Florą malowane 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8312
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Florą malowane 2

Post »

Alu ;:196 i Elu ;:196
Tak bardzo jestem szczęśliwa, że udało się nam spotkać . :tan
Widać, jak niewiele potrzeba, by wyrwać z letargu nasze pomorskie towarzystwo.
Nawet Iza i Justynka się odezwały. ;:oj
Madzia jak zawsze jest bardzo aktywna i przynajmniej Jej nie trzeba dodatkowych bodźców.
To raczej Ona nas motywuje swoją energią.
Alu , słyszałam , że zajęłaś się szydełkowaniem ale nie miałam pojęcia, że takie cudeńka tworzysz. ;:111
Fajne te kolorowe maskotki, nawet w temacie ogrodowym niektóre. ;:138
Twój ogród wydaje się niemal ogrodem bezobsługowym, skoro , mimo mniejszej uwagi, tak pięknie się prezentuje. ;:oj

Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za miłą wizytę. ;:cm ;:cm
Awatar użytkownika
a_nie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1620
Od: 31 mar 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Florą malowane 2

Post »

Madziagos Jak zawsze zachwycasz mnie swoją energią i pracowitością. Tak wiele masz obowiązków i jak czytam ciężkich przeżyć ostatnio, a jako pierwsza mnie wypatrzyłaś. Czytam, że startów biegowych nie odpuszczasz... Ja odkryłam Imprezy na Orientacje (INO) Biegać nie lubię więc chodzimy na marsze na orientacje, gdzie mniej liczy się czas, a bardziej precyzja odnalezienia punktu kontrolnego, ale wśród INO są i biegi, i maratony sportowe.

Lady-r U nas na szczęście co chwilę popaduje i nie trzeba godzinami stać z wężem. A hortensję się z deszczyku cieszą.

Obrazek

Wanda7 i Anabuko Bardzo cieszę się, że o mnie nie zapomniałyście. Tu na forum wasze ogrody należą do moich ulubionych i już idę po nich pospacerować. Sprawiałam Ci radość moimi amigurumi, to może jeszcze dla uśmiechu małpka

Obrazek

Klarysko i Izaziem Wy moje siostry marnotrawne, z wzajemnością miło było "Was przeczytać".
Zmiany, zmiany... a to Justynko mnie zaintrygowałaś i podgrzałaś ciekawość. Ja wiem, że tak zaczyna się opowieści ale proszę o dalszy ciąg.
Iza- podwójna babcia- GRATULACJE. ;:138 Oj starzejemy się. Ja mam już córkę licencjatkę.
Obrazek

Też teraz zachwycam się jeżówkami, bo trzeba przyznać, że te na tyle długo kwitną, że można się nimi nacieszyć. Niestety z pięć mi padło (Marmolade, SECRET LUST, i nowa RASPBERRY TRUFFLE którą dokupiłam bo tak mi się podobała. Całe szczęście, że ta pierwsza kwitnie) Mam dużo siewek, ale one nie powtarzają cech szlachetnych i wyglądają jak zwykłe.
Ignis Oj fajnie było się spotkać. Czytam, że wybierasz się na Jesień w ogrodzie. Ja pewnie też pojadę z mamą. Może uda się spotkać, może u mamy na działce? Ogród samoobsługowy miał być. Taki ogród dla leniuchów. Same byliny i krzewy, A że niedoskonałości takie jak drobne chwasty, przekwitłe kwiaty, brzydkie liście, mi nie przeszkadzają mogę się nim cieszyć. Po za tym mam świetne tło dla moich robótek :heja

Obrazek

Masko Jak miło, że o mnie nie zapomniałaś. Tak króciutko byłam u Ciebie, w poszukiwaniu wschodów i zachodów słońca i się nie zawiodłam. Musze zorganizować sobie czas na dłuższą wizytę. To już 40... ;:138 Cieszę się, że podobają Ci się moje robótki. Taką Czarną i Białą Furię wpuściłam do ogródka.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Florą malowane 2

Post »

Witaj :wit . Chwalę działeczkę i te piękne szydełkowe cudeńka ;:oj . Masz rękę do tego ;:215 . Ślicznie wyglądają Twoje hortensje a jeżówki to zdecydowanie wyjątkowe byliny, które trzeba zapraszać do swoich ogrodów . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
Lisica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1430
Od: 19 lut 2013, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i Ziemia Kaszubska

Re: Florą malowane 2

Post »

Alicjo,

Zdumiewa mnie Twoja nowa pasja. Z jakiego tworzywa są te rękodzieła?
Oczywiście, najbardziej podoba mi się osóbka z dyplomem licencjata. Przy okazji, serdeczne gratulacje dla Córci! ;:63

Milo było zobaczyć Ciebie i Mamę Elę u Krysi. Lubię Wasze towarzystwo, myślę o spotkaniu na Kaszubach w końcu sierpnia w pomorskim gronie.
Byłoby fajnie zabrać się na pogawędkę, prawda?
Lisica
"Tylko błękit wciąga nas..."
Awatar użytkownika
Mufka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2401
Od: 11 lut 2009, o 20:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa i Wilkowyja

Re: Florą malowane 2

Post »

:wit
Alicjo, robótki wykonujesz z wielkim talentem. ;:333 Tak starannie i z wielką precyzją ! Wnuczka zachwyciła się Twoją Białą i Czarną Furią, bo to jej ulubieni bohaterowie. Koleżanki są na etapie księżniczek i Krainy Lodu a ona ogląda filmy o smokach i jest nimi zafascynowana :wink:

Ogród wygląda ślicznie - zazdroszczę deszczu, bo ja niestety stoję godzinami z wężem, co jest bardzo czasochłonne...

Te nowe odmiany jeżówek są czasami kapryśne. Mnie też trzy wypadły, choć bardzo się starałam by niczego im nie brakowało i rosły zdrowo. Trochę to dziwne, bo po sąsiedzku ich koleżanki rosną jak na drożdżach. Doszłam do wniosku, że to wina sadzonek, które są rozmnażane w samym torfie i po posadzeniu źle się korzenią w nowym miejscu. Teraz każdą nową sadzonkę staram się oczyścić z torfu /czasem nawet dość brutalnie, bo niszczy się część korzeni/ . Po takim zabiegu wszystkie nowo posadzone roślinki dużo lepiej mi rosną :D
Pozdrawiam serdecznie ;:196
Prawdziwa kobieta potrafi zrobić wszystko, zaś prawdziwy mężczyzna to ten, który jej na to nie pozwoli ;)
Moja Wizytówka Mufka - ogrodowe marzenia...cz.1 cz.2 cz.3 cz.4
igaa
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 30
Od: 27 lis 2019, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 6B

Re: Florą malowane 2

Post »

Wspaniale wszystko u Ciebie rośnie, widać dobrą rękę i miłość do roślin, zaznaczam wątek i mam nadzieję na ciąg dalszy. Teraz wrócę trochę i obejrzę wcześniejsze posty, ciekawie u Ciebie :)
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Florą malowane 2

Post »

Aniu co tam słychać?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”