Ogródek Robaczka cz.13

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

;:224 piękna lista ;:224
Same ślicznotki ;:303
Co do przywrotników - Kasiu, podziel nożem te większe kępki, jeśli możesz - będziesz miała więcej :D One się szybko rozrosną :wit
Eda_S
500p
500p
Posty: 591
Od: 20 lis 2013, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Wpisuję się i ja, chociaż z różami niewiele mam do czynienia. Ale nie mogę się powstrzymać przed wzdychaniem do Twoich pięknych zdjęć bajkowego ogrodu ;:168
Keetee
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8554
Od: 15 paź 2010, o 00:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Kasiu jestem i ja ;:65 ,.....przecudną masz wiosnę ;:173 Ja nadrobiłam deczko opóźnienie i dosadziłam brateczków i stokrotek , jutro śmignę po te fioletowo-pomarańczowe i błękiciki ;:173 Matuuuluuu ile Ty masz róż ;:oj Ale po ilości powtarzanych i ze tworzysz plamy ,widać bardzo twoje upodobania :uszy Dosadziłaś Pashminę ;:333 cudna jest nie.... ;:173 Tak patrzę na ta listę i chyba sporo przybyło na nowy sezon ;:138 Ja wczoraj przywitałam śliczne drzewka różane Rhapsody in Blue i Knirps ;:138
Że tak się wtrącę....nie żebym się czepiała ...ale Mme Francois Graidorge ....to chyba masz 5 ;:224
Miłego piatunia ....tralala :wit
ps.powiedz mi proszę jakiej powierzchni masz ogród....bo je tego nie ogarniam ;:173
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Kasiu, ja składam oficjalny protest. Następnym razem proszę nie otwierać nowego wątku w środku nocy ;:306 . Nawet jeśli jest to równonoc. ;:198
Piękne zdjęcia na wiosenną inaugurację Twojego ogrodowego story. ;:170 Ciepłe, późnopopołudniowe słońce tworzy ich niepowtarzalny klimat...... a lista róż imponująca ;:215 ....
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16968
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Witaj Kasiu :wit
Jestem i ja u Ciebie,bo zawsze lubię tu zagladać :D
Piekna wiona u Ciebie,piękne zdjatka ;:215
Awatar użytkownika
Dyskrecja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1514
Od: 22 lis 2010, o 20:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sudety

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Kasiu, pięknie przywitałaś wiosnę. Od dawna zerkam do Twojego ogrodu podziwiając angielskie rabaty i piękne ozdoby metalowe.
Dzisiaj przestudiowałam listę Twoich róż - oniemiałam ;:180 ;:180 ;:180 . Ja mam sporo ale gdzie mi tam do Ciebie. Dobrze, że masz łagodny klimat i nie potrzebujesz tak okrywać na zimę, trochę mniej pracy ale i tak jest co robić.
Pozdrawiam, Henia
"Różanka w Sudetach"
Część 3 (Aktualna), część 2, część 1.
Awatar użytkownika
dodad
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5860
Od: 21 cze 2009, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska Gorlice

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

No nie, wątek otwarty noca a już cztery strony nastukane. Macie zdrowie ;:306
Wiosna oszałamiająca ale wiadomo - ogród podgrzewany to i wiosna błyskawiczna.
Za to spis róż - szok ;:oj Cudnie, cudnie ;:138
Kilka masz takich, których nazwy nic ni nie mówią i będę pilnie śledzić relację z kwitnienia. Na razie musze je sobie w neci obejrzeć ;:101
Ogród - moje miejsce na ziemi
Zapraszam serdecznie - moje linki
Pozdrawiam, Dorota
Awatar użytkownika
-Piotr-
200p
200p
Posty: 232
Od: 2 mar 2014, o 10:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: koło Poznania

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Melduję się i ja, śliczną masz wiosnę w swoim ogródku, u mnie do takiego stanu jeszcze sporo brakuje.
Swoją drogą zobacz ilu masz fanów, wczoraj jeszcze stary wątek, a dzisiaj już czwarta strona ;:oj .
Czy Wy w nocy nie śpicie ? ;:131
Pozdrawiam Piotr

Nasz kochany ogródek
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Dziękuję za życzenia i wierzę, że się spełnią ;:196
Wiosenny taras wygląda, jak marzenie. Powiedz mi tylko, co tam robi konwalia majowa ;:oj a może ja mam omamy wzrokowe.
Nad ilością róż nie zastanawiam się, ale jakim cudem udało Ci się upchnąć je w niewielkim, jakby nie patrzeć ogrodzie, pozostanie dla mnie tajemnicą.
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Dzień dobry :wit
Pogoda od rana wymarzona, więc dopijam drugą kawę i spadam do ogrodu ;:65
Dzisiaj przyjadą kule cisowe, więc muszę przygotować miejscówki, poza tym czeka mnie korekta linii angielskiej rabaty, gdzie dosadzę bodziszki; sadzenie przywrotników od Moni + poszerzanie rabaty; wytyczenie ścieżki w zachodnim korytarzu, przycięcie kantów etc. Trochę planów mam, zobaczymy ile uda się wykonać, ale najważniejsze, że jest pogoda :D
Udanego i pracowitego dnia wszystkim, którzy dzisiaj spędzają czas w ogrodzie, a tym w fabrykach?.szybkiego dnia ;:168

Milenko, Eden Rose będzie potrzebować sporo miejsca, ale myślę, że metr wystarczy, jeśli prowadzisz ją na pnącą. Pirouette jest drobniejsze, ale pędy też wypuszcza długie i jeśli masz miejsce, możesz spróbować je łukowato przyginać do ziemii. Bardzo ładnie wtedy wygląda i obficiej kwitnie.
Zobacz na tego jaskra, czy tylko mi przypomina Eden Rose? ;:224

Obrazek

Obrazek

ps. Z tą jeżówką to oczywiście żarcik :lol:

Nifredilku, judaszowiec wymaga ciepłego, zacisznego miejsca. U mnie rośnie przy tarasie, gdzie ma na tyle ciepło,że nawet go nie okrywam na zimę. Jest u nas od 2 lat, a sadziłam zaledwie metrowy patyczek. Teraz mam 3-metrowe drzewo o grubm pniu po raz pierwszy zobaczę kwiaty ;:138 W ubiegłym roku dopadła go późnym latem choroba grzybowa i musiałam oberwać mu liście. W tym roku będę na niego szczególnie uważać.
Constancjo, jedyna słuszna linia obrony to obłęd, z resztą najbliższa prawdy :wink: Jak sama widzisz, jeszcze mam co rozdawać, więc pewnie jesienią kolejne polecą w Polskę ;:196
Monia, chciałabym zobaczyć Twoją listę... ;:224 Na mojej jeste też jedna od Ciebie - Chloe R. ;:196 Przywrotniki podzielę, dzięki za podpowiedź!
Edytko, zapraszam! Poza różami coś tam jeszcze rośnie, a w tym roku stawiam na byliny i planuję je dosadzać ;:65
Dorotko, witaj! Na liście jest tylko jedna róża, która przybyła w tym sezonie - Alexandrine, kilka ubiegłej jesieni, a reszta była sadzona wcześniej. Francois jedna poleciała do mamy, więc są 4 ;:196 Czujna jesteś :lol:
Te drzewka będą wyglądać ślicznie! ;:oj Ciekawa jestem też Pomponellki na pniu? ależ będziesz miała widoczki latem!
Koniecznie pokaż kompozycje weekendowe, najlepiej otwierając nowy wątek ;:138
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Asiu, wiesz, że ja kobieta pracująca jestem?.jak już miałam czas na forum po pracy, zanim odpisałam wszystkim i wystrugałam nowy, zanim zładowałam zdjęcia?.zrobiło się późno, sama rozumiesz ;:168 Grunt, że jesteś ;:196
Aniu, witaj! Zgubiłam Cię z oczu, fajnie, że się odzywasz! Zapraszam :wit
Heniu, witaj! Bardzo mi miło, że jesteś! Klimat przyjazny, to prawda, ale jak wiesz, roboty przy różach zawsze jest sporo, zwłaszcza wiosną? ;:131 Niewiele róż dostało u mnie kopce, głównie nowe nasadzenia i delikatesy. Wszystkie są ściółkowane, to pewnie pomaga. Ale obrywanie i wybieranie liści z rabat strasznie męczące i czasochłonne..dobrze, że to już za nami :wink:
Bardzo mi miło, że zaglądasz, zapraszam również w tym sezonie ;:196
Dorotko, witaj! Na liście nie ma też niestety kilku ślicznotek, które masz u siebie :wink:
Ja jestem nocnym markiem i mogłabym spędzać całe noce na Forum, gdyby nie poranne pobudki do roboty?dzisiaj jednak mam wolne, więc wczoraj zaszalałam ;:209 Fajnie, że dołączyłaś, buziaki ;:196
Piotrze, witaj! Dziewczyny momentalnie znalalazły drogę do nowej części i bardzo mnie to cieszy, bo ten wątek jest dzięki Wam i dla Was ;:4
Iwonko, niech się spełni ;:196 Konwalie majowe kupiłam na giełdzie, 2 tyg temu :D Rosną sobie i zaczynają kwitnąć, nieco wcześniej ;-) Choć coś mi się wydaje, że przy tych temperaturach konwalie w ogrodzie też pojawią się szybciej.
Działka ma niecałe 1000 m, ogród odpowiednio mniej?.staram się nie "upychać" róż, ale przy tej ilości faktycznie trudno o bardziej trafne określenie.. ;:219 W każdym razie, mam nadzieję, że będziesz zaglądać, żeby obejrzeć je w sezonie ;:196

Dobrego dnia kochani :wit

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
terlica
500p
500p
Posty: 761
Od: 24 mar 2013, o 07:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Ło matko! 4 strona! :shock:
Gonię za Tobą Kasiu. :)
Czytać będę wieczorem,na razie lecę do ogródka,przygotować miejsce na powojniki,już jadą :)
Pozdrawiam-Ewa
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Kasiek ale masz fajną listę różaną ;:138 od A do ;:218 no i tu mi brakuje ostatniej literki w alfabecie :roll: a gdzie są róże na literkę Z :?: Co prawda nie ma ich dużo ale kilkadziesiąt do wyboru się znajdzie ;:306
Tu podpowiadam http://www.roses.webhost.pl/category/en ... dia-roz/z/
A jak nie dosadzisz żadnej to przynajmniej przemianuj Gipsy Boy w Zigeunerknabe bo w sumie to jest jej oficjalna nazwa ;:306 ;:306 ;:306
A tak w ogóle to witaj w klubie szaleńców :;230 ;:304
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”