Ogródek Lady-r

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Re: Moje początki Lady-r

Post »

Dziewczyny dziękuję za pochwały ;:196 Ciągle latam po stronach z pogodą i zobaczcie co znalazłam na pocieszenie. Wygląda obiecująco... :wink:

http://www.meteoprog.pl/pl/review/Plock/ szczególnie końcówka tego paska. :tan
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
goryczka143
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6531
Od: 21 sie 2009, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moje początki Lady-r

Post »

Witaj ANIU!
Ten buk jest szczepiony na niskim pniu. Potem prowadzi się go przy podpórce do wysokości
jaka Ci odpowiada. Następnie kiedy uzyska wysokość jaką chcemy ucinamy wierzchołek.
Wtedy prowadzimy w takiej formie jakiej chcemy. Ja swojego nie formuję rośnie tak jak chce.
Awatar użytkownika
7koliberek9
200p
200p
Posty: 407
Od: 17 mar 2008, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Moje początki Lady-r

Post »

Lady-r pisze:http://www.meteoprog.pl/pl/review/Plock/ szczególnie końcówka tego paska. :tan
Też dziś przeglądałam pogodę długoterminową na dwóch portalach i niestety prognozy były dużo gorsze niż na Twojej :cry: Jedna wręcz mnie załamała bo na koniec marca były duże mrozy. Pozostaje nam tyko trzymać kciuki żeby ta która Ty znalazłaś sprawdziła się ;:180
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Moje początki Lady-r

Post »

No to na poprawę humoru zostawiam to - http://www.rosarium.com.pl/k/?id=181/Super-Dorothy
Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej, :uszy bo gorzej już być nie może. ;:223
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Re: Moje początki Lady-r

Post »

Ładnata "Dorotka" tylko ja już nie mam miejsca. ;:145 a po szalonych zamówieniach wiosennych to już koniec świata. Jak ta zima jeszcze potrwa, to człowiek zgłupieje i nie wiadomo co jeszcze zamówi. ;:223
Wczoraj byłam na aerobiku pierwszy raz, w naszej wiejskiej okolicy to mega wydarzenie, że takie zajęcia ktoś prowadzi. :wink: Muszę więc trzymać formę, a tu mnie cały czas ciągnie do kuchni :twisted: Jeszcze syn na pokuszenie otworzył orzeszki. :lol: Już nie wiem co gorsze buszowanie w kuchni, czy po szkółkach wysyłkowych. :;230 A tu wszyscy kuszą i nowe adresy podają. ;:109
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje początki Lady-r

Post »

Obejrzałam, a było co oglądać, piękny ogród. Powoli oglądam ogrody Forumowiczów, no i zazdrość wielka mnie bierze, świat taki piękny w tych ogrodach.
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Re: Moje początki Lady-r

Post »

Mambo niedługo świat będzie piękny nie tylko w ogrodach na fotkach. :wink: Na pocieszenie przeczytajcie ostatnie 2 zdania.
http://www.sfora.pl/Bedzie-wiecej-snieg ... iej-a18028

To już drugi portal, gdzie wymieniają słowo wiosna i pokazują całkiem miłe temperatury. :tan
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Moje początki Lady-r

Post »

Ania bieganie po szkółkach to też aerobik...... :;230 :;230 :;230
Z portfela też ubywa, tylko że przybywa w ogródku robota. ;:112 ;:113
Grażyna.
kogro-linki
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje początki Lady-r

Post »

Jak pogoda się wreszcie zmieni, to będzie i łopatorobik i widłorobik i może czasem hamakorobik :D :D :D
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Re: Moje początki Lady-r

Post »

Grażynko tylko, że ja biegam po... internecie i sadełko się zawiązuje. :;230 Mieszkam na wsi i nawet dobrego ogrodniczego sklepu nie mam w pobliżu, ale na szczęście internet daje możliwości. :heja Dzisiaj zamawiałam w http://www.kwietnk.com a teraz czas na prawdziwy aerobik. ;:65 Syn mnie dopinguje, bo ze mną ćwiczy. Mam płytę z Vity na szczupłą talię i jakoś młodemu spodobały się te różne "brzuszki" i produkuje "kaloryfer". ;:109 Ja już mam "kaloryfer" ale niewidoczny. :;230 bo przez oponkę to nic nie widać. :oops:
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje początki Lady-r

Post »

Ja też ćwiczę przed komputerem, ale palce :;230
Mam nawet wykupiony karnet na aerobik ale nie mogę się ruszyć sprzed komputera. Forum uzależnia. Potrzebuje odwyku.
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje początki Lady-r

Post »

Znacie taki kawał: a czemu cię palce bolą, - aaaaa bo mieliśmy na czacie imprezę i całą noc śpiewaliśmy :D :D :D
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Re: Moje początki Lady-r

Post »

To dobrze, że ja na czaty nie chodzę :;230 starczy Forum. W zimę to czytałam książki ;:37 , ale jak poczułam zew natury, że to już czas do ogrodu to mnie nosi tylko Forum przynosi ulgę. ;:48 ;:101
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”