Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Witaj Ilonko. Kolejny ogród warty odwiedzania. Pięknie masz ;:oj . Wszystko mi się podoba. Azalie kolory obłędne,róże itd.Będę zaglądał. Podziwiam i gratuluję. Szybkiej wiosenki życzę ;:168 :wit
Awatar użytkownika
garden11
1000p
1000p
Posty: 1102
Od: 3 gru 2014, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko, to zestawienie lili, które mnie tak urzekło to lilia Patricia's Pride i ??? może Mapira?
Pozdrawiam Ewa

W ogródku u Ewy
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Wesoło się zrobiło. Lubię róż w ogrodzie, ale jakiego koloru ja nie lubię w ogrodzie ;:306 . Bardzo fajna, gustowna rabata z goździkami znowu coś fajnego pokazałaś. Ja też mam ochotę już na nowe foty, ale na kolorowe ogrody musimy mieć jeszcze trochę cierpliwości.
A na razie wstawiaj te stare, oczy cieszą. ;:168
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9813
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

No rzeczywiście strasznie śmieszne :evil: Trzy sztuki! ;:224 Za to z dwie setki krokusów i innej tam pinderyndy dosadziłam. Mam pełno takich lilii małych, bo dostałam od Comci. Niektóre rosną, niektóre nie. I mam takie tygrysie i trąbkowe. Więc nie śmiej się! ;:306 Dobra, dobra! Dokupię! Jak już taką reprymendę dostałam, to muszę! ;:306
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
stokrotka1805
200p
200p
Posty: 260
Od: 24 lut 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Witam!
Jeszcze jeden piękny ogród, z którego nie chce się wychodzić!!! Więc zostaję na dłużej ;:138
Pozdrawiam Lidka
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Bardzo się cieszę, że wciąż do mnie zaglądacie, mam nadzieję, że z nadejściem wiosny wróci mi chęć do życia, bo na razie póki co wciąż pod górkę, jak już dostałam weny na odpisanie, to nawet komputer odmawia mi posłuszeństwa ;:223. Nie będę Was zanudzać swoimi kłopotami, mam nadzieję, że za jakiś czas napiszę było minęło, odpowiem chociaż tak króciutko, żebyście wiedzieli, że wciąż tu jestem ;:108, myślę, że niebawem pokażę troszkę zdjęć z ogrodu tylko muszę je najpierw zrobić

Zuziu ;:196, ten różanecznik to Fantastica
Madziu, tak to Strawberry Candy ;:108, rh dostaje w zasadzie tylko raz (na wiosnę) nawóz w granulkach później już niczym nie podlewam, widzę, że zmieniłaś nick ;:oj
Irenko, witaj wśród zielono zakręconych, dziękuję bardzo za tyle miłych słów ;:196
Aniu, troszkę czasu minęło, więc mam nadzieję, że u Ciebie po zimie już nie ma śladu, a wiosna tuż tuż
Anuleczko, Konradzie ;:196
Ewka, dlaczego miałabym się obrażać, wręcz przeciwnie bardzo się cieszę, że moje niektóre pomysły mogą być inspiracją dla innych, wydaję mi się, że dobrze rozszyfrowałaś to zestawienie jeśli chodzi o nazwy, jeszcze przy okazji sprawdzę
Aneczko, nie mam wcale zamiaru wyciągać Cię wołami ;:306, dzięki ;:196
Przemku, dziękuję, oczywiście zapraszam częściej
Dorotko, i ja uwielbiam wszystkie kolory w ogrodzie, sorry, ale nie mam jakoś natchnienia na pokazywanie "odgrzewańców" u mnie ostatnio kłopoty idą parami, nie lubię się jednak użalać nad sobą, więc na pewno niebawem pokażę zdjęcia ;:108 ale już z tego sezonu
Miłka, no rzeczywiście strasznie śmieszne ;:306, okey ja też kupiłam ostatnio aż jedną dalię :;230
Lidka, oczywiście zostań jak długo tylko chcesz, będzie mi bardzo miło
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko, wszystko się ułoży. Trzymam za to mocno kciuki ;:333 . Napiszesz "było minęło". My poczekamy cierpliwie aż wszystko się ułoży, tylko nie przetrzymuj nas zbyt długo. Każdy już tak wyczekuje wiosny, że nawet jedno zdjęcie z jej oznakami wzbudza zachwyt. Trzymaj się Kochana.
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko, trzymaj się cieplutko kochana ;:196 Pamiętaj, że jak wciąż idzie pod górkę, to wreszcie kiedyś musi pójść z górki ;:108
Tak jak piszesz - przyjdzie wiosna to człowiek nowej energii dostaje. Życzę Tobie tego serdecznie :!:
Czekam z niecierpliwością na nowe foto Twojego cudnego ogrodu ;:177
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko, na pewno wszystko wróci do normy, a wiosna, ciepłe dni i nowe kolory wrócą Ci chęci i spojrzenie na lepsze jutro. ;:196
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16016
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Jakoś tak smutno się zrobiło, ale to chyba zwykle na przedwiośniu tak bywa, że wszystkim się udziela podły nastrój. Tym bardziej że miało już być ciepło i słonecznie, a tu znowu śnieg, zimno i wiatr hula. Ale jeszcze trochę i będzie już lepiej na wszystkich frontach.
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

ILONKA.... no nie można ;:223 , przecież wiesz że po trudach nastąpią dobre dni ;:108 ;:108

pozdrawiam
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Madziu, ja też mam nadzieję, że w końcu się wszystko ułoży, chociaż z dnia na dzień mam mniej optymizmu w sobie, gdyż nieustannie szukam jakiejś konkretnej pracy, niby jest tyle ogłoszeń, ale jak przychodzi co do czego, to szkoda gadać

Zuziu, trzymam się kochana, nie jedna na moim miejscu już by się dawno załamała, staram się normalnie funkcjonować, niestety brak pracy spędza mi sen z powiek, gdyż nie mam pojęcia co będzie dalej, jestem domatorką i mogłabym już sobie w domku siedzieć, ale za coś trzeba żyć, no chyba, że wygram w totolotka ;:oj

Dorotko, chęci to ja mam, ale póki co lepszego spojrzenia na jutro niestety nie, więc nawet nadejście wiosny nie potrafi tak cieszyć jak kiedyś ;:223

Wandziu, ja na przedwiośniu to zawsze szalałam, ale kiedy trapi człowieka coś innego i jest bezsilny jakoś mniej wszystko cieszy

Krysiu, wiem, wiem, przynajmniej taką mam nadzieję, że w końcu coś się zmieni, tylko dlaczego człowiek musi mieć wciąż pod górkę, a nigdy z górki ?


No dobra dosyć tych pesymizmów, nie chciałam aby tak wyszło, chciałam się tylko "ciut" usprawiedliwić dlaczego nie mam ostatnio weny i czasu do pisania, więc zmieniam temat na bardziej radosny, a za wszystkie słowa otuchy dziękuje Wam kochane bardzo serdecznie ;:196 ;:196 ;:196

w końcu się zmobilizowałam i posiałam, blat to prowizorka, bo na parapetach miejsca już brak ;:306 , na dniach będzie podwyższony
Obrazek

Obrazek

kwitną ranniki :tan
Obrazek

tulipanki wychodzą
Obrazek

krokusy jeszcze troszkę
Obrazek

te starsze pomału pokazują łebki
Obrazek

wszędzie pęka ziemia
Obrazek

zimowity
Obrazek

hiacynty
Obrazek

kamasja
Obrazek

tu dzwonki, które mają ograniczone wszędobylstwo
Obrazek

tescowa budleja posadzona w zeszłym sezonie wygląda dość obecująco
Obrazek

tak wyglądają patyczki róż pod butelkami, może coś z nich będzie ;:224
Obrazek

ze wszystkich koleusów tylko te pstrokacze dały radę, reszta padła ;:14
Obrazek

tę komarzycę co roku mam z własnych sadzonek ;:108
Obrazek

trochę wiosny w domu
Obrazek

tej prymulce nie mogłam się oprzeć, ma bardzo ciekawy kolorek, oczywiście w odpowiednim czasie pójdzie do ogrodu
Obrazek

zając zwiastujący Wielkanoc :;230 już czeka
Obrazek

i pierwsze moje wypociny z wikliny papierowej
Obrazek
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko co ty tam nasiałaś ;:oj . Jak tylko zrobi się ciepło to u Ciebie wybuchnie kwieciem. Kwiatuchy będą się do ciebie uśmiechały ;:168
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”