Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
a_nie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1620
Od: 31 mar 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

;:oj jaki łan kwiatów juki. Do tej pory widziałam najwyżej trzy kwiaty, a tu tyle- robi wrażenie.
Czy ścinasz powojnik Purpurea elegans wiosną na krótko? Jak on fajnie prezentuję się na tujach sąsiada.
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko! pomimo życiowych zakrętów, ogród kipi pięknem. Wierzę,ze wszystko ułoży się i skończą się problemy , czego życzę z całego serca. Urzekające zestawienia sprawiają,ze nie chce się stąd wychodzić. Zapach róż przenika przez monitor ;:306
Posyłam serdeczności ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
semirek
200p
200p
Posty: 269
Od: 22 sty 2014, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

masz przepiękne hosty, u mnie jest tylko jedna i to w dodatku wyłącznie z jednym kwiatem a w ubiegłym roku już miala 2 kwiatki. nie wiem czy nie ma za dużo slońca?
Mędrzec to ten, kto na drodze pełnej kolców wyhodować potrafi różę.
Pół roku z przyrodą
Pozdrawiam - Aurelka
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Obrazek

Naprawdę nie wiem jak zacząć, tak trudno pisać o rozstaniach, niestety Engelka nie ma już z nami, nasz czarnuszek odszedł za tęczowy most ;:145, poza tym nadal "pod górkę", więc ogród dalej musi radzić sobie sam, bo nawet jak mam czas, to chęci brak, w zasadzie to tylko podlewam doniczkowe, dlatego wybaczcie, że podziękuję wszystkim razem za tyle miłych słów i odpowiem ogólnie, ta purpurowa róża to Lea Renaissance, a biało kremowa koło niej to Chopin, powojnik Purpurea Elegans tnę tak na 50 cm od ziemi, moje jukki rosną w pełnym słońcu, pomimo to nie podlewam ich specjalnie, bo z tego co wiem nie lubią wilgoci.

ale troszkę kolorków dla Was wstawię ;:108

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko ogród doskonale sobie radzi, tyle kolorów, tyle roślin, cudnie jest, a z powodu psiaka, przykro mi bardzo ;:196
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Witaj ciekawa jestem jak twój ogród budzi się na wiosnę ja pobiegałam po twoich wątkach tak w ramach przypomnienia inspiracji kiedy to mój ogrod powstałam twój byl jednym z pierwszych który podglądałam i aż smutno że tak pusto tu u ciebie ;:162
Awatar użytkownika
semirek
200p
200p
Posty: 269
Od: 22 sty 2014, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Witaj Ilonko, odezwij się do nas.
Mędrzec to ten, kto na drodze pełnej kolców wyhodować potrafi różę.
Pół roku z przyrodą
Pozdrawiam - Aurelka
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Przepraszam kochani, że tak długo się nie odzywałam, po pierwsze jakiś czas temu wysiadł mi komputer (w tej chwili korzystam z komputera syna, który właśnie wyjechał), a z komórki nie wszystko potrafię i nie ukrywam, że po prostu nie lubię, po drugie brak mi ostatnio cierpliwości do wszystkiego. Dużo byłoby do pisania, ale postaram się w skrócie, w zeszłym roku byłam ponad miesiąc w sanatorium, teraz jestem na rencie, no cóż wysiadł mi kręgosłup (przepuklina), raczej do operacji, a termin do neurochirurga mam na koniec przyszłego roku, wciąż na tabletkach, żeby jakoś funkcjonować, a na kolejną rehabilitację czekam już od ponad roku (mam za 3 miesiące), do tego jeszcze sprawy rakowe na szczęście od ponad 7 lat pod nadzorem, ale co roku kolonoskopia ;:223 .
Nie mogę uwierzyć, że nie pisałam tu już od prawie dwóch lat, na prawdę nie wiem kiedy to minęło ;:223, ostatnio mam wrażenie, że im człowiek jest starszy tym czas szybciej ucieka, kiedyś, choć pracowałam miałam go dużo, dużo więcej, albo też człowiek był bardziej zorganizowany? Miesiąc temu pożegnałam moją ukochana Bajeczkę, o której życie walczyliśmy ponad miesiąc jeżdżąc z nią dzień w dzień do weterynarza, a bywało, że i dwa razy dziennie (w tym momencie ogród przestał istnieć), na szczęście w tym całym nieszczęściu przywieźliśmy jej w lutym towarzysza, który tydzień temu skończył 7 miesięcy i teraz z kolei jemu szukam towarzystwa, bo żal patrzeć jak za nią tęskni. Wciąż odbiegam od tematu, ale to silniejsze ode mnie, jeśli więc zostanę wywalona z forum zrozumiem, jeśli zostanie mi darowane z góry dziękuję. Ogród ogarniam sama na tyle, na ile mogę z tym bolącym niestety kręgosłupem, chciałam wstawić tu kilka zdjęć, ale na prawdę nie pamiętam już co i jak, nie pamiętam nawet hasła, żeby je specjalnie przygotować, a może już coś się zmieniło w tej kwestii?.

Wpis zmoderowany /K
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie do następnego razu, sama mam nadzieję, że szybciej niż za kolejne dwa lata ;:14
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko wiec zdrówka życzę ,ogród masz piękny a i ten rok daje nam popalić i to dosłownie ,u mnie żniwa jeszcze i żal mi chłopakow że w takim ukropie siedzą na przyczepach i zwalają ziarno a mój mąż dobrze że ma syna na zmiane w kombajnie bo by dostał udaru (już myslałam że pogotowie wezwe),pozdrawiam.
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
stefcia
500p
500p
Posty: 672
Od: 2 gru 2012, o 18:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pogórze Sudeckie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko pozdrawiam Cię serdecznie i życzę zdrówka ;:3 ;:3 ;:3
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonka...pozdrawiam i czekam na kawałek ogrodu.
;:196
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”