Powrót na główną stronę Forum. Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy Fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 744 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 54  
Autor Wiadomość
Biedronka641
 Tytuł: Re: Górki,pagórki i reszta.
PostNapisane: 1 cze 2016, o 19:57 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1
Janku to co radzisz?. Sadzić go jeszcze raz zgodnie z Twoimi sugestiami? Nie chciałabym go stracić. A zawilec Leveillei i mi po zimie nie wyszedł. Masz dużo kwitnień. :wit

Spis wszystkich wątków

hala67
PostNapisane: 1 cze 2016, o 19:59 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
W ciszy czytam i oglądam wszystko co napiszesz i pokażesz. Ale dzisiaj muszę zareagować.
Cudny kosaciec 'Zlatovlaska' ;:167 . Jak na razie jest on w sferze moich marzeń :D

Zobacz profil Wyślij e-mail      

magry
PostNapisane: 2 cze 2016, o 17:58 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Ala- Nie chcę być tu wyrocznią.U mnie jest piasek.Posadzony w innej glebie może zachowuje się inaczej a może tylko potrzebna tu dobra
ręka.
Halinko- Ja nie kupowałem "Zlatovlaska" tylko "Bratislavan " i z taką etykietą przyjechał.Pomyłka ? Trzeba sprawdzić.

Biedronka641
PostNapisane: 12 cze 2016, o 14:10 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1
Witaj Janku.
Jak to dobrze,że Janusz Ci ściągnął kłódkę .Właśnie mówiłam do Iwony,że to forum bez Ciebie już nie to samo i też myślałam o zamknięciu wątku. Już nigdy nie rób takich numerów. ;:108 Myślałam,że chcesz już odejść na zawsze z forum.
Skoro powróciłeś to proszę o fotki, bo przecież Ci nie tylko kwitną wczesnowiosenne skalniaki,ale inne też. ;:108 :wit

Spis wszystkich wątków

delosperma
PostNapisane: 12 cze 2016, o 14:47 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1
Ooo, jaka super niespodzianka, furtka znowu otwarta. :heja ;:138 Tylko fotek brak do szczęścia. ;:108

magry
PostNapisane: 12 cze 2016, o 15:57 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
:wit
Ala- Nie przesadzaj.Ja kompleksów nabawiłem się w tym sezonie.Nowości u mnie nie ma tak jak u Ciebie.Iwonę też podglądam.Przy
każdym nowym obrazku mówię sobie "fajne jest,mógłbym takie coś mieć".Mam mało kwitnących i faktycznie pokazywać za dużo nie mam
ale forum jest też od gadania więc gadam a za to Januszowi należy się podziękowanie,co robię.
Marysiu- Oj,tylko tyle brakuje ci do szczęścia ? Mnie chociaż z 50 m.kw.i trochę kamieni.Fotki jakieś mam ale czy zadowolona z nich
będziesz ?

hala67
PostNapisane: 12 cze 2016, o 16:25 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Janku dobrze, że wróciłeś na FO. Twój skalniak i resztę mogłabym oglądać na okrągło.
W ostatnim moim wpisie chodziło mi o tego irysa (G - żółty przydymiony, D - mieszanka lawendy z żółtym). Jest łudząco podobny do 'Zlatovlaska'. W tle faktycznie widać 'Bratislavan Prince'

evastyl
PostNapisane: 12 cze 2016, o 18:11 
1000p
1000p

1 szt.
Tyle pięknych roślin kwitnie w twoim ogrodzie a Ty wątek zamykasz ...nie ładnie ;)
Chociaż ja też zaniedbałam swój wątek ale wszystko przez to że ciągle sucho i nic nie robię tylko podlewam i pielę :( może dzisiaj jakiś deszczyk spadnie ...potrzebny jak nie wiem ...

magry
PostNapisane: 12 cze 2016, o 19:25 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Halinko- Skalniak powoli robi się biało-zielony.Przekwitną dzwonki i trzeba czekać do przyszłej wiosny.Kolor dadzą tylko rojniki których
ostatnio robię się fanem i rozchodniki o bordowych listkach.Teraz dopatrzyłem się,że gdzieś wsiąkły mi pięciorniki a one powinny chyba teraz
kwitnąć.Irys "Zlatovlaska" był,jakiś czas temu,wystawiony na allegrooo i nawet za przyzwoitą cenę ale nie kupiłem.

Ewa- Całe szczęście,że dodałaś to "chociaż " itd. Ja tak bardzo nie pielę bo chwasty to też rośliny i w ogrodzie powinny być.Roboty będziesz
miała mniej jak takie motto wywiesisz na płocie.Dlaczego ciągle podlewasz ? U mnie podlewa wąż z fikołkiem kręcącym się wokół.Twoje ostatnie
fotki znam już na pamięć więc wstaw coś nowego.

hala67
PostNapisane: 12 cze 2016, o 19:47 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Rojniki i rozchodniki bardzo lubię także będziesz miał we mnie wiernego kibica.
Faktycznie cena irysa 'Zlatovlaska' była przyzwoita, dlatego pozwoliłam sobie go nabyć. Podobają mi się wszystkie kosaćce, które wychodzą spod ręki Antona Mego.

evastyl
PostNapisane: 12 cze 2016, o 19:50 
1000p
1000p

1 szt.
Janku żartowniś z Ciebie z tym podlewaniem ...podlewa wąż oczywiście ja tylko go przestawiam ...sezon truskawkowy w pełni a ziemia to piaseczek i trzeba lać dobrze że słońce i ciepło to owoce słodkie .
Muszę wyrywać chwasty bo jeszcze troszkę a nie będzie widać roślin ...oczywiście troszkę przesadzam bo prawie wszystko "wylizane " :wink:
Poprawiłam się i zdjęcia dodałam ...teraz mam troszkę więcej czasu więc będzie to systematycznie :)
Faktycznie kolorowo u Ciebie od tych rojników ...u mnie teraz w ogrodzie królują róże .

tu.ja
PostNapisane: 12 cze 2016, o 22:39 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Jaka miła niespodzianka ;:138 Lepsza niż na Euro.
Irys cudnej urody choć kolorowe górki robią na mnie większe wrażenie. Muszę koniecznie zrobić porządek ze swoim skalniakiem. Tylko jeszcze nie wiem kiedy ;:224

slanka-flora
PostNapisane: 13 cze 2016, o 07:57 
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.

---
JACEK,jak Ty już wszystkie /ciekawe / rośliny pokazałeś,to co maja powiedzieć tacy drobni zbieracze jak ja :?:
No,co :?:
Zaglądam do Ciebie często,wpisuję się rzadziej,tak robi wiele osób,ale Ty masz swój Klub Roślin Nowych,Ciekawych i Dziwnych ;:108
Czy ostatni irys to C.SONG :?:
Pozdrawiam,
kolega Sławek

Ps.Przepraszam :oops: Oczywiście - JANKU :wit

magry
PostNapisane: 13 cze 2016, o 14:10 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Halinko- Rojników nie mam dużo i niektóre są staroświeckie.Takie, które gdzieś zostały zepchnięte do dziury jako zawalidrogi ale na nowo
wyciągnięte.W zależności od pory roku mają inny kolor ale też odróżniają się bardzo od pozostałych roślin.Ja łączę je z głodkami białymi i
żółtymi,rozchodnikami ale tymi,które szybko nie rozrastają się.Wplatam miejscami dzwonki i skalnice.Głodki przerastają rojniki i wyglądają jakby
rosły w mchu.Teraz już wiem kto podkupił mi irysa "Zlatovlaska".Miałem dojechać do końca listy i następnie wrócić.Pusto po nim było jak wróciłem
a myślałem,że o tak wczesnej godzinie to mam czas

Ewa- Nie pomyślałem,że możesz mieć róże.To takie inne rośliny od tych które masz.Ja dziwię się ale u mnie też trzy krzaczki są.Kwitnąć
chyba nie będą i coś mi uwierają jak przechodzę obok.Na razie są bo inspekcji spodziewam się a ta zawsze pyta " gdzie są róże".

Iza- Co chcesz robić ze swoim skalniakiem ? Tak jak mi pokazywałaś to on wcale żle nie wyglądał.Szczeliny zasypiesz ziemią.Umocujesz
mniejszymi kamieniami i będzie dobrze.

Sławek- Za Jacka nie odpowiem bo ze mnie żaden znawca irysów.Ten,o którym ja rozmawiałem z Halinką,to "Bratislavan".Tak był
kupiony.Żródło raczej pewne ale ...?

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.           [ Posty: 744 ]  Idź do strony nr...        1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 54  

Strefa czasowa: UTC + 1

|    Kto przegląda ten dział ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Babciabenia, Google [Bot], JagiS, Renka3737 i 48 gości