Ogród Różą malowany

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Elwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2114
Od: 1 lis 2013, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Ogród Różą malowany

Post »

Nie wiem ,czy już pytałam...gdzie kupiłaś tak piękną piwonię drzewiastą? Uwielbiam takie kolorki ;:167 No jak pąk róży
Piękny kolor piwonii, znasz odmianę?
Niestety, przykro mi - piwonię kupowałam jakieś 10 lat temu u lokalnego ogrodnika jako piwonię drzewiastą fioletową ... i koniec. Ciekawa jestem czy chciałybyście spróbować rozmnażać taką piwonię? Jeżeli chcecie to służę patyczkami na rozmnożenie - może się uda?
Wreszcie wątek :hejab Pięknie się zaczyna ;:63
Aniu Słodka witam Cię serdecznie w moim Ogrodziu ;:196 Mam nadzieję, że będziesz moim częstym gościem :tan
Dla Ciebie Aniu na powitanie Blue Aimable
Obrazek
Awatar użytkownika
JLG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2198
Od: 15 mar 2009, o 17:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ząbki k. Warszawy

Re: Ogród Różą malowany

Post »

Zastanawiam się dlaczego tak długo czekałaś z utworzeniem własnego wątku. Masz się czym pochwalić, piękny ogród, lekka ręka do pisania.
Kolekcja tulipanów cudowna, a z każdą stroną wątku przybywa ciekawych portretów roślinnych, które powodują szybsze bicie serca - ot np. taka piwonia drzewiasta...
A jak przeczytałam jakie róże chodzą Ci po głowie, to już w ogóle będzie cudownie.
linki Lesi
aktualny
Pozdrawiam ciepło - Joasia
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9926
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Ogród Różą malowany

Post »

Lekkie pióro z humorystycznym zacięciem, lubię to ;:333
Wiosnę widać i czuć...fotki świetnie oddają klimat.
Ice Cream wygląda smakowicie :D
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogród Różą malowany

Post »

Elwi nie dość że masz śliczny Ogrodzio to i na dokładkę taką lekkość pisania ;:138 przyznam się że lekko mnie zakuło z zazdrości ;:131
Będę wpadać i podziwiać Twoje róże, a cichaczem podczytywać Balladę o Ogrodziu ;:196
Awatar użytkownika
Elwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2114
Od: 1 lis 2013, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Ogród Różą malowany

Post »

Ogrodzio może i popełniał mezalianse, ale jest tylko twój tak na prawdę, więc czy to nie cudowne ? Wiśnia aż nie do uwierzenia, że taka gęsta.
Co do piecioplagowca, to mam ten sam problem do dzisiaj od kilkunastu lat. ;:222
Grażynko No jest to cudowne, aczkolwiek wolałabym mieć kogoś do konsultacji... Teraz mogę się konsultować na Forum, ale kiedyś nie miałam tej możliwości. Wiśnia rośnie tak gęsto i kuliście sama z siebie - jest dziewicza, nietknięta żadnymi zabiegami :D Pięcioplagowiec atakuje niezmiennie, żeby się go pozbyć na dobre, musiałby go usunąć także mój sąsiad :(
Zastanawiam się dlaczego tak długo czekałaś z utworzeniem własnego wątku. Masz się czym pochwalić, piękny ogród, lekka ręka do pisania.
Kolekcja tulipanów cudowna, a z każdą stroną wątku przybywa ciekawych portretów roślinnych, które powodują szybsze bicie serca - ot np. taka piwonia drzewiasta...
Joasiu miło mi gościć Cię u siebie ;:196 Byłam też u Ciebie z rewizytą i popełniłam wpis :wink: Doczytałam, że jesteś podwójną mamą, z czego córcia Ania ma dopiero 3 miesiące - Gratulacje ;:180 Czyli opisywany przeze mnie kierat: jeść-kupka-pielucha-spać masz w tej chwili na bieżąco :wink:
Cieszę się, że podoba Ci się u mnie. Zapraszam jak najczęściej ;:196
Lekkie pióro z humorystycznym zacięciem, lubię to. Wiosnę widać i czuć...fotki świetnie oddają klimat.
Agnieszko cieszę się, tym bardziej, że Twoje fotografie są mistrzowskie ;:108 Komplement od Ciebie to wyróżnienie :D
Elwi nie dość że masz śliczny Ogrodzio to i na dokładkę taką lekkość pisania. Przyznam się że lekko mnie zakuło z zazdrości ;:131
Będę wpadać i podziwiać Twoje róże, a cichaczem podczytywać Balladę o Ogrodziu
Majeczko nareszcie ;:oj Przyznam się, że nie mogłam się doczekać ;:196 Mój kot rabatowy zmienił miejsce i czekałam na Ciebie, żeby pokazać gdzie teraz urzęduje ;:183 Wielką frajdę sprawia mi, że "Ballada o Ogrodziu" spotkała się z Twoją akceptacją :tan

Zanim dzisiaj coś cyknę w ogrodzie, kilka fotek z wczoraj.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

PANKRACY NA WŁOŚCIACH :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9926
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Ogród Różą malowany

Post »

Czy powojnik to Omoshiro?
Dziękuję za dobre słowo ;:168
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród Różą malowany

Post »

Elwi, cieszę się, że jesteś tutaj ze swoim ogrodziem :) Piękne rośliny, piękne zdjęcia i piękny znak wodny (Twoje dzieło?)
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogród Różą malowany

Post »

Pankracy wygląda dzielnie na swoim stanowisku. ;:333
Powojnik śliczny a gdzie róża obok ?
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
JLG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2198
Od: 15 mar 2009, o 17:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ząbki k. Warszawy

Re: Ogród Różą malowany

Post »

U mnie jest kupka-pielucha-jeść :wink: z naciskiem na jeść :wink: ale jakoś dajemy radę
linki Lesi
aktualny
Pozdrawiam ciepło - Joasia
Awatar użytkownika
usa1276
1000p
1000p
Posty: 2243
Od: 22 sty 2012, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świetokrzyskie

Re: Ogród Różą malowany

Post »

Elwi piękna opowieść o Ogrodziu taka z humorkiem ;:333
ogród piękny zupełnie nie wiem czemu tak zwlekałaś z założeniem wątku
powojnik Omoshiro jest śliczny ale u mnie coś im nie odpowiada i już tyle ich wykończyłam że do takiej piękności nawet nie podchodzę
a rabatka tulipanowa widzę że zamienia sie w różaną

z niecierpliwością czekam na dalsza część opowieści i miłego dnia życzę :wit
Pozdrawiam Ula
Aktualny
Poprzedni
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogród Różą malowany

Post »

Pankracy świetny. Mimo że nie przepadam za figurkami w ogrodzie to taką mogłabym postawić u siebie ;:306 Jak zginie to będziesz wiedziała kto podejrzany ;:224
Omoshiro kupiłam na jesieni. Teraz z ogromnym drżeniem serca czekam na kwiaty ;:209
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogród Różą malowany

Post »

Winobluszcz pięcioplagowy tępię na rabacie różanej od 4 lat. Jest go wyraźnie mniej, ale ciągle pojawiają się nowe ogniska zarazy :evil:
Nie mam pojęcia, dlaczego tak długo zwlekałaś z założeniem wątku-pięknie sobie poczynasz :D Najbardziej czekam na róże, moje jeszcze nawet nie mają pąków (poza Teresą i Stanwell).
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
Elwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2114
Od: 1 lis 2013, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Ogród Różą malowany

Post »

Witajcie Kochani :wit
U mnie dzisiaj masakra deszczowa - leje, leje, leje... Tak ma być cały dzień a jutro jeszcze gorzej :( Ma spaść nawet 40 litrów wody na m kw. ;:oj Straszą zagrożeniem powodziowym. Coś w tym jest bo Białka mocno wezbrała...
Tak więc przez najbliższe dni z nowych fotek nici... Będę się posiłkowała tym co mam albo katowała Was opowieścią o Ogrodziu :wink:
Deszcz nierozerwalnie wiąże się z wilgotnością, a ta z kolei sprzyja niekontrolowanemu przyrostowi populacji ślimaków (moja zmora :twisted: Zobaczcie co już zrobiły z moimi nowymi brunnerami ;:145 Aż strach co będzie dalej....
Obrazek

Dziękuję Wam wszystkim razem i każdej z osobna za odwiedziny mojego wątku :D
Dla Was świeżutka fotka (wczorajsza) piwonii drzewiastej:
Obrazek

Agnieszko (aage) tak, powojnik to Omoshiro. Młodziak jeszcze ale dzielny. Wypuszcza mnóstwo nowych pędów, chyba mu się u mnie podoba :tan

Aniu- AnaAn cieszę się z Twojego powrotu, a jeszcze bardziej z fotek Twojego ogrodu :D (ale ze mnie egoistka, co?) Bardzo serdecznie Cię witam u siebie ;:196 Znak wodny to wspólna praca moja i męża, fajnie, że Ci się podoba... Bałam się , że jest trochę zbyt ...bogaty :;230

Grażynko, róż obok jest Ci dostatek... Nie pokazuję na razie tej rabaty różanej, bo między krzewami jeszcze pustostany... Omoshiro jest tłem dla dużej fioletowo-różowo-kremowej rabaty, na której jest (muszę policzyć...) 41 róż. Obok powojnika jest jeszcze pnąca Ilse Krohn Superior, a za nią Rosanna. Kawałek dalej, na płocie dwa powojniki Warszawska Nike - posadzone wiosną i dopiero zbierają się w sobie :wink:

Joasiu JLG - z naciskiem na jeść - dobre ;:306

Ulcia -usa1276 - wiesz, chciałam najpierw oswoić się z FO, poznać bliżej wspaniałe osoby ;:180 no i nazbierać trochę zdjęć, bo dokumentacji fotograficznej z poprzednich lat wcale nie mam, tylko jakieś pojedyncze zdjęcia... Masz wyczucie Ula ;:333 Rabatka tulipanowa tak naprawdę jest różana ;:108

Jolu nie mam u siebie figurek, bo byle czego nie chcę, a na takie z piaskowca jeszcze ( z naciskiem na: jeszcze) mnie nie stać, chociaż podobają mi się bardzo wyroby "Chronosa", a szczególnie zegar słoneczny ;:167 Figurka kota też mnie ujęła, a zakupiona zwyczajnie w LM za jedyne 29,90 :;230

W ogrodzie jeszcze kwitną ostatnie tulipany, na baczność stoją pomyłkowe - nie udało mi się ich zidentyfikować :(
Obrazek

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”