Mój ci on część 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
zbyszek50
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1186
Od: 13 gru 2009, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ci on część 3

Post »

Masz przepiekny ogród a ramblery mnie po prostu przewaliły !!!! Ten kot rudzielec to twój ?
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Tak,ten Tygrysek jest mój,ale gościnnie też inny rudzielec przychodzi :D
Wyszłam wreszcie do ogrodu z aparatem,żeby uwiecznić zimę,ale musiałam się bardzo starać,zupełnie jak latem,żeby nie pokazać z czym nie zdążyłam :oops: Zawstydzona przyszłam do domu ;:131
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jodła koreańska w młodości zaczęła rosnąć z dwoma czubkami.Rozważałam co zrobić;z dwoma czubkami rosłaby wolniej i byłaby gęściejsza,ale z jednym miałaby może ładniejszy pokrój? Wycięłam. wydawało mi się,że ten drugi nie odpuszczał jakiś czas,ale dzisiaj prezentuje się już jeden.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Naga karagana pokazuje swój piękny pokrój.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ten delikatnie wyglądający koszyczek sprawił,że na moim udzie na jutro będzie kolorów,jak na niejednej letniej rabacie :? Przyjechał kurier i w mężowskich butach wybiegłam mu na spotkanie ;:223
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
hortensjomanka
100p
100p
Posty: 145
Od: 4 gru 2018, o 11:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Witaj Mireczko:)
Poczytałam sobie trochę Twój wątek i tak:
Historia męża z kosiarką, to jakbym o swoim czytała, tylko że ja nie umiem zaciskać zębów i cicho siedzieć wiec dla Spokoju Naszego Świętego biegam potem za nim z nożyczkami i docinam tam gdzie trzeba :)))

Róże masz obłędne- aż dech zapiera.
Powiedz mi proszę bo wysiewałaś kleome, kiedy siać i jak w ogóle oceniasz jej uprawę?
W ogródku Hortensjomanki :)
Jest taki ogród, gdzie jedyny w nim dźwięk, wyznacza bicie mego serca...
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16576
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój ci on część 3

Post »

Z czym to niby nie zdążyłaś, Mireczko kochana? :roll: :roll:
Wszystko ślicznie śniegowa pierzynka Ci otuliła i ogród w tej zimowej szacie prezentuje się bardzo dostojnie. ;:138 ;:138
Dobrego, zdrowego tygodnia. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Nie Lucynko ;:185 Nawet śnieg nie ukryje tego,czego już nie powinno być. Chociaż są szkoły głoszące,żeby wiosną wszystko usuwać,bo oszronione przekwitłe kwiatostany też mają swój urok.Tylko kto zagwarantuje,że zima będzie ;:219
Małgosiu mąż w ogrodzie to się nawet udziela,wszystkie drewniane konstrukcje bez niego by nie powstały,a z koszeniem chce mi ulżyć od kiedy mi zdrowie szwankuje.Przy każdej pracy zachowuje się jak słoń w składzie porcelany,ale ja z tych,co to dostrzegają dobre intencje.Tytuł mojego wątku dedykowany był teściowej,która zupełnie inaczej zrobiłaby ten ogródek :D Dzisiaj mnie chwali i zachwyca się każdym kwitnieniem a koleżanka,która ją odwiedziła rozpowiada,że Jaśka to ma jak w raju (trafiła akurat na kwitnienie naparstnic,a było tego,że hej...)
Dzisiaj znowu siałam,dokupiłam nasionek i jak to wszystko powschodzi,to nie wiem,gdzie ja to pomieszczę.Dobra,będę się martwić,jak powschodzą ;:204
Cleome podobno się wysiewa,ja pierwszy raz siałam wiosną do doniczek,były rachityczne ale były,niestety nie wysiało się nic.W tym roku sieję prosto do gruntu.
Obrazek

Obrazek
Dżentelmen mojego autorstwa ;:209 Pielęgnuję dziecko w sobie :wink:
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16025
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Mój ci on część 3

Post »

Och, te piękne kolorowe torebeczki z nasionami :D Okropnie kuszą, jak co roku. Ale ja nie wysiewam, bo mi nic nie wychodzi. Ale wiesz co Mireczko, wysieję sobie koperek, ale to już bezpośrednio na rabatkach. Fajnie wygląda z różami. Miałaś tak kiedyś?
zbyszek50
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1186
Od: 13 gru 2009, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ci on część 3

Post »

Pozdrawiamy !

Obrazek
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Zbyszku przedstaw swojego sierściucha,który chyba własnie coś wypatrzył,przybrana pozycja na to wskazuje :D A czemu na smyczy?
Nie Wandziu nigdy tak nie wysiewałam.Zresztą ja koper siałam tylko raz i mam go zawsze w nadmiarze.Myślę,że może dodać lekkości rabacie.Będę podglądać :D
Wysiewanie zaczęłam 10 stycznia a już w niedzielę rano dojrzałam pierwsze wschody Ślazu Mauretańskiego ;:oj Wiem,że daleko do maja, ale ja siejąc go myślałam o tarasowych donicach.
Moje oleandry dostały pąków,czy powinnam zacząć zasilać? Poczytałam dzisiaj trochę i zalecają od marca dokarmiać,ale na zdrowy rozum z czego mają budować kwiat? ;:131
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
zbyszek50
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1186
Od: 13 gru 2009, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ci on część 3

Post »

To jest Rysio, kocur MC. Jest na smyczy bo to typowy kot domowy i nie lubi działki.


Obrazek
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Pięęęękny :D I baaaardzo podoba mu się to drapanie po główce :D
Zarejestrowałam już pierwsze wschody :heja Ślaz Mauretański i sałata.Nigdy nie hodowałam sałaty na parapetach,urośnie taka do jedzenia?
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16576
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój ci on część 3

Post »

Mireczko, ślaz mauretański? :roll: Musisz uważać, bo się powyciąga. ;:oj
A u mnie heliotrop zaczyna się pokazywać! :tan
Buziaki zostawiam. ;:196 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Widziałam,widziałam Lucynko,byłam u ciebie podglądać :wink: Ślaz posiałam,żeby hodować go w donicach na tarasie,trochę też z myślą o synowej,bo to jej ulubione kolorki.Wysiałam tylko część nasion,reszta pójdzie do gruntu.Po wizycie w ogrodniczym uświadomiłam sobie jak cenna była twoja przesyłka nasion ;:108
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Mój ci on część 3

Post »

Sałata Ci jak najbardziej urośnie. Ja sieję co rok i jemy bez opamiętania. Jak trzeba dowodów to zapraszam na mój parapetowy wątek.
Choć lepiej mi wyszła w tamtym roku, bo w tym tak upadnie było , że wszystko zakwitłyo od razu.
Ale siej śmiało.

-- 16 sty 2019, o 14:36 --

Sałata Ci jak najbardziej urośnie. Ja sieję co rok i jemy bez opamiętania. Jak trzeba dowodów to zapraszam na mój parapetowy wątek.
Choć lepiej mi wyszła w tamtym roku, bo w tym tak upadnie było , że wszystko zakwitłyo od razu.
Ale siej śmiało.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”