W moim ogródku Cz.5 Becia

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
juni
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2079
Od: 17 wrz 2009, o 10:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rybnik

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Becia zawsze jest coś do zrobienia, ale do tego dążymy ,żeby było pięknie.
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Juni,Beatko masz rację a nie ma co się zabijać na siłę ..Czego nie zdążymy dziś jutro tez jest dzień. :D :D Majowo-czerwcowy ogród ma najwięcej barw i to jest warte pracy.
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Beatko, ten dwukolorowy pęcherznicowy żywopłot, fantastycznie się prezentuje. ;:215
Wspaniały miałaś pomysł, jeśli jeszcze zabezpiecza przed sarnami i zającami, to kolejne za małe pieniądze powinnaś dosadzać, bo ogrodzenie jednak jest kosztowne. ;:108 Widzę że żylistek z berberysami się zbratał i ładnie mu w tym towarzystwie. ;:433 ;:433
Bzy, krzewuszki, piwonie tudzież inne ślicznoty, wspaniale się komponują i cudownie zdobią Twój starannie wypielęgnowany ogród. ;:63
A wiesz, nigdy nie spotkałam białej kamasji, niebieska wygląda inaczej. ;:oj
Pozdrowienia i buziaczki zostawiam ;:cm ;:cm słonecznej pogody życząc. ;:3 ;:3 ;:7
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Stasiu u mnie masa kwiecia cieszy a upał 40 w cieniu doskwiera roślinkom ale jakoś się przetrwa.
Troszkę fotek dla ciebie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16979
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

dawno mnie nie było u ciebie :wit , a tu widzę pełen rozkwit :D
Śliczni e powojniki i te wszystkie roślinki ;:215
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Dzięki Aniu kwitnie wszystko tylko susza doskwiera ale zawsze coś jest.Roślinki rosną cieszą oko.
Awatar użytkownika
kasia126126
1000p
1000p
Posty: 1025
Od: 8 cze 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Beatko :wit ale u Ciebie pięknie i kolorowo ;:oj Widać Twoją pracę, oj widać ;:108 Upały rzeczywiście dokuczają nie tylko ludziom ale roślinom również. U nas wczoraj przeszła duża burza, więc chociaż w nocy odpoczęliśmy od żaru , no i ogród podlany ;:138 Mam nadzieję, ze u was również popadało. Na wcześniejszych zdjęciach pokazywałaś baptysję. Czy ona rzeczywiście jest tak mało wymagająca jak piszą? Jeśli tak to będę musiała ją nabyć bo wygląda przepięknie.
Przesyłam pozdrowienia.
Pozdrawiam.
Kasia
Mój mały zielony świat
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Cześć Kasiu tak popadało i przeszła burza.
roslinki odżyły a zielsko rośnie podwójnie szybko nie ogarniam.Baptysja mało wymagająca także urośnie Ci na piaseczku tylko nie lubi przesadzania zaplanuj jej miejsce na stałe.
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Beatko, dziękuję Ci kochana za poglądowe foteczki, widać ile serca i pracy w to wszystko włożyłaś, warto było, bo efekt jest powalający. ;:215 ;:433 ;:433
Znowu mamy upał i nadzieja na deszcz, prysła jak bańka mydlana. ;:110 Tyle zaległej pracy w ogrodzie, zwłaszcza przycinania, ale nie da się na takim upale, bo odsłonięte części uległyby natychmiastowemu przypaleniu. ;:222
Z rana było dość rześko, nawet liczyłam na deszczyk, niestety zamiast działki musiałam zmarnować pół dnia w przychodni.
I wyobraź sobie, lekarz zapomniał przyjść do pracy, czekaliśmy godzinę a rejestratorka nic.Potem zrobiliśmy rwetes u przełożonej pielęgniarek, żeby w końcu do niego zadzwoniła. Przyszedł po godzinie, niezbyt zadowolony, co odbiło się na pacjentach.
Trzeba mieć zdrowie żeby chorować w nowoczesnej służbie zdrowia. ;:145
Trzymaj się kochana i nie daj upałowi, bo nadchodzi kolejna fala afrykańskiej pogody. ;:196 ;:168 :wit
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Stasiu Witaj.masz rację upał jak to upał ,letni już prawie ale u mnie popadało to rośnie wszystko szybko.Chwasty najbardziej.Co do służby zdrowia słów brak do dentysty prywatnie i to kolejka dwa miesiące do przodu .Okulista do tygodnia prywatnie ale raz w roku 5 tysięcy na wymianę okularów wychodzi.Na sierpnia mam kardiologa z dziećmi wszystkie badania im robi kolejny tysiączek Dentysta nie wiem jak nas skasuje na sierpnia mam cała trójkę zapisana a siebie jak starczy bo jeszcze to ocieplanie domu przed nami.Jutro koniec roku kwiatki przygotowane jutro po świadectwa i nagrody dzieci idą .Będą wakacje Lipiec bo w sierpniu będę znowu prowadziła zielone wakacje u nas z dziećmi także nudy nie będzie. ;:168 ;:cm
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Liliowce stella ore.
Obrazek

Różyczki.
Obrazek
Powojnik.
Obrazek

Mamy wakacje , świadectwa z paskiem, nagrody .Mama dumna teraz dzieci odpoczywają .Mama jeszcze kilka dni do pracy.
Obrazek
Ostróżki
Obrazek

Obrazek
Szałwie muszkatałowe.
Liliowce rdzawe
Obrazek


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Beatko, gratulacje dla dzieciaków i dla Mamy za wzorowe ich motywowanie do nauki. ;:433 ;:433 ;:cm ;:cm
W ogrodzie zmiana barw, pojawiają się kolejne letnie ślicznotki a powojnik rewelacyjny, widać że o wszystko dbasz należycie. ;:215
Susza omija Was z daleka, bo nie widać żadnych szkód, chyba że dyskretne oko obiektywu, nie ukazuje nieładnych miejsc. ;:oj
Ja już wiele roślin powycinałam, tak były słonkiem spieczone a przecież podlewamy. ;:145
Kochani, udanego wypoczynku, wspaniałych wakacji i wielu nowych pozytywnych wrażeń. ;:167 ;:79 ;:79 ;:11 :wit
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Stasiu oczywiście z dzieci jestem bardzo dumna są grzeczne i uczą się.Co do suszy teraz i u nas doskwiera. Choć roślinki rosną coś wypadnie coś dosadzę i tak z roku na rok ogród rośnie,pięknieje .Mam nadzieję ,że z czasem gdy będzie dojrzalszy pokaże więcej uroku .Cały czas pracuje nad tym.Choć teraz troszkę mniej bo lekko chorowaliśmy a teraz akcja przygotowań do ocieplania domku.Tak z dnia na dzień czas mija a ogród kwitnie .Kilka zdjęć na zakończenie wątku.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na tym kończę wątek .Zapraszam do nowej części wątku tutaj.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”