magduska81 -moje małe co nieco

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
magduska81
500p
500p
Posty: 562
Od: 11 wrz 2012, o 22:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad Wisła-Ach Lubelskie :)

Re: magduska81 -moje małe co nieco

Post »

Karo, mój pierwszy ,doświadczalny był w moim domu rodzinnym...ten drugi będzie w moim domu za miedzą tego pierwszego...uwierz 2 tyg stresu, bo jak weszła ekipa to niestety nie pochylała się nad kwiatkami...a mi po tyg było już wszystko jedno, to jak patrzenie na śmierć przyjaciół tylko ci z zielonym hooplem wiedzą o co chodzi;) ekipa chyba na długo mnie popamięta;) drzewa nie uratowane niestety ale wszsytkie możliwe krzewy w 80% tak,wiosną się okaże,niestety u mnie mrozy ostatnio - 5-7 przez tydzień były a za zadołowane nie za mocno więc zobaczymy wiosną...teraz zimą będzie koncepcja na nowy ten jak widać od zera prawie...Z jednej strony żal z drugiej oczyszczenie;)przez 15 lat sporo się nauczyłam są już lepsze źródła i mniej błędów będzie ale żal mi bardzo;) niestety nie na wszystko ma się wpływ...
Przez mo­j ogród prze­wineło się wiele osób... po każdym zos­tała ja­kaś pa­miątka. Naj­droższe są te, które po­zos­tały w sercu.
Sprzedam/wymienię:Byliny Krzewy Kwiaty rustykalne
Moje małe co nieco
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21722
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: magduska81 -moje małe co nieco

Post »

Rozumiem Cię,czasem trzeba wszystko postawić na jedną kartę i umieć wyjść z podniesioną głową,
nawet jak serce pęka....
No to życzę Ci wspaniałych projektów i miłej pracy. :wink:
Będziemy podglądać chyba już wiosną jak będziesz tworzyć wszystko od podstaw.
:wit
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
magduska81
500p
500p
Posty: 562
Od: 11 wrz 2012, o 22:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad Wisła-Ach Lubelskie :)

Re: magduska81 -moje małe co nieco

Post »

Mam nadzieję ze tak, wiosna zapowiada się pracowita , ogród ma być klasyczny 50 m podjazdu pod dom z aleją z wiśni kulistej + bukszpan, moje hortensje tez muszą się gdzieś ulokować,i 15 m za domem jak ja się zmieszczę;) ;)bo tam mi się marzy przy tarasie styl włoski,bo dom mam w klasycznym stylu,no i od jakiegoś czasu trawy mi się zaczęły podobać..ale planów dużo...a zmiany hmmm pora dorosnąc i stanąć na swoim kawałku podłogi;) ;)
Przez mo­j ogród prze­wineło się wiele osób... po każdym zos­tała ja­kaś pa­miątka. Naj­droższe są te, które po­zos­tały w sercu.
Sprzedam/wymienię:Byliny Krzewy Kwiaty rustykalne
Moje małe co nieco
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21722
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: magduska81 -moje małe co nieco

Post »

Magda zaprasza do nowego ogrodu ;:138 :D

Ogród w budowie cz.1 jest - tutaj
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”