Ogród Biedronki 641 cz.3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
witch
1000p
1000p
Posty: 3102
Od: 9 cze 2013, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok.

Re: Ogród Biedronki 641 cz.3

Post »

Biedronko, wspaniałe są te Twoje ciemierniki :D
I puszkinia taka wdzięczna.
Awatar użytkownika
FRAGOLA
1000p
1000p
Posty: 3378
Od: 4 cze 2010, o 09:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród Biedronki 641 cz.3

Post »

Alu odwiedziny u Ciebie też zaliczam do niebezpiecznych ;:224
Do Danusi boję się zaglądać bo same pokusy,ale u Ciebie identycznie ;:oj
Same cudeńka masz....ja na Twoim miejscu bym się bała takimi ślicznotkami chwalić...
...wiesz przecież że ja niedaleko mieszkam :;230
FRAGO-linki
w 'powężowym'
Pozdrawiam-Grazia
Awatar użytkownika
witch
1000p
1000p
Posty: 3102
Od: 9 cze 2013, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok.

Re: Ogród Biedronki 641 cz.3

Post »

Ja gdy coś ładnego widzę(i nie piszę tu o ciuchach) mam ochotę lecieć od razu do sklepu, tylko pomału miejsca za mało się robi ;)
Awatar użytkownika
FRAGOLA
1000p
1000p
Posty: 3378
Od: 4 cze 2010, o 09:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród Biedronki 641 cz.3

Post »

U nas w ogrodniczych to bieda z nędzą...szkółek brak,więc jak u kogoś coś wypatrzę to zaraz buszuję w necie i szukam
gdzie takie coś można kupić ;:224
FRAGO-linki
w 'powężowym'
Pozdrawiam-Grazia
Awatar użytkownika
wisia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1725
Od: 8 lut 2012, o 18:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Jędrzejów

Re: Ogród Biedronki 641 cz.3

Post »

Alu, wystraszyłam się , że całkiem zniknęłaś, ale na szczęście jesteś ;:167 , miłki cudowne i jaskier też ;:215
Wiesława.
Tu jestem szczęśliwa Część II- aktualna
Ogród z zapachem róż, część I.
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród Biedronki 641 cz.3

Post »

Zosiu nigdy nie będę dobrym fotografem, bo nie można mieć wszystkich fachów. Zdjęcia robię jak umiem. Miłek na fotce jest przekłamany , bo normalnie wygląda inaczej. Jeszcze go pokaże niech tylko bardziej zakwitnie.

Marzenko u mnie też już prawie wszystkie krokusy przekwitły. Podobnie z irysami żyłkowanymi.
Teraz zaczynają kwitnąć inne. Hiacynty już prawie wszystkie lada dzień zakwitną.

Lidziu wydaje mi się ,że nigdy nie kupowałam puszkini o białych kwiatach. To co kwitnie jest posadzone pod pniem migdałka i tam mam cebulicę niebieską i to co jest kością niezgody. Wydaje mi się ,że to cebulica o białych kwiatach i taki mam znacznik. Teraz to już nie jestem pewna.
Szafirek o szerokich liściach ma kwiatostany niebieskie,prawie granatowe a czubki jaśniejsze niebieskie.Niestety tym aparatem,którym robię od miesiąca zdjęcia wychodzą inne kolory.
Dziś po miesiącu od naprawy wreszcie odebrałam swój aparat i mam nadzieję,że zdjęcia z niego będą naturalne i rzeczywiste.
Lidziu to witaj w klubie osób, z których się śmieją. Ze mnie nie tylko się śmieją, ale nawet w mojej obecności głośno komentują moją pracę. Słyszę ''co ona tam sadzi''.''Ciemno już pora iść spać.''

Gieniu ja nigdy nie byłam chytra i jestem chętna do wymiany,ale...
Byłam u Ciebie Twój w kropeczki jest inny i też niespotykany.

Marysiu M różnica w kwitnieniu jest nie tylko pomiędzy nami ,ale nawet i u mnie. Wszystko zależy gdzie i co rośnie, bo te same rośliny w innym miejscu też jeszcze nie kwitną.

Sławku niestety nowych kwiatków nie pokazuje, bo ich nie mam. Pokazuje te ,które już mam i kwitły ,ewentualnie na ich kwitnienie czekałam jakiś czas . Do nich należy np.psi ząb. Zwykłe żółte kwitły mi co roku i namnażały się a te odmianowe jakoś nie.
Miłek to wiosenny.Nie ma jego innej odmiany. Jest taki jak u Ciebie i wszystkich.którzy go mają.
Niestety od miesiąca posługuję się aparatem pożyczonym , bo mój był w reklamacji i z stąd takie zdjęcia.
Uprzejmie donoszę,że dziś otrzymałam SMS , mogę odebrać aparat z naprawy.Pobiegłam po niego i już porobiłam fotki .Są naturalne.

witch- Aga ciemierniki to stare nabytki.Jedynie z nowych co mam to tego o ozdobnych liściach.

Fragola - Grażynko no wreszcie jesteś.I to nie chodzi o mój ogród, tylko Twój. ;:108
Zrobiłaś super rewolucję w ogrodzie.Szczerze podziwiam. Ja na takie coś nie mogę sobie teraz pozwolić. Danusia to kolekcjonerka i ma piękne rośliny. ;:108 Jakoś nasze drogi się nie zbiegły.
Może kiedyś zbiegną się przy zakupach.
Nie boję się chwalić tym co mam, bo po pierwsze mam sunię, która pilnuje kwiatów, po drugie sąsiedzi mnie też kontrolują kto przychodzi i ci robię w ogrodzie ;:7 ;:7
A po trzecie mam fotopułapki na drzewach i nie radzę nic bez mojej wiedzy wykopywać ;:108 :;230 :;230 :;230 .
A tak na poważnie to myślę,że już w tym roku się spotkamy. W chwili obecnej nie pracuję. Czasu powinno być więcej,ale go nadal nie mam,ale lepszej okazji już nie będzie.


Aga ciuchy są niezniszczalne a kwiaty wypadają.Więc kupuj i uzupełniaj puste miejsca.

Grażynko nasze sklepy to... Dawniej byłam tam mile widziana. Od kąd pytam się z skąd pochodzą te rośliny już nie obchodzą się mile. Ja już nie mam ochoty wydawać kasę na to co już mam a chcę mieć co innego. Jeśli sami są oszukiwani to niech reklamują u producentów.
Chyba im jednak nie zależy na klientach , bo nawet nie wiedzą czasami co sprzedają.

Wisiu 7 ja nie igła w stogu siana i tak łatwo się nie gubię. ;:108 Witam Cię w mojej kolejnym wątku. Miłki to moja obsesja. Przepłacam,ale kupowałam, bo je chciałam mieć.

Na teraz tyle. Zaraz coś przerzucę z dzisiejszych fotek.Choć nic nowego niestety nie zakwitło.
Jest chłodniej i padał deszcz.
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród Biedronki 641 cz.3

Post »

Dzisiejsze fotki.
Zaznaczam,że są wykonane już moim aparatem. Zaletą pożyczonego było to.,że w niepiorunującym tempie przechodziły zdjęcia na hosting. Z mojego aparatu idzie to wolno.Do tej pory uważałam,że to wina internetu. Teraz to stwierdzam,że to jednak wina aparatu.
Nic nowego nie zakwitło. Padał deszcz i wszystko biedne i skulone .
Dzisiejsze fotki z mojego aparatu.

Obrazek
Oczar kwitnie od jesieni

Obrazek
Sasanki skulone i w deszczu wyglądają tak

Obrazek
Jakaś kokorycz ma ochotę kwitnąć

Obrazek
Żonkile jednak nie rozwinęły się . Gdyby było słonecznie na pewno już by zakwitły.

Lidziu to są faktyczne szafirki o szerokich liściach. Są granatowe a czubki jaśniejsze. Ich imię może imam,ale muszę dobrze poszukać w zapiskach.

Obrazek
Już lada dzień zakwitną szafirki białe

Sławku psi zęby inne i te znane już za lada dzień zakwitnąObrazek
Trochę pierwosnkowo. Do tej pory zakwitło dwa. Jeden to nowy nabytek.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród Biedronki 641 cz.3

Post »

Ciekawe jaka to kokorycz ;:oj
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród Biedronki 641 cz.3

Post »

Dorciu ta kokorycz ma imię, ale wiem kiedy i skąd ją zamawiałam.Przez trzy lata nie kwitła,bo to chyba była siewka,jutro poszukam w zapiskach. ;:108
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Ogród Biedronki 641 cz.3

Post »

Alu .. pierwiosnki już kwitną i do tego niebieskie ... daj spokój jak wielkie sa różnice a ja ciągle nie mogę się do tego przyzwyczaić.
Chyba przestanę zaglądać na forum :wink:
Czytałam ,że miałaś już pierwsze grzmoty ... to licha wróżba na lato
Miłej niedzieli ;:196
Awatar użytkownika
magry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5356
Od: 15 wrz 2009, o 19:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogród Biedronki 641 cz.3

Post »

Ja nie mogę zmusić liliowego psi ząbka do kwitnienia.Powiedziano mi żeby po kwitnieniu dać mu potasu co zrobiłem i dalej nic.Owszem rozrasta się ładnie i tyle.
Pozdrawiam,Janek
Górki,pagórki i reszta.
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6352
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogród Biedronki 641 cz.3

Post »

Biedne te nasze roślinki, zrobiło się mokro i bardzo zimno. Najgorsze jest to, że taka pogoda ma się utrzymać bardzo długo.
Mój psiząb otrzymany jako gratis wcale nie wyszedł.
Zdjęcia wykonane Twoim aparatem mają naturalne kolory,a wypożyczony trochę przekłamywał.
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
wisia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1725
Od: 8 lut 2012, o 18:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Jędrzejów

Re: Ogród Biedronki 641 cz.3

Post »

Alu , mój miłek dopiero wychodzi z ziemi.
Wiesława.
Tu jestem szczęśliwa Część II- aktualna
Ogród z zapachem róż, część I.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”