Potencjalny ogród Anulli cz. 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: Potencjalny ogród Anulli cz. 2

Post »

Aniu fajnie że jesteś już z powrotem na forum. Ja choć zaglądam codziennie i we wszystkich ulubionych wątkach jestem na bieżąco to w swoim jakoś tak niewiele piszę, w ogóle mało piszę. Przeżyłaś trudne chwile Ale tak jak pisze Tajka życie toczy się dalej z każdym dniem będzie łatwiej, aż w końcu nabierze swojego tempa i przyzwyczaisz się do panującej rzeczywistości choć nigdy nie zapomnisz. Trzymaj się ;:168
Roślinki ładnie Ci już się porozrastały a róże jak posadzisz z doniczek to też na pewno się odwdzięczą, ale z pomidorami to zaszalałaś ;:oj ja przez 5 lat tyle krzaków nie miałam co Ty teraz.

Z okazji dzisiejszego święta Twego wszystkiego co najlepsze zdrówka, spokoju spełnienia marzeń i aby wszystko w ogrodzie pięknie rosło i kwitło ;:196
Obrazek
Awatar użytkownika
Yollanda
500p
500p
Posty: 952
Od: 23 maja 2014, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Re: Potencjalny ogród Anulli cz. 2

Post »

Aniu, dziś Twój wielki dzień. Wszystkiego najlepszego ;:136
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Potencjalny ogród Anulli cz. 2

Post »

Aniu samych dobrych dni. ;:196 Niech ogród daje ci wiele radości. ;:168
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Potencjalny ogród Anulli cz. 2

Post »

Aniu ja tez walczę z pomidorami.Już jestem "PO" pierwszym razie ale chyba będę musiała powtórzyć niestety...Fajny pomysł z włókniną w tunelu.U mnie naga gleba.
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Potencjalny ogród Anulli cz. 2

Post »

Aniu jestem i ja po dłuższej przerwie u ciebie.Cieszę się,że wróciłaś na forum bo powiem ci kochana masz co pokazać ,ta mega cudna kolekcja róż,która mnie zachwyca nie pomijając pomidorków i ogólnie cały twój kawał ogrodu .Ja jestem pod wrażeniem twoich roślin,są w mega pięknej kondycji i pokazują jaki ogrom pracy jak i serca do nich dokładasz a one się odwdzięczają ilością kwiatów i dużą ilością owoców ,czego przykładem są choć by pomidory,piękna kolekcja i dużo dużo do zjedzenia .Na pewną są pyszne .
Awatar użytkownika
MoniaK
200p
200p
Posty: 383
Od: 25 cze 2013, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Potencjalny ogród Anulli cz. 2

Post »

Anno i ja przymierzam się do kupienia hortensji dębolistnej. Nie dość że pięknie kwitnie to i jeszcze liście na jesień przebarwiają się na bordo. Będę u Ciebie obserwować jak jest w realu, bo to wszystko widziałam w internecie a tam często kolory są przekłamane. A czy ona jest u Ciebie pierwszy rok? Bo jeśli tak to będzie ogromna,a ja aż tyle chyba miejsca nie mam. :wink:
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Potencjalny ogród Anulli cz. 2

Post »

Dzięki za zdjęcia Jasminy. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”