Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Szamanka
1000p
1000p
Posty: 1049
Od: 4 maja 2008, o 12:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

przepiękne róże... ;:oj
wpadam w coraz większy zachwyt ;:63
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

:wit czy u Ciebie Ilonko przypadkiem wiosny w ogrodzie już nie widać ;:oj
Bardzo cieplutką mamy tą zimę :;230
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Majeczko, na prawdę potrafisz człowieka zdopingować, te co nie będę wiedziała wstawię bez podpisów mówi się trudno, ale w tym sezonie muszę się bardziej przyłożyć, bo teraz wkurzam się sama na siebie, że nie wiem co to za jedna, a pogoda chyba nam się poprawia, byłoby super gdyby tak już zostało ;:108

Uleczko, super, że jesteś ;:196


Madziu, przyznam się szczerze, że takie zestawienia są tylko dzięki Majce, tyle się u Niej naoglądałam takich cudownych widoków, że nie mogłam się oprzeć, na moją Heidi Klum, póki co nie narzekam i oby tak dalej, pod koniec sezonu troszkę tam dostała plamek, ale przez cały sezon miała zdrowe liście i przepięknie kwitła


Paweł, cieszę się, że mnie odwiedziłeś i że Ci się u mnie podoba, oczywiście muszę też zajrzeć do Ciebie, prawdę mówiąc to już wczoraj troszkę podczytywałam, ale za nim przebrnę cały wątek, to troszkę mi zejdzie, ile Ty masz miejsca do nowych nasadzeń ;:oj


Ulka, Pashmina / Pompon Flower Circus jest urocza, ale na zdjęciach wygląda zdecydowanie ładniej niż w realu, nic jej nie dolega, ale takich opinii czytałam już wiele i całkowicie się z nimi zgadzam, ale nie wyobrażam sobie nie mieć jej ;:306, mam ją od naszej forumowej Ewki, ale wydaje mi się, że teraz jej nie ma, choć zapytać można


Szamanka, dziękuję ;:196, widzę, że jesteś częstym gościem, może też założysz swój wątek?


Majeczko, jakoś nie bardzo chce mi się wychodzić, choć ogród mam za oknem, do tej pory było za mokro, ale ostatnie dwa dni już lepiej i oby tak dalej, zerknęłam dziś przez Ciebie i hiacynty wystawiły już noski, to nie dobrze, pamiętam, że w zeszłym roku też tak było a potem mróz je załatwił i nie tylko nie kwitły ale też zgniły, chyba uszykuję worek ziemi i w razie "w" zasypie, ale czy to dobry pomysł?

Hippolyte
Obrazek

Swany
Obrazek

Eskimo
Obrazek

Bremer Stadtmusikanten
Obrazek

Kurfurstin Sophie
Obrazek

tu mam dylemat Queen of Sweden?
Obrazek

przerywnik :;230
Obrazek

Lina Renaissance
Obrazek

Bordure de Neigre
Obrazek

Summer Song
Obrazek

Alinka
Obrazek

Hot Chocolate
Obrazek

Carris i Barkarole
Obrazek

przerywnik
Obrazek

Jalitah
Obrazek

tu też
Obrazek

Marie Antoinette
Obrazek

prawdopodobnie Marjorie Marshall
Obrazek

Charles Darwin
Obrazek

Jude The Obscure
Obrazek

Agnieszka
Obrazek

Amandine Chanel
Obrazek

i jeszcze coś dla oka
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9812
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Oj szykuje mi się wiosenny wyjazd! Masz kilka odmian róż, które chętnie obejrzę w naturze! ;:173
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
ewunia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5092
Od: 1 lis 2012, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

:wit
Ilonka cudności,cudności pokazałaś, muszę o niektórych poczytać.
Nie mam już za bardzo gdzie je szadzić, a one tak kuszą ;:108
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

ilona2715 pisze:Majeczko, na prawdę potrafisz człowieka zdopingować,

Obrazek
:;230 :;230 ;:196 dobrze, że dałaś nam te wspomnienia .... ;:168
To zdjęcie jest obłędne... te fioletowe dzwoneczki.... no super..... powojniczek.
Masz Amandine Chanel ;:oj ja ja obserwuję... trochę koloru się boje.
On jest w rzeczywistości taki ostry? a jak wygląda kwiat jak już przekwita i czy długo się utrzymuje ;:168
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Łał kolorki zabójcze a powojnik .......ach.....róże u mnie nie zabardzo rosną ,w ogóle u mnie wszystko takie słabe a u Ciebie aż kipi z pełności kwiatów.
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ojej, jeszcze się sezon nie skończył a ja zaraz zacznę tworzyć listę chciejstw na przyszły rok. W tym roku już się muszę opanować. To był absolutny błąd że tu zajrzałam, tak bardzo mi się znów spodobało to, tamto i jeszcze tamto. Przerywniki świetne ;:333
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Witaj Ilonko
I ja koniecznie wpisać się muszę do Twojego wątku.
Ogród tak pięknie rozplanowany i utrzymany, że dech zapiera ;:433
Oj daleko mi do takiego cudeńka, daleko... ;:145
Ale będę koniecznie wpadać, podpatrywać, ech, żeby choć troszkę Twojego przenieść do mojego...
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Nie byłabym sobą, gdybym nie dopowiedziała czegoś na temat tych ślicznych zwisających dzwoneczków. Oj Ilonko, masz wszystko co tygryski lubią najbardziej.
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Dzisiaj dokonałam dwóch bombowych odkryć :;230 po pierwsze jak założyłam okulary na nos, to dopiero zauważyłam, że nie wszystkie zdjęcia są wyraźne i ostre, a po drugie, że przeglądając je i tak wybieram w zasadzie, te co już pokazywałam, no ale niestety innych nie mam, w tym sezonie muszę na prawdę się mocniej przyłożyć przede wszystkim zrobić dużo więcej ujęć i chyba w okularach, żeby jednak widzieć co i jak robię ;:306

Miłeczko, oczywiście serdecznie zapraszam, drogę już znasz, więc wystarczy, że dasz cynka i czekam ;:108, swoją drogą ciekawa jestem, które z róż tak Cię zaciekawiły

Ewuniu, skąd ja to znam, ja na prawdę nie mam już miejsca, ale tak strasznie kuszą, że i tak na trzy się znów skusiłam, na wiosnę zawita u mnie Lavender Ice, Novalis i pnąca Cesar

Majeczko, co do Amandine Chanel to trudno mi jeszcze cokolwiek napisać, gdyż mam ją od wiosny i to było pierwsze jej kwitnienie u mnie, kolorek ma dość ostry, kwiaty utrzymuje dość długo, ale jak wygląda, gdy przekwita ;:oj, nie wiem, gdyż w tym momencie skupiłam się na innych i żadnego takiego ujęcia nie znalazłam, to co udało mi się poszukać wstawiam poniżej

tutaj ta nowa rabatka i najbardziej widoczna to Amandine Chanel
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Marzenko, u mnie też nie wszystko, aż tak kipi kwieciem, czasami coś pada, czasami ratuję przesadzając, w zeszłym roku padł mi Calsap choć przepięknie kwitł, w tym sezonie pnący Graham Thomas ni stąd ni zowąd zaczął usychać i nie było ratunku. Na wiosnę sprawdzę czy coś go podgryzło i chyba jednak zaryzykuję wsadzając inną pnącą w to miejsce choć wiem, że nie powinnam, ale za eksperymentuję

Madziu, to zawsze tak jest, że jak człowiek coś zobaczy i wpadnie w oko, to trudno się oprzeć, gorzej jak się nie ma już miejsca, którego u Ciebie jeszcze mnóstwo, widziałam jakie zakupy poczyniłaś, na prawdę zaszalałaś ;:108

Zuziu, dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej, bardzo się cieszę, że podoba Ci się u mnie, mam nadzieję, że Ty również otworzysz swój wątek i pokażesz swoje królestwo ;:108

Madziu, choć roślinek mam dość sporo, to uwierz mi kochana, że nie mam wszystkiego co tygryski uwielbiają, nie masz pojęcia ile jeszcze mi się marzy ;:224, a te dzwoneczki to słynny clematis Rooguchi zupełnie bezproblemowy


to jeszcze raz w zbliżeniu
Obrazek

i znów - wiadomo ;:306

Chopichon
Obrazek

Flora Danica
Obrazek

Ekstravaganza
Obrazek

Louise Odier
Obrazek

Candlelight
Obrazek

przerywnik
Obrazek

Fresia
Obrazek

Achaner Dom
Obrazek

Maria Theresa
Obrazek

Elmshorn
Obrazek

Lea Renaissance
Obrazek

przerywnik
Obrazek

Easy Does It
Obrazek

Double Delight
Obrazek

Nostalgia
Obrazek

Gefylt
Obrazek

Aladdin Palace
Obrazek

Ambridge Rose (chyba)
Obrazek

Obrazek
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilona, chyba masz fantastyczną ziemię bo róże niezwykle dorodne. Piękne zdjęcia, aż trudno wybrać które w tym momencie wywierają najsilniejsze wrażenie. Tyle pąków na krzakach ;:167
Awatar użytkownika
justi177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3224
Od: 22 wrz 2011, o 17:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze, 6a/6b

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Dobry wieczór Ilona :wit
Pozwolisz, że napiszę pierwsze skojarzenia po przeczytaniu tego wątku - na szczęście ilość stron akceptowalna :;230 Masz bardzo starannie poukładane rabaty w ogrodzie ;:oj i w dodatku "umeblowane" takimi gustownymi elementami - ciekawymi dla mnie odmianami róż. Bardzo starannie wykonane ścieżki, piękny trawnik i dorodne rośliny. Pięknie! Zostaję na dłużej, bo obiecane przecież jest dużo nowych zdjęć w tym sezonie :wink: Za które z góry dziękuję ;:196
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”