W ogródku u Ewy

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Witaj Ewo :wit :wit i ja trafiłam do Ciebie ;:65 myślałam że nie masz wątku i nawet myślałam żeby Cię zachęcić żebyś pokazała co masz pięknego . Cieszę się że masz już swój wątek :D
I co ???? weszłam i zaniemówiłam ;:oj ;:oj ;:oj ;:oj cudnie , ślicznie , pięknie ;:215
Róże , lilie , liliowce , klony , itd. ;:180 nawet niektórych roślinek nie znam :oops:
Na patyczki jestem chętna nie tylko hortensji ;:108 ;:333
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia ;:168
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11529
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Ewo moja ulubiona hosta biało kwitnąca i piękne róże.;:333 Kolejny ładniutki klon, muszę zaryzykować u siebie. ;:131
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Och jak ja zazdroszczę wszystkim ,którzy mają już takie piękne rozrośnięte rośliny ;:oj nasadziłam 60 odmian liliowców ,ale moim pojedyńczym badylkom daleko do takiego efektu jak u ciebie :(
Awatar użytkownika
garden11
1000p
1000p
Posty: 1102
Od: 3 gru 2014, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Witajcie,
Tereniu, koleżanka mnie zmobilizowała i założyłam swój wątek, śmiało oglądaj i pisz jak Ci się coś podoba a tylko będę miała to się podzielę.
Soniu, ja mieszkam na Podkarpaciu, dom mam na wygwizdowie w polach u mnie niemal zawsze wieje nawet jak 2 km dalej jest cichutko. O dziwo (bo słyszałam że są wrażliwe) u mnie wszystkie klony rosną bez problemu mam pięć odmian nigdy nie okrywałam ich na zimę czasem tylko końcówki gałązek podmarzają nie więcej niż 10 cm, na wiosnę podcinam to co podmarzło i maja duże przyrosty. Tego klona z czerwonymi liśćmi sadziłam jesienią 2008 roku a teraz to muszę podcinać gałęzie bo zarasta mi chodnik nie przewidziałam, że tyle miejsca zajmie. Spróbuj bo warto :)
Pozdrawiam Ewa

W ogródku u Ewy
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Ewuniu zapytam jak u ciebie rośnie Leycesteria formosa ?? jak z zimowaniem ??? mam pierwsza zimę i nie wiem jak przeżyje ??? okręciłam włókniną .
Ja myślałam o tym żebyśmy się liliami wymieniły ;:108 a teraz widzę że masz multum ;:333 ja szukam jakiś ciemnych .
Awatar użytkownika
garden11
1000p
1000p
Posty: 1102
Od: 3 gru 2014, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Tereniu,
Leycesteria grzecznie zimuje w donicy w garażu, bałam się żeby jej nie zmroziło więc powędrowała do donicy. Lilie jak najbardziej ciemne Purple Eye mam ale dopiero w grudniu kupiłam na przecenie i sadziłam może poczekasz do końca lata bo nie wiem czy gatunki się potwierdzą (ją akurat rozmnażam próbnie a łusek i powiem Ci że w szoku jestem wszystkie wypuściły maleńkie cebule). Pooglądaj i pisz, która Ci się podoba a ja zlokalizuje donice w trakcie kwitnienia bo już sama nie wiem, którą gdzie mam w ogrodzie już nie wspomnę ze dużo na wiosnę zamówiłam jak tylko będą kwitły to będę zdjęcia zamieszczać.
Pozdrawiam Ewa

W ogródku u Ewy
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Ewuniu poczekam :D Ty też będziesz czekać do sierpnia na białą ;:108 Ja z łusek lilie próbowałam rozmnażać w lato ale chyba nie zadbałam odpowiedni o nich i nic nie wyszło ;:185 Gdzie zamawiasz lilie jeśli możesz oczywiście powiedzieć to proszę ;:180 U mnie zawsze są pomyłki , dlatego aż się boję zamawiać .
Leycesteria - moja w ubiegłą zimę była w doniczce w domu a właściwie na klatce schodowej ale teraz była za duża żeby ja zabrać i zimuje w gruncie - zobaczymy :wink:
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Witam we wtorek Ewo. ;:196
Piękne masz widoczki z hibiskus cudo. ;:138 ;:138 Widzisz ile już masz gości, piękne nasadzenia przyciągają. ;:138 ;:138
Oj kiedy ta wiosna, można na żywo podziwiać i na bieżąco zapodawać cudeńka. ;:oj
Awatar użytkownika
garden11
1000p
1000p
Posty: 1102
Od: 3 gru 2014, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Tereniu,
Lilie kupuje gdzie się da w sklepie ogrodniczym na allegro u benek195 trochę marnawe były nie wszystkie oczywiście ale z przeceny po 1 zł to chyba warto zaryzykować zakupione w grudniu. Teraz zamówiłam u Pana Pajdy tu wszyscy chwalą to pewnie będzie ok i na allegro w zasiej_pl i tu hmmm mam nadzieje że ładne będą bo Pani z obsługi mi podpadła. W ubiegłym roku na allegro u Bogdan BK wszystkie ok. Staram się nie przepłacać a niektóre w ogrodzie mam z wymiany z takimi samymi zielono zakręconymi pasjonatami. A i najważniejsze zamawiam łącznie z koleżankami to zawsze wysyłka parę zł wynosi to już w to miejsce można dodatkową lilię kupić :)
Kasiu,
Zwlekałam z otworzeniem wątku, nie myślałam że będzie tu ktoś zaglądał. Fotek ładnych nie mam za dużo u Was wszystko wypielęgnowane a u mnie tu chwaścik tam zabawka tu trawka... niektóre wstyd wstawić. Postaram się w tym roku porobić dużo zdjęć bo niektórym roślinom nawet nie robiłam i nie mam co pokazać. Będzie też motywacja do pielenia hihi.
Pozdrawiam Ewa

W ogródku u Ewy
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: W ogródku u Ewy

Post »

No to dotarłam i ja.
I już na wstępie mi szczęka opadła! ;:oj. O matulu jak ślicznie u ciebie! A ten liliowy szał ciał powalił mnie na kolana. Cudownie. Będę częstym gościem.
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Fanka klonów,mam bratnią duszę,hurra! ;:cm
Awatar użytkownika
garden11
1000p
1000p
Posty: 1102
Od: 3 gru 2014, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Dzięki Aniu - aneczka 1979 zapraszam jeśli tylko masz ochotę (79 to super rocznik wiem bo to też mój rocznik).
Teraz to będę ryć od rana do wieczora jak mnie tak dziewczyny chwalicie :)

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Pozdrawiam Ewa

W ogródku u Ewy
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W ogródku u Ewy

Post »

A ja jestem też za codziennymi fotami ;:108
A traw dużo masz?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”