Mój ci on część 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Mój ci on część 3

Post »

Cześć, Miriamku!
Ale sobie zabaweczkę znalazłaś z tym puzzlem :;230.
A pamiętasz tę piosenkę Wojciecha Młynarskiego?

"Na obrusie stały społem
w dzbanku kawa, tort i strucla,
a pod stołem zgodnym kołem
układały dzieci pucla."

Trudny ten Twój obrazek. Nie wiem czy zimy Ci starczy...
A propos zimy - pokazałam swoją. Masz zaproszenie do loży VIP-ów.

;:196 Jagi
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Dzięki JagiS.Byłam,widziałam,poczułam się jak VIP :wink:
Młynarskiego bardzo lubię i cenię,ale tego nie kojarzę. Puzzle mnie wciągnęły bardzo,myślę ,że służą mojemu starczemu umysłowi( ;:306 ) Doceniam,doceniam,że fotografujesz zimę dla mnie,ale czemu nic nie przyniosłaś :? Tak czekałam! Dzisiaj rano przywitał mnie piękny widok za oknem,nie mogłam uwierzyć,że to widzę,bo w wieczorem wracaliśmy od syna i nic nie zapowiadało takich opadów. Wyszłam z aparatem do ogrodu,bo wiadomo kiedy takie widoki się powtórzą?
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Bazyla dokładnie to samo powiedziała p.naczelnik urzędu pocztowego(mamy 2 w rodzinie :D ),że dziwi się,że nie zatrzymali mi tego ;:306 Chociaż pewnie otwierali,bo koperta była taśmą zaklejona ;:302 Kiedy pokazałam wcześniejszą przesyłkę z nasionami kwiatów,usłyszałam;"ciociu,oni pewnie cię już znają" ;:306 Sprostowanie;nasionka dostałam,nie kupiłam ;:215
Zbyszku nie planowałam takiej plantacji,ale weź tu nie siej,jak wszystkie odmiany podobno smaczne ;:219
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: Mój ci on część 3

Post »

Fajną kołderkę mają rośliny, u mnie śnieg prawie zniknął. Szkoda że nie mogę obejrzeć zdjęć z Twojego ogrodu...net strasznie wolno chodzi, zdjęcia wolno się wczytują :roll:
Wszystkie nasiona pomidorów wysiejesz? Też kupiłam różne odmiany, pomidorów.
Córka napaliła się na pomidory koktajlowe...chyba krzaczków tej odmiany będzie najwięcej.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16585
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój ci on część 3

Post »

Uwielbiam taką właśnie zimę! ;:138 ;:138 Śliczne zdjęcia, Mireczko! ;:215
U mnie tak ładnie nie było, ;:185 choć śniegu dosypało po to, by szybko topić i teraz już tylko gdzie nie gdzie cieniutkie białe płachetki jeszcze leżą. ;:222 Idzie odwilż, ale ze słoneczkiem, które dobrze robi moim sieweczkom. ;:108
Jak tam Twoje puzzle? Do wiosny zdążysz? Nieustająco powodzenia w układaniu życzę. ;:303 ;:303
Zdrówka. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
zbyszek50
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1186
Od: 13 gru 2009, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ci on część 3

Post »

A ja nie lubie zimy i to w każdej postaci !!!
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Mój ci on część 3

Post »

:wit Mireczko, pochwały za wysiewy, mi jakoś z tym nie po drodze, pewnie w pędzie życia zapomnę podlać czy choćby do nich pogadać i one mi się nie udają ;:185 Puzzle fantastyczne, och jak ja to kiedyś uwielbiałam, ale nigdy takiej ilości nie układałam, tysiączki albo dwutysiączki to tak. Taką piękną białą zimę to ja lubię, ale tęskno mi już do wiosny, zatem pozdrawiam ;:3
Awatar użytkownika
Bufo-bufo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4550
Od: 26 lip 2009, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Ładnie udało Ci się Mirko uchwycić zimę, od dwóch dni słyszę gruchanie gołębi, czyżby to już jej koniec?
Pozdrawiam, Sandra

Ogród pod jodłą cz. 4
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16585
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój ci on część 3

Post »

:wit Mireczko, czy Ty jeszcze te puzzle układasz?! ;:1 ;:1
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Mój ci on część 3

Post »

Szukam wiosny a tymczasem trafiłam na zimę , brrrr ;:306
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Mój ci on część 3

Post »

Cześć, Miriamku!
Przyłączam się do pytania Lucynki. Jak tam z Twoim puzzlem?
Jeśli Ci kiepsko idzie, to Mistrz Młynarski proponuje takie rozwiązanie:

"Po co my tu główkujemy,
wytężamy się od nowa,
po co dopasowujemy,
jak się nie da dopasować?!
Ja bym mógł do ciemnej nocki,
tak układać z wami razem,
ale dajcie nowe klocki
albo zmieńcie ten obrazek!?


Możesz też dla relaksu poszukać wiosny, bo zimy już pewnie nie masz...

Buziaki - Jagi
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Mój ci on część 3

Post »

Zaginęłam kilka stron wcześniej.

Masz bardzo ładne awokado. Ja mam takie kilkuletnie, ale się nie dogadujemy warunkami i nie wygląda tak jak powinno. Ale warto, to bardzo ładne drzewko.

Dajesz popalić z tymi puzlami. Swoją drogą trochę kusisz. Najwięcej układałam 1000. Ciekawe jakby nam poszło.
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Jestem.Witam wszystkich cieplutko ;:196 Nie miałam weny na forum jakoś ;:131 Zimy prawie nie było,więc nie zdążyłam zatęsknić za ogrodem pewnie,bo już nie wyglądam na noski-zwiastuny wiosny.Czekam na wielkie bum.Na razie mam to ze strony oczaru ;:173
Obrazek
Uwierzcie mi,na żywo jest stokroć piękniejszy a kwitnie już dobry miesiąc. Na pewno kupię czerwony,tylko nie mogę zdecydować się na odmianę.
Puzzle układam,bardzo mnie to wciągnęło,wcale się nie zniechęcam ,jeżeli mam trudniejszy fragment,tylko czasu chwilowo mniej,bo zaczyna się sezon i chcę pomóc mężowi a w dodatku zaplanowałam malowanie trzech pokoi.No i mój angielski zaniedbuję,bo pamiętacie,że chwaliłam się,że się uczę.Z aplikacji.Jakież było moje zdziwienie,gdy córka dzwoni i mówi,żebym nie zaniedbywała nauki,ja na to,że uczę się przecież,a ona "mamo,ja cię podglądam i trzy dni nic nie robiłaś". Ludzie,co za czasy? Ale mobilizuję się.Zdjęcie puzzli z przed tygodnia.Przypominam;4 tysiące :wink:

Obrazek
Sprzątam ogród,większość mam już poprzycinane,nie czekałam na kwiecień z różami i hortensjami,bo wszystko puszcza.Pięknie przezimowała sośnica w gruncie.


Obrazek
Kwitną mi wczesne krokusy i przebiśniegi,ale za moment będzie kolorowo.

Obrazek

Obrazek
Aniu cieszę się,że jesteś,też zniknęłaś na trochę.Mam nadzieję,że zdjęcia już widzisz i internet działa bez szwanku. Pomidory koktajlowe siałam raz i wysiewają się co roku,są bezproblemowe.W tym roku wysiałam czarne,żółte i pomarańczowe.Tylko nie wiem,gdzie ja to posadzę ;:131
Lucynko widoki zimowe są teraz rarytasem,ja popędziłam z aparatem na gorąco,bo to wiadomo,że zaraz byłoby za późno. Puzzle mnie relaksują,następnym razem pokażę aktualny stan.Nawet jak do wiosny nie zdążę,to zakładam,że będą deszczowe dni w tym sezonie :D
Zbyszku naprawdę? Nawet takiej bajkowej,czyściutkiej,dostojnej? Przecież tak jak szron potrafi namalować to nic mu nie dorówna.
Krysiu mistrzynią wysiewów to ja nigdy nie będę.Heliotrop nie wzeszedł ani jeden,kobea jedno nasionko,tak samo tunbergia. Ale na rozsadę poświęcę kolejny post,bo dzisiaj będzie za długo.
Po 4000 to ja już nie wyobrażam sobie zniżyć( :wink: ) się do tysiąca :D
Beatko kto tam odnajdzie się w tej pogodzie,ja tam nie zdziwię się,gdy tulipany spod śniegu będziemy odgarniać,ale póki co,wiosna idzie :D
Karolciu,mam nadzieję u ciebie zobaczyć ciemierniki,bo moje jak zaczarowane stoją w pąkach,w dwóch pąkach :?
JagiS a wiesz,że ja nie wiedziałam co układam? Myślę sobie jakiś zamek,ruiny a tu okazuje się,że to Wieża Babel. Tak właśnie w malarstwie jest przedstawiana.Od razu zyskały w moich oczach :wink:
Foxsowa podobno awokado też jest różne.Ja teraz mam pestki z tego ciemnego i ciekawa jestem jakie będzie,o ile będzie,bo nie wszystkie puszczają.Teraz nasadziłam pestek ( o matko,uleciało mi chyba ze względu na porę),córka przywiozła mi z Maroka owoce ;:223
Długo dzisiaj było,ale już teraz będzie na bieżąco mam nadzieję,a i wasze ogrody wiosenne zobaczę.

-- 15 mar 2019, o 00:55 --

No to jeszcze raz oczar na dobranoc. :heja
Obrazek
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
eDorka
100p
100p
Posty: 126
Od: 24 paź 2013, o 09:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój ci on część 3

Post »

Puzzle! My z mężem poczyniamy sobie rownież, największe jakie ułożyliśmy to 5 tys. Nigdy więcej, teraz mamy na tapecie 3 tysiączki, ale na fazie tylko posortowane wstępnie ;:306

Oczar przepiękny ;:215
Gdyby tak dało się go mieć w donicy.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”