Elizabetka po śląsku nr 7

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Elizabetka po śląsku nr 7

Post »

Elu, ależ z Ciebie zorganizowana i pracowita kobieta ;:138 Masz piękne róże, bardzo duże krzaki. Widać, że czują się u Ciebie bardzo dobrze. Elu, spodobały mi się bardzo te tulipanki. znasz ich imię ?




Obrazek


Jeżeli znasz ich nazwę to proszę napisz ją u mnie, żeby mi nie uleciała z głowy ;:333
Awatar użytkownika
juni
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2079
Od: 17 wrz 2009, o 10:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rybnik

Re: Elizabetka po śląsku nr 7

Post »

Hej Eluś pomidory już zasiałaś?
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Elizabetka po śląsku nr 7

Post »

Elu, sadzisz dynię w kompoście? A kompostownik masz w słońcu? Bo już mi po głowie pewna myśl chodzi, tylko że kompostownik w cieniu i praktycznie słońca tema może z godzinę w ciągu dnia.... :roll:
A może coś innego "spożywczego" w tym cieniu ogarnęłoby się?
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Elizabetka po śląsku nr 7

Post »

:wit To już mój ostatni wpis w tym wątku bo wiosna nadeszła. ;:4

Bardzo dziękuję za Wasze serdeczne wpisy i za słonko, które tu wnosicie. ;:168 ;:196
Maryśko Walczymy razem, sadzimy i ciągle nam mało. Bo my już tak mamy.
Gosiu pomidorki miałam siać ale zdecydowałam, że biera sie za nie po świętach. NO chyba, że jutro coś podziałom.
Jadzinko my uwielbiamy kompoty i to z różnych owoców. Czasem tylko zaleja wrzątkiem mrożone owoce i też jest co pić.
Paletki na pomidory już w pogotowiu i czekam na impuls kiedy je wysiać.
Ewko kompocik z dyni z dodatkiem owocu pigwowca i przypraw: cynamon, grzebyczek to sam miód i bardzo aromatyczny.
Już się biorę pomału za siewy pomidorków, na razie posiote papryki.
Andrzejku :oops: czy ja coś przegapiłam ;:124 Tak, kompot z dyni+ owoce pigwowca+przyprawy. Szczerze polecam bo i zapach się miły roznosi i w smaku nieprzeciętna. Zostały mi dwie maleńkie dyńki ale już niedługo będziemy wysiewać nowe.
Beatko Bazyla wiedziałam, że przyjdziesz. Założyłam już nowy wątek...wiosenny zresztą. :D A kompocik polecam szczerze.
Ewko Pashmina pytałaś o tulipanki. To Holland Chic. Dzięki za odwiedziki i miłe słowa.
Beatko juni szykuja się do wysiewu pomidorków.
Basiu tak, sadzę dynie na kompoście. Możesz sadzić w cieniu ( nogi w cieniu) ale i tak roślinki będą szły do słońca więc ta godzinka nie wystarczy na pewno, no chyba, że dojdą same ;:306 :D W cieniu...nic mi do głowy nie przychodzi. Wszystko tak jak my kocha słońce.

Zapraszam do nowego wiosennego wątku viewtopic.php?f=2&t=105043
a moderatorów proszę o zamknięcie tego.
Dziękuję i wybieram się do Was na odwiedzinki. ;:167
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”