Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
andzia458
500p
500p
Posty: 702
Od: 19 sty 2014, o 18:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Łuków

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Marysiu, "na szczęście" tylko praca, a raczej robota bez końca, heh. Dzisiaj, gdyby nie Marta, też już bym chyba padła ze zmęczenia. Ale zrobiłam z synkiem zestaw ćwiczeń od pani rehabilitantki, włączyłam forum i złapałam bakcyla. I potworne zmęczenie jakoś zelżało. Wniosek nasuwa się sam: wystarczy zalogować się na FO i człowiek ładuje się, nawet nie mając o tym pojęcia.
A co do letniaka Marysiu, to niestety jeszcze nie mogę z niego korzystać. Postęp jest taki, że doprowadziliśmy tam wodę, zrobiliśmy podłączenie do szamba i na suficie położyliśmy panele. Teraz letniak to temat na dalsze miesiące bo przed nami wymiana więźby dachowej i wymiana całego dachu, później tynki, nowe co i reszta, heh.

Ewelinko witaj. Dziękuję za tak szybkie odwiedziny. Wiesz, może byłoby lżej ale ja głupia, żadnej pracy się nie boję i czepiam się wszystkiego hehe. Chodzę po rusztowaniach, szykuję druty, rozrabiam beton. Ale mąż docenia to, że szybko się uczę i wspólnie jakoś idziemy do przodu. Normalnie, najmując "fachowców" na pewno nie moglibyśmy sobie pozwolić w tym roku na takie inwestycje.
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=91408" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Andziu a więc spore inwestycje się u Ciebie szykują ;:108. Dobrze , że dzieci zdrowe a zdrowie najwazniejsze ;:196. Masz rację forum laduje baterie więc korzystaj czasem ;:224. Ciekawi mnie czy miałaś czas na robienie zdjęć i czy podzielisz się nimi z nami zimą ;:173 .
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Aniu cieszę się bardzo, że wróciłaś ;:138 Dobrze, że z chłopakami jest ok ;:108 To najważniejsze :D
Kuchnia letnia to najlepsza rzecz jaka może być ! ;:173 ;:131
Zapodaj troszkę zdjęć, ja masz oczywiście ;:215
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Aniu ale letniak się posuwa więc jest ok! Podziwiam zacięcie murarskie i wiem, że praca i ruch sprawia że wieczorem pada się nie mając chęci na nic :D W zimie będziesz miała więcej czasu, bo wieczory długie i po ciemku nie da się na rusztowaniu pracować :D
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12835
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Witaj Aniu, ja też jak prawie wszyscy ogrodnicy dopiero teraz odpoczywam. Na pewno masz sporo nie pokazanych zdjęć na zimowe wieczory, :wit
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Witaj, Aniu, zapracowana dziewczynko! :wit
Jeszcze trochę i zaczniesz zarabiać jako dobry fachowiec. ;:63
Na szczęście coraz krótsze dni pozwolą Ci nieco odpocząć, ;:108 bo - jak sądzę - wiosną znowu pracy będziesz miała w nadmiarze. ;:oj
Masz zdjęcia? Pokaż. :tan
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Jo37
500p
500p
Posty: 606
Od: 20 sty 2009, o 10:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa i nie tylko 6a/6b

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Ania znowu zamilkła a tu powoli zaczyna się przedwiośnie.
Pozdrawiam , Joanna
Awatar użytkownika
andzia458
500p
500p
Posty: 702
Od: 19 sty 2014, o 18:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Łuków

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Witam wszystkich po latach. :wit
Zostawiłam swój wątek i forum, biję się w pierś... Ale niestety, życie układa różne scenariusze.
Prawie 3 lata temu miałam poważny wypadek samochodowy, długa rehabilitacja za mną. W każdym roku jakaś operacja u synów- Katowice i Olsztyn na zmianę. Rozbudowa domu i prace wykończeniowe w środku. A na koniec szaleńcza chęć posiadania trzeciego dziecka. ;:167 Ciąża zagrożona ale donoszona i od kwietnia jest nas pięcioro. :tan Jasiek przebadany, w 100% zdrowy i można powiedzieć, że od tego momentu odblokowałam się na ogród... Znów chce mi się chcieć...
Czas i zdrowie mocno mnie ograniczają ale mam nadzieję, że już tutaj z Wami zostanę. ;:108 Dzisiaj bez zdjęć, tego co się u mnie zmieniło ale obiecuję, że niedługo pokażę jak najwiecej.
I zapraszam w odwiedziny.
Obrazek
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=91408" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Witaj Aniu! jakie kochane trzy buziaczki! ;:167 a najmłodsza szczególnie z racji wieku. Starsi chłopcy wyrośli. Bierz się za urządzanie ogrodu żeby cieszył Teraz za dużo nie zrobisz, ale przynajmniej przygotujesz na wiosenne sianie itp. Pozdrawiam i będę zaglądać ;:196
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Anulka kochana dziewczyno witaj z powrotem ;:196
Dobrze, że doszłaś do siebie, a chłopaki przekochane widać że to wasze skarby najdroższe ;:196
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Tak się cieszę, Aniu, że wszystko się u Ciebie układa po Twojej myśli, ;:138 ;:138 a najważniejsze zdrowie dzieciaczków i Twoje też, wszak musisz tę kochaną trójeczkę wychować. ;:167 A nie jest to proste. Wiem coś o tym, bo sama trzech chłopaków wychowałam.
Na zdjęcia z ogrodu poczekamy, damy Ci odetchnąć. Wracaj do pełni sił i do ogrodu. ;:196
Całuski dla dzieciaczków. ;:79 ;:79 ;:79
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Jasia22
100p
100p
Posty: 102
Od: 17 sty 2010, o 16:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: KATOWICE

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

WITAM SERDECZNIE I ŻYCZĘ ZDRÓWKA
Zapraszam serdecznie
: Spełnione marzenie 2007
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Witaj ;:196 . Fajnie, że wróciłaś ;:138 . Dużo zdrówka Wam życzę ;:196 . Udźwignęłaś już tak wiele więc nic Cię nie pokona ;:108 . Pozdrawiam i powodzenia w zakładaniu ogrodu życzę :wit .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”