Mój ogródek z oczkiem cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Mój ogródek z oczkiem cz.4

Post »

Poznaję, poznaję!!! :D ;:196 .
Kasiu, Twój trawnik jest oazą zieleni w porównaniu ze ścierniskiem na moim osiedlu :roll: . Nie jest tak źle, a zresztą trawa się odrodzi po pierwszym deszczu. Wyleczyłaś się z róż ale masz Bonicę i Heidetraum ;:170 . Czy to ostatnie przedstawicielki róż u Ciebie? :wink:
Przez Twoje wpisy przemawia mądrość doświadczonego ogrodnika, żeby się nie szarpać , tylko dopasować rośliny do siedliska. W ten sposób na pewno masz teraz bujny ogród, który przynosi satysfakcję. Ja też pozbyłam się wielu róż, które oprócz zajęcia niewiele dawały a wczoraj wycięłam trzy krzewy róży Compassion, bo stwierdziłam, że kwiaty nie są wystarczająco efektowne w porównaniu z ilością pracy, jaką wymaga róża.
Jestem ciekawa na jakie rośliny postawiłaś w ogrodzie. Czy całkiem pozbyłaś się bylin? Jak się miewa Twoje oczko wodne?
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
kasia_rom
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4072
Od: 5 paź 2008, o 12:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Mój ogródek z oczkiem cz.4

Post »

Na szczęście zostało mi kilka krzaków , Bonica i Heidetraum nie są osamotnione :wink: , policzyłam , mam 17 krzewów , z regóły miałam koło 30-tu , ale jedne wypadały . zastępowały je kolejne , także te 30 to pewnie trzeba liczyć kilka razy :wink:

A , był jeszcze Chippek - według mnie jedna z najlepszych i najpiękniejszych róż - dałam ją wiosną Mamie .

Po kolei - Cardinal Hume , Schloss Euntin , New Dawn , Flora Romantica , Bonica , Loiuse Odier , Flamanz , Maria Theresia , Lavender Lasie , The Fairy , Heidertaum , Sophia Renesanse , Goldelse , Handestand Rostock + 3 nn

Niestety niektóre róże nie spełniaja naszych oczekiwań , nie ma co ich trzymać , chociaż Compassion na zdjęciach wygląda pięknie :wink:

U mnie zostały same twardzielki :lol:

Przemawia przeze mnie i doświadczenie i zniechęcenie do uprawiania ogrodu na pustyni ;:124

Ale i tak nie jest źle , najlepiej sprawdzają się iglaki , krzewy - pęcherznice, berberysy, tawuły , perukowce , hortensje , lawenda, liliowce, hosty , rozchodniki ....
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Mój ogródek z oczkiem cz.4

Post »

Kasiu, obawiam się, że choroba różana weszła u Ciebie w stan przewlekły i dlatego ignorujesz objawy :lol: . Siedemnaście krzewów to nie jest ilość, która świadczy o całkowitym wyleczeniu :lol: . W dodatku są to krzewy a nie jakieś tam pici - mici badylki 8-) . Jesteś okrutna, że ich tu nie pokazujesz ;:170 .
Popadało nam nieco, prawda? :heja
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Mój ogródek z oczkiem cz.4

Post »

Kasiu witaj dawno nie byłam na forum a tu niespodzianka ,Twój ogród pewnie piękny ,rozrół się ,ja powiekszyłam ogród ale się nie mogę wyrobić ,muszę cos sobie ulepszyc ,teraz pada więc wszystko ukradkiem sie robi i jak nadrabiam kwiatowy to warzywniak zarasta,ach coś za coś,pozdrawiam.
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”