Mój zielony świat cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Aniu wspaniała inwestycja! szklarenka niech Ci służy ;:215 będziesz wysiewać kwiaty w sadzić, potem fotografować a my będziemy podziwiać. A wiosna w Twoim wydaniu jest przeurocza :D
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Aluniu na nowalijki w szklarence chyba już za późno ale w przyszłym roku zaszaleje i już w marcu posieje rzodkiewki, sałatę i inne warzywka, teraz posadziłam trzy odmiany pomidorów i ogórki, myślę też o papryce, może w przyszłym tygodniu pojadę na rynek. A co do marzeń to ja sobie zawsze powtarzam, że jeśli w nie mocno wierzymy i bardzo ich pragniemy to prędzej czy później się spełnią, życzę ci Alu tego z całego serca ;:196

Jadziu na szklarenką miejsce zarezerwowane było już od wielu lat bo od wielu lat o niej marzyłam, stara baba jestem a cieszę się jak dzieciak :heja Ja róż mam zaledwie kilka sztuk ale wierz mi chciałabym mieć chociaż kilka takich ślicznotek jakie masz ty, po cichutku zazdroszczę :oops:

Beatko i to bardzo ;:108 parapety w domu już wolne, pomidory posadzone, kwiatki posiane, tylko się cieszyć ;:138

Martuniu tyle lat marzyłam i czekałam i nareszcie jest.... i jestem szczęśliwa :D

Soniu jeśli jest materiał do budowy szklarni to na pewno się doczekasz ;:108 życzę tego z całego serca ;:196

Kasiu wieści niosą, że zimnych ogrodników ma nie być dlatego i ja dziś posadziłam tytoń, jakby co to we dwie będziemy latać i okrywać ;:306 co do tulipanów to póki jeszcze nie przekwitły pozaznaczaj sobie kolory włóczką, przywiązując nisko przy łodyżce, jak lekko zaschną wykop i pogrupuj kolorami.

Dorotko a wiesz. że ja przez pierwsze dni z niej nie wychodziłam :lol: pikowałam, siałam, sadziłam, taką miałam radochę :heja

Iwonko tak to jest wilczomlecz rainbow zeszłoroczny zakup, mam jeszcze o żółtych listach ale słabo przezimował, jeśli da radę zbiorę nasiona i będę o tobie pamiętała ;:108

Karolko tak roślinki są moje i już dziś część została posadzona :D

Gosiu no właśnie te parapety...w końcu je zwolniłam ;:138

Aniu z tego co zauważyłam to skalnica najlepiej zimuje jak zaraz po przekwitnięciu zostanie podzielona ja tak zrobiłam i do jesieni ładnie się rozrosła i przezimowała bez uszczerbku za to o białej zapominałam i ledwo co zipie :(

Moni masz jak w banku ;:333 będę myślała o tobie z całych sił a zobaczysz, że się ziści bo wiesz ja trochę czarownica jestem jak długo o czymś myślę to się spełnia :;230

Marysiu kochana twoje słowa sprawiły mi wielką radość, dziękuję i duży buziaczek dla ciebie ;:196


Kochani pora kończyć ten wątek, wkrótce kolejny na który już teraz serdecznie zapraszam :wit jest :arrow: tutaj
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
Viola K
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2356
Od: 14 mar 2013, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Trzebnicy

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Aniu witam Cię kochana ;:oj szklarenka wspaniała .. już sobie możesz spokojnie siać i sadzić , cieszę się .

Roślinki z nasionek od Ciebie pięknie mi rosną ;:167


:wit
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Wioluś póki jeszcze nie jest zamknięty zapraszam cię do kolejnej części ;:196
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”