Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Cudne kwitnienia. Takie dorodne lilie, piękne liliowce, róże...
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beatko, u ciebie przynajmniej coś popadało. U nas jak była susza tak nadal jest. Rośliny marnieją w oczach... No wiadomo, że przy codziennym podlewaniu coś tam kwitnie, ale jakość i trwałość kwiatów pozostawia wiele do życzenia. Czarna lilia zjawiskowa :shock:
Awatar użytkownika
jolifleur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1441
Od: 30 lip 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zacisze Gwda Mała

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Piękne niespodzianki :) i śliczne liliowce :) Wreszcie ich czas nadszedł :tan
AmeliaL
200p
200p
Posty: 306
Od: 23 maja 2013, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beatko :wit
Zgubiłam Cię na chwilkę,ale już znalazłam ;:108
Po raz kolejny nacieszyłam oczy cudnym widokiem irysowym i liliowcowym ;:215
Różyczki też śliczne :D
Pozdrawiam Amelia
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beatko piękne masz rabatki liliowce cudne ,lilie iryski też lubię i troszeczkę ich mam :D Pozwiedzałam twoje włości zapach cudny . :wit Jaśminowca też kupiłam z jaśniejszymi listkami i kwitnie choć malutki .Co do uporu skądś to znam mój taki sam choć czasem myślę ,że ja jestem taka sama tyle ,ze jak nie mogę od razu odczekam a potem i tak zrealizuje swoje zamierzenia :;230
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Oj jak ja też czekam na liliowce u mnie, tyle że one tegoroczne, więc spektaklu pewnie nie będzie. Ale i tak czekam ;:65
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16021
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Przyszłam zobaczyć, czy może wkleiłaś Artemis? Ale nie widzę, bo ta biała to chyba inna odmiana. Zobaczysz, jak w przyszłym roku będziesz z niej zadowolona. Kwitnie całymi kiściami. Mnie udało się też ją rozmnożyć z patyczka i ta rozmnożona teraz również kwitnie. Cieszę się, że Ciebie zainspirowałam tą prześliczną różyczką :D
Masz wspaniałą pergolę do róż, marzę o takiej od dawna ;:108
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beatko już masz spektakl bo takie liliowce to cudeńka. :tan
A jaka piękna lilia aż razi na Twojej dłoni... ;:138
Awatar użytkownika
jolifleur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1441
Od: 30 lip 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zacisze Gwda Mała

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Bardzo dziękuję za przesyłkę ;:167 Teraz się nie wykręcę i nowa rabata być musi ;:173
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Kryzysowa Kasiu :D ta odmiana to Destined To See ,mam ją drugi sezon i zachwycam się niezmiennie ,choć to żadna nówka i za nieduże pieniążki można kupić :D kwiat ma piękny ,duży i w ciekawych kolorach!
Martuniu nie wiem ,czy takie orginalne ,nie kupuję najnowszych cudów po kilka stówek za sadzonkę ,raczej staram się mieć takie ,które po prostu mi się podobają i nie wymagają zimowania w szklarni :D U mnie wzdłuż drogi to taka piaszczysta patelnia i lawenda świetnie tu sobie radzi ,porządkuje ten mój pstrokaty bałagan zbieraczki ,a najbardziej podoba mi się jej ażurowość ,zdobi a nie zasłania rośli rosnących za nią :D
Mariolu większość moich lili to wiosenne nasadzenia ,więc dorodne to jeszcze za bardzo nie są ,ale jak patrzę na te ,które mam drugi rok i dłużej ,to mam nadzieję ,że i te pięknie przezimują i za rok będą już większe i obsypane pąkami jak Album Regale i Netty's Pride
Obrazek Obrazek
Sbinko no niby popadało konkretnie ,ale nie mogę się nadziwić w jakim tempie ta cała woda przelatuje przez moje piaski ,bez śladu :? a lilia to Night Flyer :D
Ewuniu mam nadzieję ,że cieszysz się z mojej paczki tak samo jak ja z tej od ciebie ;:196 W tym roku jestem naprawdę zadowolona z pierwszych kwiatów liliowców,są piękne ,duże i świetnie wybarwione tak jak ta siewka od Emila ,którą zachwycałam się już rok temu ,ale dopiero teraz pokazuje na co ją stać ;:333

Obrazek Obrazek
Amelko cieszę się ,że mnie znalazłaś ,bo ja uwielbiam do ciebie zaglądać ;:196 Dla ciebie taki staruszek ,prawie w moim wieku ,ale w tym roku też czaruje wielkimi kwiatami -Russian Rhapsody
Beciu a jak nazywa się ten twój jaśminowiec :D mam hopla na punkcie tych krzewów i wcale nie uważam uporu za wadę ,tylko tak żartuję ;:170
CDN...


Obrazek
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beatko śliczna ta siewka Emila , duży ma kwiat?
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 926
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Witaj Beatko ależ piękna plejada Irysów ;:oj ;:138 , różyczek widać też u Ciebie nie mało a teraz zaczynają królować Liliowce i Lilie. Po prostu pięknie tak elegancko u Ciebie ;:108

pozdrawiam Bożena
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

I już jestem z powrotem ;:oj
Zuzka mam około trzydziestu nowych liliowców ,które u mnie jeszcze nie kwitły...jak ja na nie czekam ;:oj korzenie na rabatkach niedługo zapuszczę ;:306 wszystko potrzebuje czasu ,żeby się rozkręcić ,ale to oczekiwanie na pierwszy kwiat.... ;:65
Wandeczko to ta biała ,ale chyba nie umiem jej dobrze uchwycić na zdjęciu ,wychodzi ,bardziej kremowa niż w rzeczywistości
Obrazek
Przy okazji tej sesji odkryłam kolejną inwazję mszyc :evil: Ale różą już jestem zachwycona i teraz już wiem ,że będę szukać właśnie takich nostalgicznych o pełnych kwiatach ;:167
Kasiulka do spektaklu jeszcze daleko ,pączki większości odmian jeszcze malutkie ,ale w tym roku naprawdę jestem zadowolona z tych pierwszych kwiatów :D
Obrazek
Wystartował pierwszy z floksów ,floks plamisty Alpha.Zarówno on jak i nataszka nie mają nawet śladu chorób grzybowych ,czy mączniaka ,który nęka inne odmiany ;:333
Geniu nie jest jakiś wielki ,około 16 cm średnicy ,ale w pierwszym roku kolorki były bledsze ,mniej wyraziste ,teraz naprawdę się rozkręcił :D
Bożenka aż się uśmiechnełam ,do elegancji to mi naprawdę daleko :D Lubię kamienie ,pniaki i gliniane gary ,a dusza roślinnej sroki zbieraczki sprawia ,że kompozycja mi się co chwilę rozjeżdża :oops:
Dla ciebie taki tarasowiec , może przyschodowiec :shock:


Obrazek
Ołownik ,którego przez pierwszy rok prowadziłam na drzewko ,po czym uznałam ,że lubię krzaczory ;:oj
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”