U Madzi

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
madziorek9999
50p
50p
Posty: 95
Od: 22 lut 2014, o 12:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: czersk / pomorskie

U Madzi

Post »

Witam Wszystkich serdecznie :D . Jestem posiadaczką działki rodz od miesiąca ;:138 . bardzo się z tego powodu z mężem cieszymy. Niestety działka ta od kilku lat nie była używana, trawa sięgała kolan a pozostałości po suchych kwiatach sięgały mi ramion. Ale nie można tylko narzekać tylko małymi kroczkami działać. Wczoraj porobiłam kilka zdjęć telefonem ale na razie nie ogarniam jak je wstawić ;:145 . Szczerze to jestem w tych sprawach zielona ;:306 Pomocy!!!
madziorek9999
50p
50p
Posty: 95
Od: 22 lut 2014, o 12:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: czersk / pomorskie

Re: U Madzi

Post »

Obrazek

Obrazek
nie wiem czy coś z tych moich zdjęć wyszło.
Awatar użytkownika
sylcia199
500p
500p
Posty: 762
Od: 25 paź 2012, o 11:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: U Madzi

Post »

:wit Witaj
Nie dawano byłam w podobnej sytuacji. Kupiliśmy mieszkanie z działką w ogóle nie użytkowaną, no może tylko jako wjazd do garażu i jako miejsce do składania śmieci. Nie wiedzieliśmy zupełnie jak się za to zabrać. Nasza działka wyglądała dużo gorzej od Twojej. Ale jak napisałaś, trzeba działać małymi kroczkami. W tamtym roku jeszcze nic nie sialiśmy ani nie sadziliśmy bo to nie było możliwe. Teraz już działka oczyszczona (mam nadzieję, że już chwaściory nie odbiją) i już pierwsze krzewy posadzone i warzywa posiane :D

Także życzę dużo siły i zapału :D Ale tak na prawdę Wasza działka nie jest w złym stanie. Na pewno odezwą się fachowcy i doradzą co zrobić :D Będę zaglądać i śledzić poczynania :wink:
madziorek9999
50p
50p
Posty: 95
Od: 22 lut 2014, o 12:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: czersk / pomorskie

Re: U Madzi

Post »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
co to za roślinka?
madziorek9999
50p
50p
Posty: 95
Od: 22 lut 2014, o 12:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: czersk / pomorskie

Re: U Madzi

Post »

W tym roku chcielibyśmy zrobić ogrodzenie, którego brak, aby kury od sąsiadów nie przechodziły do nas. Na jednej z jabłoni zawisła huśtawka dla naszych chłopaków ;:333 . Chciałabym też zrobić mały warzywnik i dosadzić kwiatków. Następnym razem pokarzę co się dzieję przed domkiem. Dużo pracy oj dużo
Awatar użytkownika
zuzola11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1214
Od: 14 sty 2013, o 10:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: U Madzi

Post »

Magdziu zdjęcia widac tylko małe. Jak nastepnym razem będziesz wstawiac (przez fotosik) to zaznacz 500px bedą wtedy troszke wieksze :)
Twoja działka to typowa działka ROD ?
madziorek9999
50p
50p
Posty: 95
Od: 22 lut 2014, o 12:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: czersk / pomorskie

Re: U Madzi

Post »

Witam Was serdecznie w moich skromnych progach. Dzięki za radę, następne zdjęcia postaram się wstawić większe. I widzicie? już się czegoś nauczyłam :D . Tak to typowa działka rodz.
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: U Madzi

Post »

Madziu - brawo ;:138 jestem z Ciebie dumna, super sobie poradziłaś ;:138
Działka super - równiutka, wysprzątana i plany masz już całkiem konkretne :D
Czy ten biały domeczek jest wasz?
Ja przed laty też kupiłam działkę w ROD strasznie zaniedbaną tylko zamiast takiego ładnego domku miałam ruinę z zarwanym dachem a w środku rosły grzyby kapeluszowe na ścianach ;:306

Przyglądałam się roślince o którą pytałaś, ale nie potrafię jej rozpoznać. Natomiast nie wygląda mi to na chwast. Trzeba jeszcze trochę cierpliwie poczekać...
Awatar użytkownika
Makda
200p
200p
Posty: 490
Od: 30 sty 2015, o 00:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: U Madzi

Post »

Witaj Madziu. :wit
Fajnie, że założyłaś wątek. ;:333 Możesz teraz chwalić się swoją działeczką. ;:108
Teren jest fajny i ładny domek.
Pozdrawiam serdecznie - Magda.
W cieniu wiekowej czereśni Zapraszam.
madziorek9999
50p
50p
Posty: 95
Od: 22 lut 2014, o 12:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: czersk / pomorskie

Re: U Madzi

Post »

Obrazek
to tez nie wiem co będzie?
Obrazek
a to prawie granica naszej działki. teraz może faktycznie nie wygląda już aż tak źle, ale jak zobaczyłam działkę pierwszy raz to mały szok był. Niestety a może stety mieliśmy tylko jeden dzień do namysłu czy kupić czy nie, ale myślę że to była dobra decyzja ;:215 . Działka ma 490 m. Ten biały domek jest nasz, w środku wygląda trochę gorzej, a to niebieski to składzik na narzędzia i wc. ale mamy zamiar to rozebrać i postawić coś innego bo trochę straszy ;:163
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: U Madzi

Post »

Po środku pierwszego zdjęcia liliowiec :D
I zdjęcia duże ;:138
Decyzja o zakupie - na pewno dobra. Działka ma potencjał - zobaczysz ile przyniesie Wam radości....
madziorek9999
50p
50p
Posty: 95
Od: 22 lut 2014, o 12:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: czersk / pomorskie

Re: U Madzi

Post »

Witam Wszystkich. Myślałam, że zawitam dziś na działkę, zobaczę czy są jakieś nowe zielone żyjątka wychodzące z ziemi, ale zaczyna mnie rozkładać chyba jakieś choróbsko. Gardło mam jak papier ścierny i ogólnie samopoczucie do kitu. Przy nastepnej wizycie na działce, muszę chyba zacząć kopać trawę i zrobić mały warzywnik.
Awatar użytkownika
Makda
200p
200p
Posty: 490
Od: 30 sty 2015, o 00:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: U Madzi

Post »

Madziu, szybkiego powrotu do zdrowia Ci życzę. :wit Trzymaj się. ;:3
Pozdrawiam serdecznie - Magda.
W cieniu wiekowej czereśni Zapraszam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”