Mój mały kawałek raju

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Margita
500p
500p
Posty: 529
Od: 21 kwie 2012, o 19:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Krysiu, śliczną masz kolekcję róż, żółta najładniejsza.
Choinkę robiłaś sama?
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

:wit po świątecznie. Śnieżek poprószył i zrobiło się ładnie taką zimę lubię ;:333 jest też mrożnie ale myślę, że roślinkom nic nie będzie :wink:

Margita ;:196 Choinkę dostałam od przyjaciółki,ona robiła :wink: Róża żółta która Ci się podoba to NN jej zapach rozchodzi się po całej werandzie, mam dwa krzaczki obficie ładnie kwitnie ;:333

Obrazek

ElwiDziękuję za odwiedziny ;:168 Ja jestem zachwycona Twoim ogrodem i różami, masz piękności ;:215 Schloss Eutin u mnie miała 120 cm a Ciebie jaka ona jest :?: Jesienią dosadziłam nowe krzaczki róż na wiosnę też planuję jeszcze nowe nasadzenia na razie czytam i oglądam,żeby coś wybrać po prostu zawrót głowy tyle jest piękności :roll: Ogród dojrzewa,wszystko rośnie widzimy to właśnie po zdjęciach porównawczych. Zapraszam do oglądania moich poczynań :)

Widoczki z dzisiejszego obchodu po ogrodzie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek ;:100
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

No pięknie masz ;:138 wszystko tak starannie obłożone kamieniami, piękne ogrodzenie, do tego ławka-pięknie się to wszystko komponuje, śliczny zakątek ;:63 masz śliczne róże, podoba mi się ta mała różowa nie pełna--urokliwa :) pozostałe to już klasyka ;:138 super :wit
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Elwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2114
Od: 1 lis 2013, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Krysiu, pięknie wygląda ogród pod zimową kołderką :D
U mnie Schloss Eutin miała ponad metr sześćdziesiąt ;:oj
Ta żółta róża NN to nie jest Friesia Kordes'a? Wygląda mi na nią.
Zobacz http://www.helpmefind.com/gardening/l.php?l=2.6077
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Elwi ;:196 kupiłam ją jako pnacą żółtą[ tak w szkółce pan powiedział] po otworzeniu płatów widać pylniki nie wiem czy to Frezja może to zdjęcie coś bardziej powie o niej ;:131

Obrazek Obrazek

Karolinko Dziękuję za miłe słowa pod adresem mojego początkującego ogrodu,zapraszam do spacerowania ;:168
Czy to ta róża Ci się podoba? To Fortuna róża bezproblemowa ładnie kwitnąca ;:333

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
gracha
1000p
1000p
Posty: 4328
Od: 23 maja 2012, o 21:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Krysiu Twój ogród smacznie śpi pod puchową kołderką,mrozy roślinkom nie straszne ;:215
Pozdrawiam Gracha
Mój Raj cz.5
Moje wątki
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Witaj :wit . Bardzo fajną masz tą skarpę przy ogrodzeniu. Róże też piękne. Ahh..te róże :). Piękne i zadbane. Azalii też masz sporo. Bardzo ładne kolory mają. Ja nie mam ani jednej, ale jak patrzę tutaj na fo, to koniecznie muszę nadrobić braki u siebie :)
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2562
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Krysiu śliczny ogród a storczyki cudne.Ja mam 7 storczyków ,tylko moje mają coś kiepskie liście teraz i nie wiem dlaczego?Kwitną prawie,że bez przerwy ale liście im żółkną a twoje mają takie ładne zielone.Jak podlewasz je?
Awatar użytkownika
miwia
500p
500p
Posty: 680
Od: 2 gru 2007, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Jeleniej Góry

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Witaj Krysiu :)
Pięknie różyce, oj piękne. Ale i powojniki widzę całe osypane kwiatami. To zestawienie róży z powojnikiem, jak z bajki. Rewelacja ;:138
Moje widoki za oknem identyczne jak na Twoich zdjęciach :)
Pozdrawiam serdecznie
Mirka
Zapraszam do mojego ogródka
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Witajcie w pierwszy dzień Nowego Roku, życzę wszystkim Odwiedzającym samych dobrych dni ;:4

Grażynko dzisiaj deszcz i mrozów już nie ma, ciapa na całego ;:219 a ja tak chciałam, żeby puszek jeszcze troszkę u nas poleżał ;:145

Madziu :wit bardzo się cieszę, że do mnie trafiłaś. Azalie musisz sprowadzić do swojego ogrodu, ja je uwielbiam i nie wyobrażam sobie końca maja bez ich kwiatów, jestem nimi bardzo zauroczona ;:170 nawet w zeszłym sezonie próbowałam robić sadzonki okaże się w tym roku czy mi się powiodło :wink: zapraszam częściej ;:304

Betusia Witaj w moim ogrodzie ;:168 Storczyki podlewam przez namaczanie, mniej więcej co 10-14 dni, gdy korzonki robią się srebrne, dodatkowo liście przecieram wacikiem zamoczonym w wodzie z dodatkiem soku z cytryny :wink: robię to przy podlewaniu.

Miwia ;:196 Ujęcie powojnika z różą to mój ulubiony obrazek, gdy latem siedzę na werandzie i popijam kawkę ;:304 Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ;:3

Trochę wiosny, bo mi tęskno ;:145

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
gracha
1000p
1000p
Posty: 4328
Od: 23 maja 2012, o 21:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Też mi tęskno do takich widoczków,dzisiaj jak wracałam o 16 tej z pracy wydawało mi się że już jest ciut widniej , nie cierpię tych ciemnych popołudni :wit
Pozdrawiam Gracha
Mój Raj cz.5
Moje wątki
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

KRYCHNA fajne widoczki zapodałaś na ten ponury dzień, u mnie też na plusie i szaro.

Pozdrawiam Noworocznie
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Mój mały kawałek raju

Post »

Witaj Krysiu,obejrzałam od początku Twój ogród,to jest właśnie to co lubię ,skarpa wyszła cudnie i na pewno jest Twoją wizytówką ,bo zasługuje na to,masz już sporo pięknych róż,i hortensji,właściwie to ogród niby młody ,ale dojrzały,na pewno tutaj zostanę ,bo podoba mi się Twoja estetyka ogrodu,pozdrawiam i dużo zdrówka w Nowym Roku życzę oraz spełnienia marzeń buziaczki dla Ciebie ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”