Ogród-Sterlizja36

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
sterlizja36
500p
500p
Posty: 799
Od: 14 paź 2008, o 18:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Ogród-Sterlizja36

Post »

Witam wszystkich!Znalazłam w końcu trochę czasu i też pokażę wam jak zabrałam się za mój ogród.Na początku kwietnia wyglądało to tak... Obrazek Obrazek Obrazek Jednym słowem jedno wielkie bagienko-bez kaloszy ani rusz.Następnie spychacz wyrównał trochę ziemię. Obrazek Ja i moja siostra posadziłyśmy krzewy i kwiaty,które zabrałam z poprzedniej działki (żal mi było ich zostawić). ;:80 .Pół sukcesu było za mną.Niektórzy mowili...Dom dachu nie ma a ogród już robią!A ja po prostu kocham roślinki i przy ich pielegnacji odpoczywam.
Pozdrawiam-Ewa.
Ogród Sterlizja36
Awatar użytkownika
giga45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4110
Od: 28 lut 2008, o 12:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legnica

Post »

Witaj Sterli.. na forum. Jak kochasz roslinki to normalne, ze planujesz i sadzisz juz to co mozesz zanim bedzie koniec budowy. Super, ze dołączyłas do naszego forum pokazuj dalej fotki i napisz cos wiecej o sobie i ogrodzie. Pozdrawiam i zycze Ci spełnienia planów
Moje Gigulinki
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - GIGA
Bogusia2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1222
Od: 26 maja 2008, o 20:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Witaj Strelizcjo. Bardzo ciekawie się zapowiada Twoja opowieść o powstającym ogrodzie. Zaciekawiłaś mnie i czekam na ciąg dalszy.
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu.
Bogusia
sterlizja36
500p
500p
Posty: 799
Od: 14 paź 2008, o 18:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Dzięki za powitanie!Ciągle jeszcze nie mieszkam w nowym domu :roll: jednak coraz bliżej.Mój ogród jesienia wygląda tak... Obrazek Obrazek ObrazekI jeszcze strona zachodnia... Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekKilka roślinek jeszcze czeka na swoje miejsce ale dom musi być wykończony(chociaż na zewnątrz).
Pozdrawiam-Ewa.
Ogród Sterlizja36
Awatar użytkownika
Aszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4040
Od: 16 wrz 2008, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pólnocna wielkopolska.Strefa 6B

Post »

Witaj,może jeszcze nie mieszkasz ale jak już się wprowadzisz to ogród będzie Cie już witał!!!!
Awatar użytkownika
Frida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1770
Od: 31 mar 2008, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Piękna przemiana. Życzę Ci powodzenia, bo przy budowie ogród często jest w niebezpieczeństwie. Ciekawie się zapowiada. Jak duży masz ogród, napisz coś więcej.
Pozdrawiam, Danuta
Awatar użytkownika
aniusiatr
200p
200p
Posty: 308
Od: 31 sty 2008, o 00:13
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Witaj na forum!
Ogród z tego co pokazałaś wygląda na dość duży. Dla kogoś kto lubi rośliny nie jest ważne czy dom ma dach czy nie - ważne że w koło już coś rośnie.
Bardzo podoba mi się rabata wyłożona kamyczkami. Czy pod nimi masz rozłożoną włókninę czy nie?
Pozdrawiam! Aniusia
-marzenia są po to by je urzeczywistniać-
Moje królestwo
sterlizja36
500p
500p
Posty: 799
Od: 14 paź 2008, o 18:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Jeszcze trochę przodu... ObrazekDereń cousa-zanim go dorwałam mineło chyba ponad pół roku.Jak płaciłam oniemiałam 10zł za tą sadzonkę,mam nadzieję,że szybko będzie kwitł.















ObrazekGłogownik-może złe ujecie ale czerwone przyrosty u niego są cudne.Działkę mam ok.3000m2,ale to co do mojej dyspozycji to przed i za domem.
Pozdrawiam-Ewa.
Ogród Sterlizja36
sterlizja36
500p
500p
Posty: 799
Od: 14 paź 2008, o 18:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Tak jest agrowłóknina,inaczej musiałabym wysypać najmniej trzy takie warstwy. Obrazek Enkinat dzwonkowy(z prawej ten zielony) kupiłam go wiosną,ciągle szukam dla niego miejsca.Słyszałam że przemarza-może ktoś uprawia i ma jakieś rady?
Pozdrawiam-Ewa.
Ogród Sterlizja36
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Według mnie bardzo mądrze zrobiłaś już etraz zajmując się ogrodem. Jak wykończycie dom i się wprowadzicie to od samego początku będziecie mieli piękne otoczenie zamiast gołej ziemi i gruzów.
Tylko pogratulować :)
tadeusz48
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3403
Od: 5 wrz 2007, o 17:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

Dom dachu nie ma a ogród już robią
Witaj na forum, sama się niedługo przekonasz że dom buduje się w bardzo krótkim czasie, w porównaniu do czasu budowy ogrodu. Widzę że masz teren otwarty i musisz w niedługim czasie pomyśleć o osłonach, szczególnie przed zimnymi wschodnimi wiatrami . Pozdrawiam. Tadeusz.
Awatar użytkownika
Kubiakpiotr1982
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 19 paź 2007, o 16:47
Lokalizacja: Poznań

Post »

piękny dom az milo patrzec a i ogrod pewnie niedlugo dorówna budynkowi :) tak trzymać :)
Awatar użytkownika
gulek
200p
200p
Posty: 311
Od: 16 mar 2008, o 18:29
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Witamy :)
Zapowiada sie interesująco. Podoba mi sie to zdjęcie domu w stanie surowym na tle rozrastajacego sie ogrodu :) . Bardzo ciekawa fotka.
Dobrze że na początku pomyślałaś o sadzeniu roślin. Dom powstaje razem z ogrodem :)
Czekamy na więcej fotek :)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”