Pod Puszczą cz-1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11681
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Cudowne róże i moje ulubione odmiany...Novalis,lavender Ice i Abraham,którego kiedyś na pewno domówię:)

Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Wiolu
Te trzy buziaki wystarczą.Jest pięknie.Jak byś miała jeszcze jakieś chciejstwa a są u mnie to nie ma sprawy.Przyjemność to mam ja .
Awatar użytkownika
Wolusia
1000p
1000p
Posty: 2472
Od: 12 sty 2013, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu, chciejstw mam wiele, lecz nie chciałabym nadużywać czyjejś dobroci ;:109 Jak będziesz miała czegoś w nadmiarze, to chętnie się zaopiekuję. Daj tylko znać. :heja Teraz wracam do obowiązków zawodowych, a wieczorkiem znów pospaceruję w Twoim ogrodzie
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu...odbierz PW. ;:113 ..już od wczoraj. ;:306
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Aniu
Witam Cię w moich niskich progach całym sercem. Twoja wizyta bardzo mnie cieszy .Dobrze mieć za koleżankę taką ogrodniczkę jak TY Aniu. W razie kłopotów będzie się kogo poradzić.Twój ogród jest piękny.Masz ogromny wachlarz roślin , aż miło do Ciebie zaglądać .Muszę tylko zaznaczać u Ciebie swoją obecność . Obiecuję poprawe.

Dla ciebie na powitanie Abracham .Szkoda że nie mogę przesłać zapachu.
Obrazek

Zeniu
Dzięki za pw . Odebrałam
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Witam
Właśnie wróciłam z zimowego ogrodu .Po wichurach wszystko jest ok. Strat nie ma i to pociesza człowieka.Zrobiłam kilka fotek.

Widok od wjazdu.


Obrazek


Obrazek



Obrazek

I jeszcze kawałek ogrodu z drzewami do wycinki



Obrazek
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu - piękny zimowy ogród w zimowej szacie ;:138
Zimowe klimaty bardzo lubię , ale za wiosną też tęsknię :wit
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu...to fajnie że na działce wszystko w porządku i nie ma żadnych szkód. :D Widzę że i śnieżek leży ..to także dobrze. :uszy Ja także dziś byłam na swojej chcąc zrobić sesję zdjęciową mojej działki w zimowej szacie. W mieście śnieg leży, na działce prawie zero. :wink: A ja jadąc miałam obawy aby nie zakopać się w śniegu. ;:306
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Jadziu -Za wiosną tęsknię .Nadrabiam miną i pracą.Zrobiłam sadzonki pelargoni :tan ,wysieję może jakieś jednoroczne bo mało miejsca na parapetach ;:174 .Przeglądam strony internetowe z roślinami a potem walę się po łapkach i mówię ; Nie teraz Elka !; za rok Elka ; zakończ te chciejstwa ; nie ma na to kasy! ;:145 . Co dzień to samo aż do wiosny :;230

Zeniu ... Mam nadzieję że nie wywiozłaś z działki śniegu taczką, no chyba że bardzo brakowało Ci pracy na powietrzu ;:306 .Przecież u Ciebie powinno go być więcej niż u mnie. Zajrzyj na pw Wycinkę mam przyklepaną w lutym , plus duży modrzew ten co na zdięcie. Rośnie blisko domu a jego gałęzie leżą ciągle na przewodach energetycznych.Rynny mam ciągle zapchane igliwiem .Tak to się kończy jak się nie ma wyobrażni przy sadzeniu.
Trochę zimy cd.
Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu....choć zimy nie lubię to zimowe widoki a i owszem. ;:215 . Ładnie, czyściutko...choineczki na tle bieli pięknie się prezentują. :D . O moich widokach zimowych lepiej nie wspominać. ;:222 Choć właściwie trochę dobrze, przynajmniej w śniegu nie brnęłam na co się przygotowałam zakładając buty do kolan. ;:306 . Wycinkę w dalszym ciągu popieram. U nas na działkach jest wręcz nakaz wycinania tak dużych drzew. ;:108 . Szkoda że mój sąsiad żadnych nakazów nie respektuje. ;:185 . PW odebrałam a może ty odbierz także. ;:oj
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu, i ja broniłam się przed różami kilka lat, ale w zeszłym sezonie powstała moja pierwsza różanka. Do tego na jesień posadziłam dodatkowe 11 szt, a lista z chciejstwami wiosennymi to następne tyle. Zazdroszczę że masz tyle miejsca do obsadzania, ja już muszę uważać bo jedno zaczyna włazić na drugie, a jak choróbsko jakieś się przywlecze to leci równo po wszystkim :evil:
Zimowy ogród ładny, taki czysty, ale odwilż za pasem :(
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Witam Cię Zuza . Jak duża jest Twoja pierwsza różanka ,to znaczy z ilu róż się sklada ? Czy jest wielokolorowa czy raczej w jednej tonacji ? Ja osobiście wolę sadzić wiosną bo u mnie pod puszczą z łąk mocno zawiewa . Większość roślon sadzonych jesienią nie przyjmowała się , stąd moja decyzja o nasadzeniach wiosennych.

Zeniu . Mam nadzieję że tym razem długie buty się przydały ;:306 Trochę nas przysypało ,ale dla roślin to dobrze .Do wiosny już tylko dwa miesiące ;:65 Aby do marca ! Pozdrawiam Was Dziewczyny .Elżbieta
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu witaj. ;:168 Cieszę się że jesteś. :D Oj zasypało, zasypało u mnie..nawet nie próbowałam tym razem jechać na działkę. ;:185 I tak bym nic nie zobaczyła, wszystko pod śniegiem. ;:224 . Ładny masz domek..widok z tarasiku ;:333 . Mam podobną różyczkę albo taką samą. Moje myśli już ku wiośnie i zakupy także. ;:306 Zamówiłam już trzy róże, chryzantemy i coś tam jeszcze. Ale ze mnie chwalipięta... :;230
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”