Samotnia :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Syringa
500p
500p
Posty: 935
Od: 12 kwie 2012, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Samotnia :)

Post »

A tu u mnie jest słynne schronisko "Samotnia"... Jest drewniane, a Ty tez drewniany domek stawiasz, no, no :wink:
Oczywiście schronisko tylko nazywa się samotnią, a faktycznie walą tam tłumy ;:306 (chociaż ja, jako tutejszy aborygen potrafiłam znaleźć takie momenty, że bylo prawie pusto i można bylo w ciszy podziwiac widok, a ten jest fantastyczny), mam nadzieję, że Ty zaznasz spokoju w swojej samotni :wink:

To ten krawężnik jest granicą? A ja myślałam, że to na środku, przy ścieżce...
Bea
Awatar użytkownika
Ruda_Zaba
1000p
1000p
Posty: 1137
Od: 28 cze 2012, o 19:29
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka

Re: Samotnia :)

Post »

Noo ponad 500m to kawal działki (oj przydało by się tyle :lol: ) Czekam na dalsze foty :)
Chusteczka na R.O.D <-- wątek ogólny
róże na chusteczce <-- wątek różany
Awatar użytkownika
karlos
100p
100p
Posty: 157
Od: 19 wrz 2013, o 08:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z lasu ...

Re: Samotnia :)

Post »

Syringa pisze:A tu u mnie jest słynne schronisko "Samotnia"... Jest drewniane, a Ty tez drewniany domek stawiasz, no, no :wink:
Samotnia to moje ulubione schronisko w karkonoszach :D drugie to Pod Łabskim Szczytem, może nie tak ładne ale ma swój klimat ... kilka razy w roku pokonuje całe karkonosze na pieszo lub biku ;:138 :uszy
Awatar użytkownika
Syringa
500p
500p
Posty: 935
Od: 12 kwie 2012, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Samotnia :)

Post »

O, to Ty swój czlowiek jesteś ;:333 Co prawda obecnie to ja nic nie pokonuje ;:219 ale tak ogólnie to owszem też, z tym, że na rowerze jeździłam po Izerach, po Karkonoszach tylko pieszo, byłam wysportowana, ale jednak nie aż tak, żeby na rowerze np. pod Łabski podjechać ;:224
Bea
Awatar użytkownika
karlos
100p
100p
Posty: 157
Od: 19 wrz 2013, o 08:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z lasu ...

Re: Samotnia :)

Post »

Syringa pisze: jednak nie aż tak, żeby na rowerze np. pod Łabski podjechać ;:224


Dziewczyny na bikach to ciagle mniejszość, ale tylko przyklasnać. Nie chwalac się :oops: ja podjezdzam na biku od Kamieńczyka pod schronisko na Szrenicy :heja jak juz będzie stał domek i zacznę na działeczke śmigac bikiem to na pewno wrzucę fote z rowerkiem 8-) juz teraz móżdże nad jakimis odjechanymi stojakami na rowery. W czeskich Karkonoszach widziałem wielką kłodę z wycietymi "plastrami" na koło ;:oj
Awatar użytkownika
Syringa
500p
500p
Posty: 935
Od: 12 kwie 2012, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Samotnia :)

Post »

Ogólnie mnóstwo dziewczyn jeździ na rowerze, powiem nawet, że np. przez moją wieś więcej kobiet na rowerze przejeżdża niz facetów, naprawdę, ale to zdecydowanie bardziej rekreacyjnie, natomiast nie oszukujmy sie , prawdziwa jazda na prawdziwym rowerze górskim to już nie jest właściwie rekreacja, tylko wyczyn ;:108 Ja jeżdżę(a ściślej jeździłam zanim zachorowałam) na wiekowym (stara dobra niemiecka robota) trekkingu, odkąd zamieszkałam tu, raz w tygodniu robiłam sobie wycieczkę jakieś 20-30 km po Izerach w terenie, tzn.leśnymi drogami głównie. Znajomi przewracali oczami i mówili, że toż to jest wyczyn, ja oczywiście doskonale wiedziałam, że to po prostu zaawansowana rekreacja, wszystko zależy z czym porównać, czy z siedzeniem przed telewizorem czy z podjazdem po kamieniach na prawdziwą górę ;:303
No, a teraz jestem inwalidą i nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek pojade w Izery na tym swoim trekkingu ukochanym (zielony jest, maskujący, w sam raz do lasu ;:209 )

To Ty chyba z Dolnego Sląska jesteś..?
Bea
Awatar użytkownika
karlos
100p
100p
Posty: 157
Od: 19 wrz 2013, o 08:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z lasu ...

Re: Samotnia :)

Post »

no to zdrówka życzę, a jeśli istnieje możliwość to rowerek można wykorzystac do rechabilitacji :D nie każdy musi się ścigać ważne, żeby się ruszać 8-) "ruch to zdrowie" nie mylić z >>>>> "sport to zdrowie" ... ja z lubuskiego, ale to tylko 3h drogi, a przy dobrej pogodzie to i mniej :lol:
Awatar użytkownika
Syringa
500p
500p
Posty: 935
Od: 12 kwie 2012, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Samotnia :)

Post »

Dzięki bardzo! Zobaczymy, jak to ze mna będzie, teraz jestem w okresie przejściowym :lol:
A Ty coś milczysz... Ryjesz pewnie na działce...? :wink: Czy może ryjesz tylko w weekendy?
Bea
Awatar użytkownika
karlos
100p
100p
Posty: 157
Od: 19 wrz 2013, o 08:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z lasu ...

Re: Samotnia :)

Post »

milczałem bo robiłem "płotek" :heja jedno popołudnie i 30 słupków z furtką zabetonowane, a po 4 dniach kolejne popołudnie i siatka naciagnięta ;:138 ;:136

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


została jeszcze kosmetyka, wyrównanie i dokończenie wiązania :)
Awatar użytkownika
zuzola11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1214
Od: 14 sty 2013, o 10:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Samotnia :)

Post »

karlos ;:63 ;:138 ;:63 ;:138 świetna robota ;:215
Jak skończysz u siebie z ogrodzeniem wpadnij do mnie moja działka tez potrzebuje ogrodzenia :wink:
Awatar użytkownika
Ruda_Zaba
1000p
1000p
Posty: 1137
Od: 28 cze 2012, o 19:29
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka

Re: Samotnia :)

Post »

;:138 ;:138 ;:138 świetnie to wyszło :)
Chusteczka na R.O.D <-- wątek ogólny
róże na chusteczce <-- wątek różany
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Samotnia :)

Post »

Ogrodzenie ważna sprawa, u mnie nie wiem jak u Ciebie, ale z tego co słyszę to wszędzie kradną siatkę, więc dobrze ja zabezpieczcie ;:333
Awatar użytkownika
Wolusia
1000p
1000p
Posty: 2472
Od: 12 sty 2013, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Samotnia :)

Post »

Masywne i rzetelne ogrodzenie- gratulacje. Moje zżera już rdza. Od strony wejścia zakrywa ogrodzenie tuja. :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”