Mój ci on część 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Dzięki. Byłam w ogrodzie.Jest cudownie.Krzewy pokazują swój nowy image.

Obrazek



Obrazek



Obrazek


Obrazek
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Mój ci on część 3

Post »

Twój różany łuk jest cudny, aż miło wejść :) Ale i zimowa szata piękna ;:138
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ci on część 3

Post »

Dołączę do zachwytów nad różanym łukiem ;:oj
Całe szczęście, że troszkę wreszcie śniegiem przykryło, bo biedne te nasze roślinki bez kołderek były.
Awatar użytkownika
elusia723
100p
100p
Posty: 144
Od: 14 kwie 2015, o 15:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Rozany łuk - tez potwierdzam zjawiskowy - planuje u siebie przy wejsciu podobny ale jak patrze na ten, to moge na razie pomarzyc - pozdrawiam :wit
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Nie mam ziemi ,zapomniałam kupić,bo już zaczęłabym wysiewy.Kobeę planuję na początek.Kalanchoe kupione na stół poczuło się coś markotne,więc kupiłam zamiennik.

Obrazek
Ostatnie takie różyczki zaniosłam do ogrodu i w sezonie ładnie zakwitły.
elusia723 wybierz dobrze różę.Ja posadziłam taką,jaką miałam i przy tych srogich zimach ciągle mi przemarzała,a ona kwitnie na dwuletnich pędach.Trudno było dochować się takiego efektu,ale cudny jest,nieskromnie przyznaję ;:173
Kasiu śnieg nadal jest,bielutko,czyściutko i bezpiecznie dla roślin,choć trochę go za mało.Gdybym nie zaprosiła przez różany łuk do ogrodu pewnie nie byłoby odważnego/ej do wejścia w ten zimowy wątek ;:204
Karolciu może z czasem i ja dochowam się takich kaskad kwiecia,jak twoje :D
Kupiłam termometr zaokienny,bo stary potłukłam.Mąż stwierdził,że ten nowy jest dla niedowidzących,bo rozmiar ma rzeczywiście imponujący.Ale i tak czasami trudno mi dojrzeć słupek rtęci przez szybę.I wtedy mam inny,czuły,niezawodny ...


Obrazek


Obrazek
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
elusia723
100p
100p
Posty: 144
Od: 14 kwie 2015, o 15:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

;:131 , Co do wyboru to faktycznie fajnie by bylo trafic od razu w te idealna - tylko ze ja poczatkujaca wiec pewnie tez bedzie na chybił trafił, :tan , co nie oznacza, że będę sugerowac sie opiniami i opisami przed kupnem. Obserwuje i zapisuje wszystkie ważne dla mnie cenne uwagi z FO, ale czym dłużej czytam i oglądam to mam niezły zawrót głowy ;:219 , a na koncu zawsze zadaje sobie takie pytanie - kiedy ja to wszystko zapamietam i poznam ;:131 . Dziewczyny na FO to istne specjalistki i fachowcy od niemal wszystkiego. Wspaniała lektura i wspaniale spędzony czas na przeglądaniu postów. Pozdrawiam ;:138
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

A kiedy,Elu,poznamy twój ogród? Pokazuj nam wszystko od początku.Z ogrodami to jest tak,że nigdy końca nie widać i to jest w tym też pociągające.Głowa wiecznie zajęta planowaniem a portfel narażony na niekontrolowany wyciek gotówki :wink: Poszukujemy swojego ideału ogrodu.Chodzenie po przepięknych forumowych ogrodach nie raz człowieka zdołuje,ale i tak kochamy swoje rabatki doświadczalne :D
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16021
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Mój ci on część 3

Post »

No faktycznie rododendrony idealnie pokazują temperaturę. :D U mnie w tej chwili podniesione, to znaczy nie jest źle. :)
Awatar użytkownika
elusia723
100p
100p
Posty: 144
Od: 14 kwie 2015, o 15:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

;:303 Mysle ze niebawem i ja sprobuje sie pokazac - chociaz na razie nie mam za bardzo co, bo dzialke mam od roku wiec w pierwszej kolejnosci musielismy ja odremontowac a w tym roku bedzie ciag dalszy - i zapewne jeszcze sie nie skonczy, co do nasadzen to mam ich niewiele, to co posadzilam w bardzo duzej niewiedzy w zeszlym roku - to sie okaże co przetrzyma zime i co bedzie roslo, wiosna bedzie wielka niewiadoma i juz doczekac sie jej nie moge, jak na razie rozgladam sie za nasionami i zaczne co nieco sadzic w domu i przygotowac do wysiewu w gruncie, wiec jak na razie czytam , ogladam , planuje, zmieniam i takie tam mam jeden wielki zamęt w glowie ;:173 , musze sie jeszcze duuuuuzo nauczyc ;:131 .
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Jak my wszyscy,Elu ;:108
Czuję zawód ;:131 Wielki zawód :? Dzisiaj podobno Dzień Lodu i Śniegu,dowiedziałam się z TV.Pomyślałam ,że może ktoś przyjdzie z prezentem do zimnego wątku w postaci pięknego,zimowego zdjęcia,a tu nic,zero najzerowsze... ;:209 Nie ma zgody na zimę wśród ogrodomaniaków ;:185 ;:185 ;:185
No to serwuję zimę z mojego ogrodu :lol:

Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek

No to na tyle,żeby nie zmrozić za bardzo ewentualnych gości :wink:
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Mój ci on część 3

Post »

Ech, Miruśka i ta Twoja wieczna miłość do zimy ;:oj.
Do głowy mi nie przyszło, że można wymyślić Dzień Śniegu i Lodu :shock:, no, popatrz, czego to ludziska nie wymyślą.
Moja tegoroczna zima uroku nijakiego nie ma, ale specjalnie dla Ciebie, założywszy walonki, waciak i grube rękawice, dokopałam się do zdjęć z grudnia 2014.
A i tak zimę, nawet tę piękną lubię oglądać z pozycji Szuwarka ;:306.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gorące buziaki, mój Ty Śniegowy Bałwanku - ;:196 Jagi
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Mój ci on część 3

Post »

U mnie też zimowo i pięknie.
Tak wyglądają teraz nasienniki liatry:

Obrazek
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

No teraz to się zdenerwowałam....Jak można ukrywać tak piękne zdjęcia :evil: :wink:
JagiS czy to miłość? Chyba nie aż tak.To po prostu zgoda na kolej rzeczy,które natura nam proponuje.Póki co,człowiek nie ma na to wpływu i nie rozumiem tego rzucania się,opluwania (tak,tak,niektóre forumki nazywają śnieg białym gó...m) pory roku,która daje nam wytchnienie i możliwość zatęsknienia.Czy nie zdarza się wam,że czekacie,kiedy rodzinka odjedzie,chociaż kochacie ją bardzo.Tak jest z ogrodem. Człowiek umęczony sezonem , czeka na reset zimowy,przynajmniej ja tak mam.I wiosną znowu jest oczekiwanie,napięcie,że całowałoby się kiełki wychodzące z ziemi.Wiem,pamiętam,ciebie JagiS to nie rusza i ja to rozumiem :D Cieszę się i doceniam,że chciało ci się obuć te walonki i wygrzebać te zdjęcia,piękne zdjęcia ;:63 ;:196 Ale nie wierzę,że aktualne byłyby gorsze,mamy taką prawdziwą zimę :roll:
Madziu widać,że liatry masz naprawdę dorodne.Warto zostawiać na zimę przekwitłe kwiatostany,żeby ogród nie wydawał się płaski.Chociaż twojemu to nie grozi ;:185 I pięknie potrafisz wypatrywać ciekawe zakątki. :D
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”