Pod Puszczą cz-1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Szkoda świerków..to fakt. ;:224 Widzę jednak że rododendrony nieżle sobie radzą. Jednak jak pomyślę o moich sąsiadowych przez płot...także bym wycieła. :evil: Nawożę swoje roślinki a sąsiadowy świerk je pobiera. :wink:

Obrazek
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Witaj Elu :wit
Widzę, że opanowywanie prowadzenia swojego wątku idzie w dobrą stronę ;:333
Co prawda zdjęć na razie mało, ale z zaciekawieniem będę oglądała Twoje nowe wiosenne fotki ;:108
Pozdrawiam
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Witam Was dziewczyny w ten jeszcze mrożny wieczór bo ma być znowu cieplej.Można zgłupieć z tą pogodą .Zamieszczam kolejną fotkę ze świerkami bo tu widać najlepiej jak to wygląda.Szczególnie witam Śląsk Olu.Muszę wpaść na rewizytę do Ciebie bo jeszcze nie byłam .Zuza , Ty masz jednego pomocnika na czterech łapach a ja mam trzy takie więc jest szansa że prace ogrodowe będą mi szły przynajmniej w takim tępie jak u Ciebie . Jadziu ,kłaniam się i witam Cię pięknie , zaglądaj proszę. Zeniu dzięki za pomoc,rozumiesz widzę jaki to problem z tymi świerkami. Dorciu Ty masz do mnie największą cierpliwość ,dzięki ;:167 Postaram się pokazywać więcej fotek.Muszę je trochę uporządkować no i nauczyć obrabiać.Zamówiłam już sporo nowych róż .Wiosna będzie [ jak zwykle ] pracowita. Tęsknię już za nią a Wy.

Obrazek
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Śliczny masz ogródeczek ;:138
Głogi planujesz posadzić , to super , bardzo lubię te drzewa. Mam w sąsiedztwie dwa duże drzewa jeszcze po dziedzicach , jak zakwitają jestem zauroczona.

Czekam na fotki ławeczki .Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12458
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Ja bym (gdyby były u mnie) te świerki zostawiła ,poszerzyłabym rabatę pod nimi ,dosadziłabym host,paproci,poletko wrzosów,albo samo hostowisko,podsypałabyś korą i byłby piękny cienisty zakątek,tym bardziej,ze to co tam rośnie jak widzę ma się dobrze,zresztą przy świerkach też możesz posadzić jakieś liściaste krzewy kwitnące,przemyśl to bo wyrzucić łatwo,a proces nieodwracalny,przestrzeni masz tyle że liściaste możesz w innym miejscu posadzić,a pomyśl ile czasu upłynie zanim takie duże drzewka będziesz miała,poza tym świerki możesz od dołu jeszcze podciąć jak Ci w czymś przeszkadzają
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Dziękuję Elu za pozdrowienia. Zapraszam cię do mnie serdecznie...
Też bym chyba zrobiła tak jak radzi Dorcia. Wiem ze cię denerwują te świerki bo ziemia pod nimi ubita i ciężko coś dosadzić. Tak mam i ja pod tujami i choinami...Ale zawsze można wyciąć w późniejszym terminie jak się nasadzenia pod nimi nie sprawdzą. Nawieź sobie tam trochę lepszej ziemi i zrób rabatę dla cieniolubnych roślinek.... ;:168
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

A co mam zrobić z przewodami ? ,podcinam je co roku i mam brzydki widok za siatką : zarastającą łąkę z której wszystko rozsiewa się do mnie na ogród.Nawet paprocie nie chcą tam rosnąć, hosty po 3 latach mają zaledwie po kilka liści a pozwolenie na wycinkę mam do końca 2016. Chyba przez te świerki zwariuję.Wstawię coś na pocieszenie,to mi dobrze zrobi.
Obrazek
Lampiony
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Witaj Elu. Widzę, że Ty też zaczynasz. Początki są trudne, ale zasada prób i błędów i jakoś dochodzi się do celu. Zdjęcia otwieraj za pomocą Paint. Klikasz na miniaturkę zdjęcia prawym przyciskiem i wybierasz opcje " otwórz za pomocą" - wybierasz Paint i tam możesz zmieniać rozmiar zdjęć. Poradzono mi 800x600 picseli. Potem przez fotosik zaznaczasz pełen rozmiar zdjęcia i już
:wit
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Ewuniu.Niestety , nie mam tego programu tylko Picasso . Muszę nad tym popracować.W moim przypadku to nie mały problem , ale gigant.
Nie robiłam kursów komputerowych i nikt mnie nie uczył .Komputer to taka sama magia jak samolot w górze.Idę jednak do przodu i mam nadzieję że będziecie dla mnie wyrozumiałe.Jestem typową humanistką .Technika dla mnie to czarna magia ,chociaż jak trzeba to gwożdzia wbiję.
Dla Ciebie Abraham
Obrazek
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12458
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Paint często jest zainstalowany w systemie,sprawdź czy masz,kliknij prawym przyciskiem myszki na jakieś swoje zdjęcie którego jeszcze nie wstawiałaś ,zejdź na liście co się wyświetli na pozycję otwórz za pomocą na prawo znowu wyświetli się menu i jeśli masz tam Paint to możesz korzystać,jeśli nie może Ci syn zainstalować to prosty program
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Dorciu
Błagam Cię dziewczyno miej litość nad upośledzoną koleżanką.Używam laptopa bez myszki .Nic z tego nie zrozumiałam .Muszę poszukać pomocy z zewnątrz. ;:131 ;:185
Ale to już potrafię - dla Ciebie Lions rose i Crocus rose

Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12458
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Dziękuję bardzo za róże, ja też od pół roku mam już tylko laptopa,ale ponieważ przez lata całe używałam stacjonarnego w domu,a w pracy nadal na takim pracuję kupiłam do laptopa myszkę bezprzewodową i jak jest mi przy niektórych rzeczach z nią wygodniej to sobie podłączam np do obróbki foto
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu..widzę że różyczek już sporo posiadasz, różne kolorki i do tego piękne. ;:333 . Ze zdjęciami także radzisz coraz lepiej a właściwie już sobie poradziłaś. I brawo..... ;:138
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”