Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

A ja się wcale nie gniewam ...dyskutujcie do woli ;:168 ...chętnie posłucham ;:4 ...
Tereniu ...a jak tam Cypripedium Reginae ...żyje ? W B.Raju znów w ofercie mają śliczne prymulki z serii Bellarina ...kurcze , pójdę naprawdę z torbami ;:306 . Nawet mi zdechły - przez moją nadgorliwość - szukanie miejsca najlepszego - pysznogłówki od Ciebie ;:145 ...a tak by mi wpasowały się od frontu ...bo latem są tam pustki ....
Chyba wsiądę potem z Ulką w autobus - i pojadę do Chojnic ...moje ;:167 ...rwie się niemożebnie do Oliwuni ;:145 ...
A tu do wakacji jeszcze ponad miesiąc ...
Serdeczności ;:167
Aneczko...widzisz - Sławkowi obiecałam ' Snowflake ' za ...nie wiem jeszcze co ..może za ;:196 ... ;:306 . Francisca się szybko rozrasta i równie fajnie się ja dzieli ...z jednej kępy uzyskałam pięć sadzonek ...wszystkie miały kwiaty ...trochę poszło w świat ...zostały dwie - niech dalej przyrastają ...
Buziaki ;:196
Awatar użytkownika
UlaL
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1394
Od: 27 cze 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

:heja Piękne wszystkie pierwiosnki, Mrs Crimson ma ciekawy kolorek, och zobaczyć to na żywo - marzenie do spełnienia
Pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Ulcia - już wkrótce zobaczysz ;:168 ...bądź grzeczną dziewczynką i czekaj cierpliwie ;:196 .
Awatar użytkownika
UlaL
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1394
Od: 27 cze 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Oj wiem, że muszę być ostatnio grzeczna, bo po mnie nie przyjedzie mój M. Może ja się u Was rozchoruję i nie będę mogła wrócić do domu. Szkoda, że Kraków tak daleko, bo z tego co czytam, to wnioskuję, że można tam nabyć ciekawe rośliny
Napisałam PW
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Ulka ...nawet nie myśl o żadnej chorobie ...wtedy dopiero by było ...nie zdążyła byś do mnie wpaść ;:145 .
Kraków daleko od Ciebie , to fakt ...jednak jeżeli czegoś szukasz , to napisz ...może będę mogła Ci pomóc ;:196 .

Miłego dnia :wit ;:168

Tereniu ...zapomniałam wczoraj napisać , ze to nie ryba ...filet z kurczaka po ...hindusku . Lubię smaki tamtejszej kuchni ...powiew orientu ;:108 .
Serdeczności ;:196

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
UlaL
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1394
Od: 27 cze 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Jagódko, ja miałam na myśli chorobę "kwiatową", inne mają zakaz zbliżania się. Te dwa ostatnie to śliczności prawdziwe, byłabym szczęśliwa, gdybym miała tego ostatniego. Jagódko, jeśli możesz to kup, bo ma cikawy kolorek, a ja podzielę się z Terenią. ;:196
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Jagódko nie forsuj się kochana tak bardzo, zmniejsz tempo, odpoczywaj..... praca nie zając, a przeholować łatwo.... ;:196
Wszystko co pokazujesz jest pełne uroku . Piękne, oryginalne i zadbane...
Wspaniale kwitną Ci azalie.... żałuję bardzo, że nie mam na nie miejsca, bardzo chciałabym mieć ich więcej.... mam tylko 2 krzaczki....
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Jagodka pisze:
Aniu , jakoś rzadko bywasz ostatnio - zapewne więcej obowiązków , a na FO już nie starcza czasu ;:108 . Witam Cię jednak gorąco ;:168 i serdecznie pozdrawiam :wit .
Iguś ;:196 , faktycznie, odkąd Dawid chodzi do szkoły a ja poszłam do pracy, nie mam zbyt wiele wolnego czasu, ale zaglądam :wink: . We wrześniu jeszcze Nadia wstąpi w szeregi uczniaków, nie wiem co to będzie, teraz dzieciaki mają stertę zadań domowych, więc wieczory będziemy spędzać nad książkami. Ale, może nie będzie tak źle, na razie wróciło wszystko jako tako do pionu i nawet czasu mam więcej :lol: .
Róża, którą kiedyś tam :wink: przytargałam od Ciebie w końcu zapączkowała ;:oj , ale się cieszę :tan
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Witaj Aneczko ... :wit Tak , tak , jak dzieci pójdą do szkoły , to doba się kurczy - niestety . Po kiego licha tyle zadają do domu - szkoła powinna być od tego , by dziecko w szkole się uczyło .
Jak by wyglądało , gdyby tak dorośli po przyjściu z pracy odrabiali zadania zlecone przez szefa ?
Cieszę się , że róża wreszcie zakwitnie ...a wiesz , że coś ją zeżarło ...zostało tylko kilka kikutów , ale kwiatów w tym roku raczej nie zobaczę ;:145 .

Serdeczności - miłego dnia ;:168 ;:167

Obrazek Obrazek

Agusiu Kochana ...dziękuję - miło mi że tak postrzegasz moje roślinki ;:196 . A wiesz , że ja każdą dotykam i przemawiam do niej ;:oj ...chyba dziwaczeję na starość ;:306 .
Ciągle jest coś do zrobienia w ogrodzie ...a i w domu nie mało ...a ja jestem "szybki bill " ...lubię mieć dużo na głowie ...bo potem się lepiej czuję ...bo nie ma czasu myśleć o swoich przypadłościach .
Azalię mam trzy ; miniaturkę , japońska i pontyjską - która pachnie ...oszałamiająco ...wystarczy .
Serdeczności ;:196

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Uleńko ...a tak , to co innego ...taka chorobę to i ja lubię ;:168 . Jeżeli tylko będą japońskie - kupię na pewno ...a może spotkam w innych kolorach , niż ten malinowy ?
Snowflake masz zaklepane ...może da się uszczknąć tego Sieboldii w kolorze wrzosowo różowym ?

Obrazek Obrazek

Moje ukochane błękity :tan

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

I takie tam widoczki z nad oczka ...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Złotokap w całej okazałości ...

Obrazek Obrazek

Do miłego :wit
stokrotka1805
200p
200p
Posty: 260
Od: 24 lut 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Witaj Igo!
Odbierz email.
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Lideczko ...czemu do licha nie otwierasz swego watku ...masz przepiękne piwonie ...a zapewne wiele innych roślin też do pokazania ...Ta różowa piękność ...ach ...i ...och ....
Dziękuję za podzielenie się ze mną ich urokiem ;:196 .
stokrotka1805
200p
200p
Posty: 260
Od: 24 lut 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

A Ty czemu nie odbierasz telefonu? :(
Coś nam dzisiaj nie wychodzi, nie mogę się do Ciebie dodzwonić! ;:185
Ten złotokap jest piękny, a mój ma dopiero ok. 30 cm.
Kupiłam wreszcie glebogryzarkę, może będzie łatwiej ogarnąć ten bajzel :;230
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

A mój złotokap ma jakieś 3 metry i po raz pierwszy będzie kwitł. Jestem z niego dumna ;:215 Choć nawet w 10% nie wygląda jak Twój ;:224 :;230
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”