie :lol: Kocury o tej porze roku nawet na balkon nie chcą wyjść no chyba że ;:3 i psy idą to Kola czarny z nimi, a Kama tylko w domu ...

Soniu ja mam taki ogród, że nie pasowałby u mnie taki wycyzelowany karmnik :) Kocurki wymiziane ;:333 a z kurka i kogutkiem masz rację ... zawsze coś im rzucę przez siatkę jak przybiegną :wink: więc nie są bezinteresowne ;:306

Iwonko sama się zastanawiam dlaczego nie ma nasienników ta moja kobea,ale już na wszelki wypadek już zamówiłam razem z nasionami arbuza i melona, (obydwa tak nam smakowały ze nawet pestki nie zostały ;:306 więc dziękuję za dobre ;:167

Wandziu, Elka moją Kobee siałam w lutym w chłodnym foliaku (podgrzewałam wkładami do zniczy tak do 10 - 15 stopni ) Kwitnie przebogato do tej pory ma nowe kwiaty, pąki, ale nasienników niet ;:222 Nie mam piwnicy więc dziwaczek też z nasion...

Jakby Leoś wiedział, że taki chwalony to pękł by z dumy :;230 ... Ostatnio napisał list do Mikołaja ...

Obrazek

Właśnie babcia rozszyfrowała ... coś małego (na górze po lewej). coś dużego i (na dole po prawej) coś słodkiego ;:306

Ogród nocą listopadową ...

Obrazek Obrazek

Pół psa ;:306 i dwa koty zastępują program TV ...

Obrazek Obrazek
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16588
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

:;230 :;230 :;230 Ewuś ;:306 ;:306 ;:306 "Pół psa i dwa koty"... ;:112 ;:112
Szczęki z podłogi zbierałam. ;:306
Nocne zdjęcia ogrodu - fantastyczny pomysł! ;:63 A ogród na nich taki tajemniczy, zagadkowy. ;:215
Dobra jesteś w odkodowywaniu zaszyfrowanych informacji. ;:63 ;:63 Wnusio będzie szczęśliwy! ;:23
Dużo zdrówka ;:167 i słoneczka. ;:3 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Ewko czyli jednak w lutym. Ja niestety nie mam foliaka więc posieje w kofliczkach i na parapecie ustawię. Już sobie wyobrażam te parapety. :wink:
U Was cały zwierzyniec ale pół psa....no ciekawe bardzo. ;:306 Kociaki cały dzień spały to teraz TV będą oglądać...już czekają. ;:215
Chow się cieplutko i zdrówka życzę. ;:168
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”