Mój ogród na wsi .

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój ogród na wsi .

Post »

Mariolko długi czas czosnki nie chciały zostać w moim ogrodzie, ale po usilnym sadzeniu już są ;:215 jedynie karatawski jest jeden sezon, ale może to wina cebul? Dobrego dnia :wit
barjed5251
200p
200p
Posty: 219
Od: 12 lut 2013, o 08:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Na równi i do Łomży i do Ostrołęki.

Re: Mój ogród na wsi .

Post »

Mariolcia,ale tulipany,u mnie tyci,tyci.Niestety wiosna w moim regionie zawsze opóżniona...Ale zakwitną jak przyjdzie ich czas,a przyjdzie na pewno.Jedynie tawuły zakwitną niezawodnie o czasie.Pozdrawiam ;:3
Kwiat zyje,kocha i przemawia cudownym językiem.
(Peter Rosegger )
Z pozdrowieniami BARBARA
Awatar użytkownika
Mariolcia1962
1000p
1000p
Posty: 1091
Od: 25 wrz 2013, o 18:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Mój ogród na wsi .

Post »

Mario nie martw się czosnkami :D , Twoje inne roślinki zachwycają pal sześć czosnki :wit .

Basiu u mnie tawułki niestety nie chcą zagościć , to moje 3 i ostatnie podejście w tym roku .

Miałam białą , różową i niestety upały je wykończyły ,wątpię czy coś z nich będzie ;:223 .

Obrazek

Rozchodniak przyjął się i ładnie rozrósł , co mnie niezmiernie cieszy :tan .

A piwonie jesienią sadzone pięknie kiełkują , może zobaczę kwiatka chociaż jednego w tym roku .


Obrazek
Mój ogród na wsi
Pozdrawiam Mariola
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród na wsi .

Post »

U mnie tawułki też padają,były na każdym stanowisku,w glebie i doniczce i i tak padają...To chyba po prostu niektórych osób nie lubią a szkoda,bo są śliczne!
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ogród na wsi .

Post »

MARIOLCIA przyszłam zobaczyć Twoją trawę i nie widzę jej, choć chyba ja już w jakimś wątku ją widziałam i u Ciebie znacznie więcej zielonego, ja swoją przytnę, zostawię tylko to co się zieleni.
Narzekacie na tawułki, ja je rozszyfrowałam . Kiedy u mnie były w słońcu nie dawały rady, kiedy trafiły do cienia i tam ziemia ma więcej wilgoci rosły pięknie i obficie kwitły.
Ja na nowym miejscu też mam trzy czosnki olbrzymy, już je podkarmiłam bo bardzo je lubię, natomiast karatawski rośnie u mnie na ROD bezproblemowo, choć ostatnio coraz mniejsze ma kwiaty, ale wielkiego zachwytu to we mnie nie wzbudza.
Mariolcia fajnie na tej Twojej wsi, teraz tylko czekać naemeryturkę i bedziesz szaleć na całego :tan
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Mój ogród na wsi .

Post »

Mariolko właśnie przypomniałas mi, że nie mam pojęcia gdzie przesadziłam czosnek ;:223 Rósł sobie w trawie, chciałam dać mu lepsze miejsce, a teraz nawet nie pamiętam, gdzie to miejsce jest ;:306 jaki kolorek piwonii będzie?
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Mój ogród na wsi .

Post »

Mariolu już długi czas się nie wpisywałam i chyba najwyższa pora coś naskrobać.Wysiewy masz piękne a moje w tym roku klapa,wkurzyłam się i wywaliłam wszystko do moich taczuszek drewnianych na dworku.I doszłam do wniosku ,że nie mam cierpliwości i już.Czosnki są super ,też mi się podobają.Ja w zeszłym roku wsadziłam fioletowy i biały z czego tylko wyszedł i zakwitł filetowy.Teraz jestem w szoku bo biały chyba sobie przypomniał o mnie i pokazał się na zewnątrz.Jeden jak i drugi mają przy sobie dzieciątka i jest ich więcej.Te maleństwa raczej nie zakwitną ,ale cieszę się,że mimo wszystko postanowiły wyrosnąć i się rozmnożyć.Oby tak dalej.Piękna wiosna u ciebie :)
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój ogród na wsi .

Post »

Ja też liczę w tym roku na lepsze kwitnienie piwonii
Do tej pory miałam kilka krzaczków, które nie kwitły w ogóle, mimo, że rosły kilka lat. Przesadziłam i widzę różnicę w grubości wyłażących pąków.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój ogród na wsi .

Post »

Mariolu gipsówka wcześnie rusza, już masz piękną. ;:215 Czosnki ładnie rosną, teraz tylko na kwiaty czekać, ;:65 zaschniętych liści niestety nie lubię. To samo mogę napisać o swoich tawułkach. ;:108
Awatar użytkownika
Mariolcia1962
1000p
1000p
Posty: 1091
Od: 25 wrz 2013, o 18:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Mój ogród na wsi .

Post »

Obrazek


Moja Azalia domowa pięknie zakwitła , oby długo utrzymała kwiaty :D .

Mati to 3 runda dla tawuł , jak teraz się nie przyjmą ,to trudno ;:134 .

Krysiu trawę przycięłam jeszcze trochę , bo coś mi marnieje :( .

Małgosiu piwonia ma mieć kolor różowy babciny , na te liczę najbardziej ,bo pachną cudownie ,białe i bordowe ,

a co wyrośnie , to zobaczymy ;:306 .

Betusia mój czosnek też się obudził w drugim roku i rośnie teraz dosłownie na hortensji :;230 .

Margo obyśmy się doczekały kwitnienia :D .

Soniu wymieniłam ziemię na rabacie i tak jesienne tawuły nie wzeszły :evil: .
Mój ogród na wsi
Pozdrawiam Mariola
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ogród na wsi .

Post »

Mariolka na tawułki poczekaj spokojniej, u mnie tez się dopiero wychylają a co do ich wymagań to męczą się w słońcu.
Moje odkąd przez przypadek znalazły się w cieniu i bardziej wilgotnej glebie od razu były dorodniejsze.
Mariolka na trawy spokojnie czekaj, wczoraj podglądałam swoje to też jeszcze siedzą w ziemi, myślę że będziemy podziwiać u ciebie i u mnie ;:108
Awatar użytkownika
Mariolcia1962
1000p
1000p
Posty: 1091
Od: 25 wrz 2013, o 18:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Mój ogród na wsi .

Post »

Krysiu żeby Twoje słowa święte były :D .
Tak się cieszyłam ,że pampasowa w końcu w tym roku zakwitnie chociaż jednym wiechciem :( .
Mój rabarbar ruszył z kopyta ;:306 .
Obrazek
Mój ogród na wsi
Pozdrawiam Mariola
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój ogród na wsi .

Post »

Mariolu czy rabarbar wymaga bielenia. :?: Mój syn uwielbia i posadziłabym, tylko jak się naczytam ile z nim problemów, to się zniechęcam. ;:222 Bawiłam się pampasową dwa lata i już nigdy się nie skuszę. Tylko na torebkach z nasionami ma wielkie pióropusze. ;:108
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”