Na Powitanie Becia Cz 4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Anabuko1 Aniu Liliowce wszystkie maja swój urok piękne są a amarylis kwitnie mi trzy razy w roku latem stoi na dworze i teraz zakwitł
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Beatko, masz przepiękne liliowce, lilie, hortensje, że o daliach nie wspomnę, jejku ile Ci już ich kwitnie, u mnie dopiero w pączkach i to nie wszystkie, uwielbiam taki kolorowy miszmasz, ale najbardziej zauroczyła mnie okolica w jakiej mieszkasz, widok z ogrodu bezcenny, miło mi było również poznać całą Twoją rodzinkę, co prawda dziewczynki już widziałam, ale synka nie kojarzę, a męża to już w ogóle, nie wiem dlaczego, ale dla mnie już na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo spokojnego i małomównego, ale to chyba dobrze, prawda.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Jakie masz cudne liliowce i w serii z liliowcami ten floks lawendowo biały prześliczny ;:63
A w ogóle to cieplej u Ciebie u mnie jeszcze w większości pokazane kwiaty w pąkach :lol:
Awatar użytkownika
dbuba
50p
50p
Posty: 76
Od: 12 cze 2014, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Witaj :) jak tu pięknie, kolory zniewalające, kwiaty cudnie Ci kwitną, oglądam pełna podziwu. Ja dopiero nieśmiało zaczynam, ale będę tu wpadać popodziwiać twój piękny ogród :wit
Pozdrawiam - Daria
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

ilona2715 pisze:Beatko, masz przepiękne liliowce, lilie, hortensje, że o daliach nie wspomnę, jejku ile Ci już ich kwitnie, u mnie dopiero w pączkach i to nie wszystkie, uwielbiam taki kolorowy miszmasz, ale najbardziej zauroczyła mnie okolica w jakiej mieszkasz, widok z ogrodu bezcenny, miło mi było również poznać całą Twoją rodzinkę, co prawda dziewczynki już widziałam, ale synka nie kojarzę, a męża to już w ogóle, nie wiem dlaczego, ale dla mnie już na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo spokojnego i małomównego, ale to chyba dobrze, prawda.
Ilonko masz rację
ilona2715 pisze:Beatko, masz przepiękne liliowce, lilie, hortensje, że o daliach nie wspomnę, jejku ile Ci już ich kwitnie, u mnie dopiero w pączkach i to nie wszystkie, uwielbiam taki kolorowy miszmasz, ale najbardziej zauroczyła mnie okolica w jakiej mieszkasz, widok z ogrodu bezcenny, miło mi było również poznać całą Twoją rodzinkę, co prawda dziewczynki już widziałam, ale synka nie kojarzę, a męża to już w ogóle, nie wiem dlaczego, ale dla mnie już na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo spokojnego i małomównego, ale to chyba dobrze, prawda.
dobrze ,że mąż spokojny choć czasem ... ale dobra dusza .Ogródek rośnie ale zmian trzeba bo jednej tyle pielić trochę schodzi .Toteż trzeba wprowadzić zmiany :D Okolica jest ładna pojezierze Dobrzyńsko -dużo jezior.Kwiaty rosną szybko sadziłam.Przez te ciągłe wyjazdy po lekarzach robię wtedy jak akurat nigdzie nie jadę do specjalistów.ale już widać koniec tunelu także będzie dobrze.

-- 15 lip 2014, o 05:25 --
Maska pisze:Jakie masz cudne liliowce i w serii z liliowcami ten floks lawendowo biały prześliczny ;:63
A w ogóle to cieplej u Ciebie u mnie jeszcze w większości pokazane kwiaty w pąkach :lol:
Maseczko Marysiu floks z kłącza od Podstolca zakwitł pierwszy raz.Dalie rosną od po wielkanocy w gruncie dlatego a inne może i cieplej.

-- 15 lip 2014, o 05:27 --
dbuba pisze:Witaj :) jak tu pięknie, kolory zniewalające, kwiaty cudnie Ci kwitną, oglądam pełna podziwu. Ja dopiero nieśmiało zaczynam, ale będę tu wpadać popodziwiać twój piękny ogród :wit
Witam nowego gościa .Początki są najfajniejsze poznajesz roślinki ,zakładasz od podstaw czekasz co wyrośnie .jaki efekt .Zaglądaj zapraszam
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Miłego dnia życzę i zostawiam jezówkę kwitnącą
Obrazek
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Beatko i co tu dużo gadać, pięknie u Ciebie i kolorowo ;:138 ostatni liliowiec i moją uwagę przykuł......jest cudowny taki cukierkowy :D
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Anym Aniu masz rację prawdziwy cukiereczek z Madonny.
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Ukrop pedeśljcie deszczyku kto ma .Kwitnących troszeczkę

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Niunia1981
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10748
Od: 18 sie 2011, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubicz k/Torunia

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Beatko fajnie było cię poznać, milutka z ciebie kobitka ;:196
Roślinki posadzone ;:138 czekamy aż się przyjmą :tan
Jak będziesz miała ochotę to oczywiście zapraszam, może tym razem na ciutke dłużej ;:306
Pozdrawiam, Monika :)
Zielony świat Moniki cz. 9
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Niunia1981 Monia Mnie też było miło Ja też zapraszam .Tylko wiesz u mnie taka prawdziwa wieś :D .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”