Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko :wit wszystko masz wyjątkowo piękne ;:215 nawet zimę w ogrodzie ;:333
Wygląda na to, że pieski też są zadowolone ;:196
Pewnie po śniegu śladu już nie ma, a przyroda rwie się do życia... :D
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16025
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Też mi się bardzo podobają Mata Hari. Zaczynają od bieli, a kończą na ciemnym różu. MIałam je w tamtym roku i jestem bardzo ciekawa, ile cebul zakwitnie ponownie, bo wiadomo jak to teraz jest z tymi obecnymi tulipanami :wink:
Spodobały mi się także te różowe w kształcie małych piwonii.
A biel zawsze piękna i elegancka ;:167
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

ilona2715 pisze:Zuziu,
kiedyś posadziłam profilaktycznie w koszyczkach i były o wiele brzydsze, póki mam spokój niech sobie tak rosną, jeśli odpukać coś się zacznie dziać wówczas pomyślę o koszyczkach
Ja posadziłam pierwszy raz do ziemi od razu w koszyczku, i na wiosnę były piękne. Teraz zostały w tych koszyczkach na zimę, ale napędziłaś mi strachu, że nie będą takie ładne jak w zeszłym roku ;:174
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
Sylwia85
1000p
1000p
Posty: 3555
Od: 24 lut 2013, o 16:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Siedlec

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Witaj Ilonko :wit
Przepiękna biel. nie tylko ta kwiatowa ale i zimowa. :)
https://lh3.googleusercontent.com/-o383 ... CF7858.JPG a cóż to za roślinka

Pozdrawiam i jak najszybciej do wiosny :)
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

SYLWIO ,ILONKI ,nie ma to może ja odpowiem .
Roślinka ,o którą pytasz to czarnuszka.
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko pędzisz ze stronami jak wicher ... czyżbyś tym chciała przyspieszyć nadejście wiosny ?
Zdjęcia "białej serii" oglądałam kilka razy i mnie już to chyba nie przejdzie ... wszystkie kolory piękne ale biel zawsze przed nimi :D
Kompozycja prosta na tej rabacie ale jest w niej taka elegancja. But to taka broszka do całości - masz pomysły szalone ale pasuje .
Awatar użytkownika
Anuleczka
500p
500p
Posty: 957
Od: 25 sty 2015, o 20:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Witaj Ilonko. Podreptałam sobie troszkę po Twoim ogrodzie i niemal oniemiałam. Jakie Ty masz piękne i zdrowe rośliny. Róże, powojniki, lilie, tulipany no brak mi słów. Wszystko ze smakiem skomponowane. Będę tu wpadać i czekam na zdjęcia z wiosny. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Witajcie kochani, wczoraj była u nas dosłownie wiosna :tan, miałabym ochotę napisać, że zaliczyliśmy otwarcie sezonu, ale to jeszcze za dużo powiedziane, gdyż już dziś nie szło wyjść, było zimno i strasznie wiało, ale pierwszy cudowny dzień na działce w nowym sezonie zaliczony i miejmy nadzieję, że będzie ich coraz więcej ;:108

Zuziu, ja również uwielbiam biel, ale i wszystkie inne kolory, być może dzisiaj patrząc z perspektywy czasu zrobiłabym inne zestawienia kolorystyczne, ale miało być wiejsko sielsko i kolorowo przez cały sezon i tak właśnie jest, a moda i trendy wciąż się zmieniają, więc chyba już zostanie u mnie ten miszmasz, bo go kofam ;:306

Madziu, dla mnie zapach konwalii jest niepowtarzalny i choć uwielbiam wszystkie inne ten zawsze jest na pierwszym miejscu ;:108, psiaki faktycznie bardzo często leżą razem, razem biegają, razem śpią i razem szczekają ;:306, czasami zdarza się że obchodzą ogród i jeden jest z jednej strony a drugi z innej, ale najczęściej są razem

Dorotko, ja nawet nie wiedziałam, że tyle jej mam, to znaczy bieli, gdyż te wszystkie kwiaty kwitną o różnych porach, podczas wyszukiwania sama się nieco zdziwiłam ;:oj

Marysiu, to fakt, że biel podkreśla inne kolory, dodaje im uroku i lekkiej tajemniczości, szkoda, że ja nie mam już gdzie zaplanować kolejnej rabat ;:223, byłam u Ciebie pooglądałam sobie co nieco, ponieważ jednak wątek masz zamknięty, poczekam na otwarcie nowego

Jolu, śnieg na zdjęciach wygląda uroczo, ale nie ma to jak żywa biel, ta piwonia to Laura Dessert

Aniu, Mata Hari kwitły u mnie po raz pierwszy w zeszłym sezonie, pamiętam, że był to zakup marketowy, więc jestem ciekawa co pokażą w tym sezonie, trochę się obawiam, że przy jesiennych wykopkach zrobiłam przypadkowo im mały miszmasz ale trudno, ta piwonia nie jest drzewiasta to chińska piwonia Laura Dessert

Ewuniu, jak ja już tęsknie za nią w naturze, cieszę się, bo dzięki Tobie zawita u mnie kolejna biel ;:196, napiszesz mi coś to znaczy kiedy siać i w ogóle o tym złocieniu maruna?

Dorotko, ;:196

Januszu, cieszę się, że znów zajrzałeś i dziękuję za tyle budujących słów, faktycznie ja jakoś nie narzekałam na róże w tamtym sezonie, owszem zdarzyło się, że któraś tam kaprysiła, ale nie było tak źle, zobaczymy co przyniesie ten sezon, gdyż znów kilka przybędzie, a wiadomo czym ich więcej tym większe ryzyko

Miłka, no świszczy teraz wiem skąd ten wiatr ;:306, sorry ale rozbroiłaś mnie tymi trzema sztukami powiedz jak to się robi, bo ja znów zamówiłam znaczną ilość i teraz myślę gdzie je posadzę, sadzę je na głębokość około 10 cm, zawsze wsypuję każdej trochę świeżej ziemi z worka, a na wiosnę nawóz

Majeczko, taaa pieski są w swoim raju, a będą w jeszcze w większym wówczas, gdy w sezonie drzwi od salonu będą wciąż otwarte, lubią być z nami, więc teraz gdy leżą na tarasie, a my siedzimy w domu, nie bardzo im się podoba, że zamykam drzwi, fakt po śniegu i zimie nie ma już śladu, wczoraj to była wręcz wiosna, a dziś niestety jesień, ale myślę, że tak cudownych dni jak wczoraj będzie już coraz więcej

Wandziu, ja też jestem ciekawa jak to z nimi będzie w tym sezonie, bo po pierwsze to zakup bodajże biedronkowy, a po drugie wykopywałam coś tam jesienią koło nich, więc mam nadzieję, że ich nie uszkodziłam

Zuziu, może ja ich za dużo po prostu wsadziłam do jednego koszyczka, jeśli ładnie Ci już kwitły, to zapewne i w tym sezonie dadzą radę ;:108

Sylwia, dziękuję, kwiatek o który pytasz, tak jak już Jolka napisała to czarnuszka, ta akurat biała, ale są i inne kolory

Jolu, dzięki, choć wiedziałam za nic nie mogłam sobie przypomnieć tej nazwy, czasami szlak mnie trafia bo wiem, ale normalnie czarna dziura

Krysiu, to dzięki zaprzyjaźnionym osobom takim jak Ty i ich wpisom ten wątek ma już tyle stron, sama też się bardzo staram, być na bieżąco i w miarę na bieżąco odpowiadać, by za dużo nie stracić, poza tym nie wyobrażam sobie już bym nie uczestniczyła w życiu forum, choć czasami doba dla mnie za krótka, a to wszystko przez to, że mam za dużo zainteresowań, teraz wciągnęła mnie wiklina papierowa, marzy mi się też decupage, a za chwilę trzeba będzie siać, naprawdę nie rozumiem jak ludzie mogą się nudzić, a znam takich wielu, fakt pomysły mam czasami szalone ;:306

Aneczko, cieszę się, że wpadłaś i bardzo dziękuję za te słowa, dla mnie zawsze jeszcze bardziej motywujące do kolejnych działań, zapraszam częściej, oczywiście przy czasie wpadnę i do Ciebie ;:108

co by tu dzisiaj Wam pokazać, może kolor różowy w różnych jego odcieniach, prawdę mówiąc czekam już z utęsknieniem na nowe zdjęcia, ale chociaż kilka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

O żesz.... te lilie, te piwonie, te rodki, te jeżówki.... oczu nie mogę oderwać ;:138
Wiesz może co to za rododendron z nazwy? Jest prześliczny ;:167
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko to bardzo fajnie że psiaki się tak szanują. Fajnie jest takie coś obserwować. U mnie też dzisiaj zimno jak w ... . W dodatku wiatr chce głowę urwać. To by było na tyle tego ciepła.
Piękne lilie i liliowiec. Czy to Strawberry Candy? A kwitnienie rh... bajeczne. Podlewasz je czymś?
Irena1955
50p
50p
Posty: 58
Od: 15 lut 2015, o 10:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olsztyńskie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ogród przepiękny tyle kwiatów i krzewów zazdroszczę, że ja nigdy nie będę mogła mieć cos tak pięknego.Pozdrawiam Irena
Irena1955
50p
50p
Posty: 58
Od: 15 lut 2015, o 10:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olsztyńskie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Wszyscy piszecie o pięknej pogodzie a u nas na mazurach mróz a na działce leży śnieg.Bardzo zazdroszczę że macie słoneczko a ja nie. Pozdrawiam Irena nowa członkini forum
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ale cudna kolorowa wiosna ;:63 ;:63
Taką to ja już chciałbym widzieć na żywo.Ale póki co mam mroźno,zimno,śniegu zero. :evil:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”