Mój ci on część 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Miło mi Krysiu,że wpadłaś popatrzeć :D Mam nadzieję,że kiedyś pokażesz swój ogród,swoje dokonania.Szkoda,że nie możesz cieszyć się nim każdego dnia,to naprawdę wielka radość.Zapraszam cię,wpadaj częściej :D
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Mój ci on część 3

Post »

Mira dzień dobry ;:168 (miałam kiedyś znajomą o tym imieniu)... jak zwykle przez czyjś ogródek dotarłam do Twojego ... Bardzo ładny kolorowy, różnorodny busz... Uwielbiam tego rodzaju nasadzenia, do tego dążę i ja, ale jeszcze daleka droga... A tak na dodatek to lubię ogrody z takim trawnikiem, który nie przypomina piłkarskiej murawy rozkładanej z rolki ;:333 Gratuluję ogrodu i pomysłu na niego ;:215
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ci on część 3

Post »

Witaj Mireczko czyżby ta zółta niska dalia ode mnie? I jeszcze jedną widzę ;:138
https://images81.fotosik.pl/676/12bf212d4b1965e9med.jpg
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Tak,ta od ciebie,jeszcze jedna niska i jedna duża.To był dla nich dobry rok i chyba sobie coś dokupię,bo tak jakbym coraz bardziej je lubiła... ;:108
Witaj Ewuniu.Właśnie wracam od ciebie,bo chciałam zobaczyć ,ile ci jeszcze brakuje do uzyskania buszu.Krótko masz ogród a już tak dużo zrobiłaś ;:215 Nie zazdroszczę walki z podagrycznikiem,chyba dobrze rozpoznałam go na zdjęciach.Tak,mój trawnik jest baaardzo zasobny we wszelakie odmiany chwastów,nigdy nie planowałam mieć wzorowego,bo należę do bardzo zaganianych osób,trzy etaty to norma ;:209 Od roku przystopowałam,organizm się zbuntował.Będzie mi miło,jak zajrzysz jeszcze :D
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Mój ci on część 3

Post »

Mirko ależ mnie tu długo nie było, Ty miałaś dłuższą przerwę i prawdę mówiąc ja też, przez nadmiar prac zaglądałam latem bardzo okazjonalnie :wink:
Wiesz, ja też nie mam trawniczka jak z katalogu, ale już sobie odpuściłam. Przynajmniej, gdy było bardzo sucho a my nie mieliśmy jak podlewać, to trawa wyschła a chwasty zostały zielone :wink: Teraz mi się przydają, bo mogę pójść na trawnik narwać krwawnika i podkarmić nim moje nowe koleżanki :lol: Poza tym, może niektórych to razi, ale ja lubię wiosną żółciutkie mlecze na trawniku, albo później stokrotki ;:224 Już je zaakceptowałam.
Super te kapustki! Zawsze mi się podobały te z fioletowym środkiem, wyglądają jak jakieś olbrzymie róże, ale u mnie nic kapustnego nie przetrwa nalotu szkodników, to tylko na zdjęciach mogę sobie pooglądać :wink:
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Dawno nie padało... :evil:
Wyszłam dzisiaj do ogrodu z aparatem,żeby zobaczyć,co przykuje mój wzrok na rabatach pod koniec listopada.Najszybciej oczy zarejestrowały ogólny bałagan ;:131 Nie powiem,mam nawet zapał na sprzątanie,ale kiedy,pytam,skoro ciągle pada.Lepsze dni wykorzystałam,wycięłam 2 taczki przekwitłych bylin,ale nie wszystko jeszcze :roll: Kupiłam kwaśny torf,planuję wysadzić borówki z donic,może jutro się uda,słyszałam lepszą prognozę.
Bałaganu nie uwieczniałam,poszukałam milszych widoków :D

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Z poczuciem wyrządzonej krzywdy wróciłam z aparatem do ogrodu,aby uwiecznić pominięte rośliny widoczne o tej porze roku.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
I za to lubię pelargonie ;:215 Nie straszne im wiatry,chłody,po prostu terminatorki.Surfinie już dawno zakończyły sezon a te zdejmuje oszronione.


Obrazek


Obrazek
Co ten hiacynt wyprawia?


Obrazek
Ten widok bardzo mnie dzisiaj ucieszył ;:oj Ze trzy razy sadziłam obrazki włoskie i nic.I nagle zobaczyłam te liście ;:oj Przykryje je solidnie przed mrozem i może doczekam się czerwonych koralików wiosną :tan
Popracowałam dzisiaj w ogrodzie,była wyjątkowo piękna pogoda.Przesadziłam hortensję,chociaż planowałam zrobić to wiosną.Ale nadają jeszcze tak ciepłe dni,więc liczę,że zakorzeni się jeszcze. Weszłam dzisiaj do ogrodniczego z nadzieją na kupno mocno przecenionych cebulek,bo wymyśliłam rozweselenie jednego miejsca ale trochę się zawiodłam. :roll: Obniżka 20%,ale niewielki asortyment.Pani zaproponowała mi nowość Ipheion,jeszcze nie wygooglowałam co to,przypomina ze zdjęcia śnieżycę.Wzięłam 5 cebulek,przebiśniegów też 5,ostatniego hiacynta w kolorze różowym i mocno skiełkowane cebulki tulipanów botanicznych.Cebulki są malutkie ,więc myślę,że pani miała na myśli inne tulipany,wyleciała mi nazwa teraz.Botaniczne miały normalne cebulki.Jutro planuję dzielić hosty,nie czekam do wiosny.
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
klarag
500p
500p
Posty: 817
Od: 13 lut 2014, o 23:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ci on część 3

Post »

Całkiem nieźle jeszcze Twój ogród wygląda. U mnie obraz nędzy o rozpaczy. Zamierzam tylko poosłaniać trochę róże gałązkami i zostawiam wszystko tak jak jest do wiosny. A nie, zapomniałabym- zostały mi jeszcze 2 paczuszki tulipanów do posadzenia.
Ogród pełen pięknych kwiatów i roślin- to marzenie, które zamierzam spełnić
A w planach był tylko trawnik...
Kasia
Awatar użytkownika
Black Rose
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2882
Od: 5 cze 2017, o 15:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój ci on część 3

Post »

Bardzo ładny ogród, z przyjemnością będę do niego zaglądać.

Pozdrawiam.
Pozdrawiam, Urszula. * Wady i zalety to często jedno i to samo, tylko z różnych punktów widzenia.
Działka Black Rose - mój sposób na walkę z depresją - cz. 2,
Moje nadwyżki - zapraszam.
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Kasiu byłam zobaczyć ten bałagan :wink: Nic nie znalazłam,więc stwierdzam,że nieźle kokietujesz :wink: Cieszę się,że zajrzałaś,dzięki temu ja cię odnalazłam,bo przecież śledziłam twoje poczynania.Myślę,że tulipany wsadzone,pogoda była super :D
Black Rose zapraszam serdecznie ;:180 :D A kiedy pokażesz swój zagon? :D
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Black Rose
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2882
Od: 5 cze 2017, o 15:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój ci on część 3

Post »

Jak tylko doprowadzę działkę do jako takiego ładu i naprawię wieloletnie zaniedbania poprzednich właścicieli. Działkę mam dopiero od czerwca tego roku.
Pozdrawiam, Urszula. * Wady i zalety to często jedno i to samo, tylko z różnych punktów widzenia.
Działka Black Rose - mój sposób na walkę z depresją - cz. 2,
Moje nadwyżki - zapraszam.
Awatar użytkownika
klarag
500p
500p
Posty: 817
Od: 13 lut 2014, o 23:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ci on część 3

Post »

Melduję, że tulipany posadzone :)
Ogród pełen pięknych kwiatów i roślin- to marzenie, które zamierzam spełnić
A w planach był tylko trawnik...
Kasia
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

A ja cię Black Rose namawiam,żebyś pokazała już ten bałagan,żebyśmy mogli za jakiś czas rozdziawiać buzie z podziwu,że coś takiego dało się przeobrazić w piękny ogród :D
Kasiu wiosną dopiero się okaże,czy mówisz prawdę :wink:
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”