Mój mały kawałek raju

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Marysiu ;:196 cieszę się,że odwiedziłaś mój ogród :wink: Rabata podwyższona to taka moja wizytówka, bardzo jestem z niej zadowolona, ale jeszcze wymaga dopracowania. Stanowczo stwierdziłam, że mam za mało bylin :wink: a one latem tak królują w ogrodzie, muszę to zmienić . Liczę na powtórne odwiedziny ;:180

Moje Tawułki :wit

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Pozdrawiam serdecznie ;:100
Awatar użytkownika
ewka17
200p
200p
Posty: 481
Od: 1 gru 2009, o 20:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KOZIENICE

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

:wit Krysiu ładne te rabatki z kamykami :wink: róż ,azali i tawułek masz sporo ;:333
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Tawułki piękne ;:oj A jakie gustowne te twoje suszki ;:oj Czy możesz pokazać je w całości?Bo to bukiety prawda?Wyższa szkoła jazdy a domyślam się,że z twojego ogrodu materiał?Bardzo jestem ciekawa kolejnych dzieł :D
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 917
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Witaj Krysiu :wit w naszym gronie ;:108 . Muszę przyznać ,jak moje poprzedniczki , że jak na początkujący ogród to dużo masz już roślinek i ogród jest urządzony ze smakiem i jest bardzo zadbany.
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego dalszego urządzania ogrodu i kwiecistego ogrodu na wiosnę ;:3 Bożena
Awatar użytkownika
miwia
500p
500p
Posty: 680
Od: 2 gru 2007, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Jeleniej Góry

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Witaj Krysiu :)
gratuluję świetnie urządzonego, zadbanego ogrodu i przepięknych kwitnień ;:138 Masz rękę do kwiatów ;:108 Te podwyższone rabaty, to moje niedościgłe marzenie.
Tak patrzę i widzę, że gusta mamy zbliżone a i warunki pogodowe podobne, bo u mnie sporo roślin przemarza w późne majowe przymrozki i wczesne wrześniowe :oops: Hortensje ogrodowe i azalki wyglądają podobnie jak u Ciebie. Sąsiedzi się śmieją, że duchy mi ogród nawiedzają :wink: Hortensja dębolistna mi w zimie padła. W tym roku w lipcu też dokupiłam jedną. Ładnie się rozrosła i też jest opatulona, bo wychodzi na to, że to też wrażliwiec jest.
Oj, będę tu częstym gościem, bo wszystko mi się podoba i Właścicielka miła ;)
Pozdrawiam serdecznie
Mirka
Zapraszam do mojego ogródka
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

witajcie :wit

U mnie dalej wiosennie, dzisiaj w ogrodzie znalazłam nawet kwiat ;:173 floks szydlasty

Obrazek Obrazek

Miriam ;:196 To takie stroiki jesienne,kwiaty suszyłam, następnie poukładałam, aby trochę ogrodu zatrzymać :wink: ozdobiłam kuchnię i salon, za rok zrobię więcej. Mi też bardzo przypadły do gustu ;:333

Obrazek Obrazek

Bożenko dopiero u Ciebie się dzieje, tyle bylin to ja jeszcze nie widziałam. Dziękuję za pochwały. Na wiosnę planuję dosadzić trochę bylin i róże i w ogóle muszę to i owo przerobić. Zapraszam ponownie ;:3

Mireczko miwia ;:168
Chyba się zaczerwieniłam słysząc tyle pochwał, ale i serduszko się raduje. Dziękuję
Piszesz o podobieństwach, to i dobrze :wink: bo możemy się wymieniać doświadczeniami, ale myślę,że to Ty jesteś tą bardziej doświadczoną ;:108 Moja działka nie jest równa ;:224 ile ja się kilofem nakopałam,żeby powstała ta podwyższona rabata,ale wysiłek się opłacił,jestem z niej zadowolona :)
Miło mi będzie Cię gościć. Zapraszam

Ewka17Dziękuję ;:196

Obrazki z minionego sezonu :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek ;:100
Awatar użytkownika
Margita
500p
500p
Posty: 529
Od: 21 kwie 2012, o 19:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Witam Krajankę.
Śliczny jest Twój ogród, bardzo zadbany. Świetny pomysł z podwyższoną rabatą i płotem z desek. Wygląda to naturalnie, a jednocześnie bardzo elegancko. Mnóstwo ciężkiej pracy już wykonaliście. Będę zaglądać.
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Czuję się zmobilizowana do zatrzymania ogrodu poprzez suszenie kwiatów.I wybiorę się tu na naukę układania cudnych kompozycji ;:108 Moja trzykrotka jest ciemniejsza,inna odmiana,czy aparat przekłamuje?
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Witajcie

Miriam Na jesieni susz i układaj bukiety ;:108 wcale nie jest to skomplikowane, róże, hortensje,lawenda, wrzos przyniesiony z lasu i krwawnik polny z tych kwiatów robiłam. Suszyłam "do góry nogami" po ułożeniu popryskałam lakierem do włosów :;230 żeby się trzymało. W przyszłym roku spróbuję jeszcze inne kwiaty suszyć o ile nie zapomnę ;:224
Mam trzy trzykrotki ciemno niebieska,sieje się na potęgę, nawet ją już tępię ;:173 zaś jasnoniebieska [ ta co jest na zdjęciu wyżej] i fioletowa już nie tak bardzo.

Obrazek

Obrazek

Margita Dziękuję za odwiedzenie i pochwały ;:168 dla Ciebie

Obrazek
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Podoba Wam się podniesiona rabata,oto zdjęcia porównawcze, sama jestem zdziwiona,że tak wszystko urosło ;:333

Rok 2011 czerwiec

Obrazek

2014 czerwiec

Obrazek ;:100
Awatar użytkownika
gracha
1000p
1000p
Posty: 4328
Od: 23 maja 2012, o 21:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Krysiu nie samowity efekt osiągnęłaś ,roślinki świetnie dobrane,soczysta zieleń,kamienie i ogrodzenie drewniane ,wszystko do siebie pasuje, przyjemnie w tym miejscu odpoczywać z filiżanką kawy lub czegoś innego ;:304
Pozdrawiam Gracha
Mój Raj cz.5
Moje wątki
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

KRYCHNA....podoba mi się ta podniesiona rabata, podobną muszę sobie zrobić przy tarasie tylko u mnie o takie kamienie to nie tak prosto, ale już kilka posiadam i na wiosnę ruszam do dzieła.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Grażynko ;:196 oj tak przyjemnie się tam siedzi i popija kawkę ;:108

Leszczyna ;:168 będę Ci kibicować i podglądać jak tworzysz swoją podniesioną rabatę ;:65 Ja też muszę wymyślić gdzie zrobić coś podobnego, bo mam trochę kamieni z rozbiórki stodoły, byle do wiosny i do dzieła ;:211

Dueciki ;:166 Wspominki letnie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”