Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko! :wit Twój ogród urzeka mnie bez reszty ;:108 , nie chce się stąd wychodzić. Te ścieżki, podwyższona rabata, która spędza mi sen z powiek ;:108 , ogrom róż i innego cudownego kwiecia . Też lubię misz- masz w ogrodzie, ma być kolorowo przez cały rok ;:108
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Napisz Ilonko słów kilka o swojej Afrodite. Przymierzam się do jej zakupu. Czy kwitnie długo?
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

;:196 Dzięki, sorki że tak eksploatuję ;:306
W domku też rosną ci różyczki ;:oj Śliczna.
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko,
a ja jeszcze o to obrzeże pomęcze...
To tworzywo - priplak, to normalnie do czego jest używane i gdzie takowe można kupić?

Różyczki od wnuków piękne, ja tez takie lubię. A na wiosnę siup, do ogródka :heja
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
masakra0888
200p
200p
Posty: 319
Od: 5 paź 2014, o 14:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Świetokrzyskie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Witaj ale barwny w różne kolory ogród bardzo ładny przerywnik :wink: podobają mi się ścieżki rabaty bardzo ładnie się to wszystko komponuje aż miło by się pospacerowało :D
Mój ogród
Pozdrawiam Konrad
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Zapuściłam się forumowo ;:131 Ale jestem :D Piękny, różany początek :tan
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Co ja mam pod butelkami :?: poleciałam sprawdzić siedzi tam Nostagia, Ingrid Bergman, Cariss, Chandos Beauty, Barkarole, Jalitach i Baron Girod de l'Ain, jeśli rzeczywiście się uda, to na pewno będę dalej je rozmnażała

:wit Ilonko wow... trzymam kciuki niech patyczki się dobrze czują ;:333
A, próbowałaś z patyczkiem tej co mi się tak podoba nn - ekstavagenza czy jakoś tak ;:170
Prezent różyczka będzie rosła w gruncie ?
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Strasznie się cieszę z Waszych odwiedzin, codziennie zaglądam, żeby być na bieżąco, jednak mój czas znów ograniczony, gdyż robiliśmy małe malowanko, a wiadomo ile sprzątania jest po remoncie, więc wybaczcie, jeszcze troszkę i znów będę bywać częściej ;:108

Sylwia, takie prezenty cieszą najbardziej, była też bombonierka, zrobiony przez Nich kwiatek i laurka, te dwa ostatnie bezcenne, wszystkie je chowam, aby kiedyś jak dorosną pokazać im te cudeńka ;:108. Oczywiście, że różyczkę planuję posadzić, bardzo bym chciałabym, żeby się przyjęła i rosła razem z Nimi, ale, czas pokaże


Zbyszku, witam Cię serdecznie, miło mi, że zajrzałeś do mnie, w międzyczasie zerknęłam też do Ciebie, zauważyłam, że uwielbiasz góry, muszę przy czasie bardziej "pobuszować" w Twoim wątku

Gosiu, super :tan , rozumiem, że będziecie w Polsce, oczywiście, że musimy się spotkać, tylko zaplanuj tym razem dłuższe posiedzenie, to znaczy zwiedzanie ogródka w wydaniu 3D ;:306 , a ja postaram się załatwić kierowcę, żeby Was odwiózł ;:196

Miłka, do przechowania mam dwie, gdyż prababcia też dostała, ale pomimo podlewania niestety zasychają, liście lecą, a kwiatki nie rozkwitają, wiesz oni tak się z nimi nie cackają jak my, to znaczy Ci co je przewożą, przypuszczam, że niejednokrotnie stoją w mrozie na samochodzie, ale cały czas próbuję i tak szybko się nie poddam, chyba jutro zetnę je, aby mogły odbić na nowo, może się uda, już tak robiłam i to z powodzeniem

Aguś, dziękuje ślicznie, bardzo się cieszę, że Ci się podoba, strasznie lubię grzebać w ziemi, w zasadzie to nie ma dnia, żebym czegoś nie "obrobiła", więc tak systematycznie jakoś się udaje, Ascot u mnie jest dość wysoki na pewno ma około 1,5 metra

Bogusiu, Ty wiesz, że i mnie strasznie urzeka Twój ogród, ta przestrzeń, te możliwości i wszystko, co w nim już zrobiłaś bardzo mi się podoba, a rabatę podwyższoną możesz odgapić, masz jeszcze sporo miejsca ;:108

Wandziu, Afrodite jest piękną różą, czy długo kwitnie? kwiaty utrzymuje dość długo, ale potem ma przestój za to drugie kwitnienie jeszcze ładniejsze, tak na prawdę to pokazała po raz pierwszy na co ją stać, niektóre róże potrzebują więcej czasu, a u mnie w zasadzie to wszystkie są dość młode, więc niekiedy sama jestem zaskoczona

Jolu, ano rosną, ale tak na prawdę trudno im dogodzić ;:306 nie ma to jak w ogrodzie

Zuziu, to tworzywo używane jest w poligrafii, zazwyczaj do nadruków, musisz szukać hurtowni, albo inaczej, jeśli będziesz chciała, to dam Ci namiary pw, gdzie ja kupowałam, możesz poszukać podobnej u siebie, ale jeśli nie masz dostępu do gilotyny to nie polecam, nożyczkami tego nie przytniesz, chyba, że ta hurtownia ma to w usłudze

Konrad, jejku :oops: dzięki za te słowa, które jeszcze bardziej motywują człowieka do działania, my tu na forum, to potrafimy się nakręcić :;230

Aniu, cieszę się, że znów jesteś ;:196

Majeczko, z Ekstravaganzą o ile to ona ;:306 próbowałam wcześniej, ale się nie udało, teraz wiem, że zrobiłam to o złej porze, bo wiosną, a jak się dowiedziałam, że trzeba jesienią, to i tak w zasadzie ukorzeniałam je z dwa tygodnie za późno, więc nie miałam w ogóle nadziei, jeśli się uda i jeśli będziesz chciała, to w przyszłym sezonie spróbuję ukorzenić ją dla Ciebie, różyczka prezent jak wytrzyma do marca pójdzie do gruntu ;:108

Dzisiaj dla odmiany tulipany, widoczki na które tak bardzo czekamy (ale mi się zrymowało :;230 )
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9812
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Za czymś takim tęsknię!
Połacie tulipanów wesołych , sprężystych, o wszelakich kolorach!

Ja kiedyś przechowałam taka różyczkę zimą, bo jak nie było mrozów w styczniu, wyciągnęłam ją z donicy, otrzepałam z tego obrzydliwego torfu i zadołowałam po szyję. Torf zamiast sprzyjać, niszczy róże, ja tak straciłam Ispahan-a. Za długo trzymałam w donicy i pomimo podlewania, wyzionął ducha.
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
Sylwia85
1000p
1000p
Posty: 3555
Od: 24 lut 2013, o 16:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Siedlec

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko oj tak na takie widoczki to my już czekamy. Mi już po nocach śnią róże i inne kwiatki. :) A tulipany pięknie ;:167
Pamiętam że i moja babia też przechowywała laurki i rzeczy zrobione przez wnuków. Trzymała je w szafie i później jak już byliśmy więksi to nam pokazywała. Ale było wesoło.
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

ILONKO ,masz piękne tulipanowe łany .Czy to marketowe zakupy :?: Co roku dosadzasz ,czy masz je już długo . :?:
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko, fenomenalny spektakl nam zrobiłaś. Cudowne tulipany. Co zdjęcie to piękniejsze. Tak bardzo na nie czekam..
Awatar użytkownika
Mufka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2401
Od: 11 lut 2009, o 20:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa i Wilkowyja

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko, ogród masz jak z bajki ;:oj
Będę podziwiać z wielką przyjemnością, pełna podziwu dla Twoich umiejętności ;:180 ;:180 ;:180
Prawdziwa kobieta potrafi zrobić wszystko, zaś prawdziwy mężczyzna to ten, który jej na to nie pozwoli ;)
Moja Wizytówka Mufka - ogrodowe marzenia...cz.1 cz.2 cz.3 cz.4
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”