Siedlisko z sosnami cz. 6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7430
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Siedlisko z sosnami cz. 6

Post »

Jestem pełna podziwu dla Twojej pracy ale efekty widać ;:215 Zajrzyj do mnie ;:196
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami cz. 6

Post »

Elu witaj, byłam u Ciebie i widziałam cudeńka. Mimo wszystko ogród pięknie Ci kwitnie, wszystko rośnie jak na drożdżach. Najwspanialsza jednak wnusia, mam chrześniaka niewiele starszego, bo z marca. Słodziaki są takie dzieci. I jeszcze chętnie w ogrodzie spędzają czas. Potem to już różnie bywa, mój 6-latek teraz już coraz mniej ma zacięcia ogrodowego. Podleje rośliny i czasem coś poda, przyniesie. Niby niewiele, ale jednak coś tam pomaga. Życzę Ci dużo zdrówka, żebyś jak najwięcej ogrodnictwa zaszczepiła w Amelce.
Awatar użytkownika
ASK_anulla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1701
Od: 25 cze 2013, o 13:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze Zachodnie

Re: Siedlisko z sosnami cz. 6

Post »

Marzenko, pokazuj azalie i rododendrony bez ograniczeń. Nie mam ich u siebie, więc sycę oczy w cudzych ogrodach ;:108 .
Maczki masz cudne, takie subtelne. Moje wysiewane maki wschodnie wyrosły monstrualnie, pomimo posadzenia przy murze, żeby miały sucho. Mam nadzieję, że nie będą pomarańczowe ;:218 .
Pieski masz piękne. My ostatnio straciliśmy starego kundelka Kajtka. Młody - Tofik szukał go po wszystkich zakamarkach, brakuje mu towarzystwa.
Pozdrawiam, Anna.
Jak mówi prof. Bralczyk jest różnica, kiedy robimy komuś łaskę, a kiedy laske... Używajmy polskich znaków!
Potencjalny ogród Anulli cz. 2
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11413
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Siedlisko z sosnami cz. 6

Post »

Marzenko od zawsze podziwiam, jaka jesteś dzielna i pracowita, ale ja także uważam, że układanie kostki to nie praca dla kobiety, w dodatku tak zajętej. Nie rób tego sama. ;:185 Ja się na tym nie znam, ale myślę, że bez tzw podsypki nie wyjdzie dobrze.
Pieski cudowne, takie jednakowe. ;:138 Twój Synek z pewnością szczęśliwy, a terenu do zabawy mu nie brakuje.
Co raz więcej roślin kwitnie w Twoim ogrodzie, a moje czosnki po zimie zginęły. :)
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Siedlisko z sosnami cz. 6

Post »

Marzenko :wit nie wiem czy mnie pamiętasz kiedyś do ciebie często zaglądałam ( miałam inny nick) fajnie że bierzesz zwierzaki które by najprawdopodobniej nie znalazły domu dobrze że jeszcze są tacy ludzie którzy mają dobre serduszka ;:167 Ja również mam dwie przybłędy kota i psa sprawiają nam masę problemów zwłaszcza pies jest nie do wytrzymania no ale cóż nie oddamy będziemy się męczyć :;230
Zapomniałabym Stefana pochwalić świetny zwierzak ;:oj chciałabym takiego
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3525
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Siedlisko z sosnami cz. 6

Post »

Marzenko :wit
Azalie bardzo mnie kusza ale do tej pory ponosiłam przy ich uprawia porażki
a u Ciebie jak widać ładnie rosną ;:333
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Siedlisko z sosnami cz. 6

Post »

Pokazałaś i znowu zniknęłaś na miesiąc. Co ciekawego rozkwitło pod sosnami?.
Awatar użytkownika
ASK_anulla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1701
Od: 25 cze 2013, o 13:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze Zachodnie

Re: Siedlisko z sosnami cz. 6

Post »

Właśnie rozkwitła pierwsza z różyczek od Ciebie ;:196 . Ma cudny, mocno czerwony kolor, taki lubię najbardziej. Nie dziwię się, że długo każesz na Siebie czekać. Ja też się obrobić nie mogę, a nie pracuję zawodowo. Nie wiem, jak Ty to ogarniasz, Dziewczyno, ale podziwiam ;:180 .
Pozdrawiam, Anna.
Jak mówi prof. Bralczyk jest różnica, kiedy robimy komuś łaskę, a kiedy laske... Używajmy polskich znaków!
Potencjalny ogród Anulli cz. 2
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Siedlisko z sosnami cz. 6

Post »

Myślałam że wrzuciłaś jakieś zdjęcia... :roll:
Jak ma się u ciebie Perennnial Blue? Zastanawiam się nad nią i jestem ciekawa jak się sprawuje.
Tamaryszek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2749
Od: 13 lip 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siedlisko z sosnami cz. 6

Post »

Gdzie ta nasza Sosenka..? Ciekawa jestem nowego tarasu. Śliczne zdjęcie psiaków pod kwiatami jabłoni.
Dzięki za link. Pozdrawiam ciepło!
Pozdrawiam , Tamaryszek
Mój świat --- Wizytówka
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami cz. 6

Post »

Już kilka razy zbierałam się do napisania czegoś w wątku, miałam nawet myśli "zamknę wątek, bo i tak nic nie piszę", ale nie miałam siły... Życie to nie bajka i ten rok pokazał mi to najbardziej. Straciłam w suszę ogród, a na początku września tatę. Straciłam chęć do wszystkiego... W takich chwilach dociera do człowieka jak marne jest nasze życie i zaczyna się doceniać rodzinę, bliskich i znajomych a zwłaszcza zdrowie.
Postanowiłam nie pracowac tak ciężko w ogrodzie, oszczędzać swój kręgosłup, więcej czasu poświęcać bliskim i cieszyć się każdą chwilą. Ogród ma dawać mi radość a nie ból w plecach :lol:

Jolu, o rózy napisałam PW, mam nadzieję, że pomogłam ;:7

Tamaryszku, cieszę się, że mnie odwiedziłaś ;:168 . Od samego początku śledzę powstawanie Twojego magicznego ogrodu. Podziwiam Twoją konsekwencję i systematyczność. Zdjęcia tarasu będą, muszę tylko ogarnąć teren wokół, bo pełno żółtego piasku i poschniętych roślin. Do tego pies-szkodnik ogrodowy rozkopuje mi skalniak sąsiadujący z tarasem i ręce mi opadają co ja mam robić najpierw...

Zdjęcia będę chyba wspomnieniowe wstawiać, bo robiłam takowe caly sezon, choć niewiele ich jednak mam.
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Siedlisko z sosnami cz. 6

Post »

Marzka współczuję straty Taty, nie wiedziałam. ;:196
Takie wydarzenia dają nam czas na zrozumienie co jest dla nas najważniejsze. To lato chyba dla nikogo nie było łaskawe, chociaż ja nie mogę narzekać, straciłam tylko 5 róż, ale one do odzyskania.
Pozdrawiam - Justyna
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Siedlisko z sosnami cz. 6

Post »

Marzenko, ogromne wyrazy współczucia z powodu odejścia Taty. Znam ból po stracie bliskich. Cieszę się,ze nabierasz dystansu do prac ogrodowych/ nieraz pisałam Ci,ze zbyt wiele na siebie bierzesz. Zdrowie najważniejsze , bez niego nic nie cieszy. Pozdrawiam serdecznie! ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”