Moje kwiaty od A do Ż cz.5

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Reni4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 21 wrz 2009, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska..

Re: Moje kwiaty od A do Ż cz.5

Post »

I tych coraz więcej się otwiera..mam ich parę kępek..ale tylko one na razie..inne kolory jeszcze śpią..

Obrazek Obrazek

Miłego wieczoru ;:108
Awatar użytkownika
reniusia20
1000p
1000p
Posty: 1859
Od: 2 kwie 2012, o 15:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdzieś na końcu świata...! ( małopolska)

Re: Moje kwiaty od A do Ż cz.5

Post »

Witaj Reniu ;:196
Trafiłam do Twojego nowego wiosennego watku :tan
123katex
1000p
1000p
Posty: 1050
Od: 22 maja 2013, o 20:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje kwiaty od A do Ż cz.5

Post »

Fajne zakupy poczyniłaś będę z niecierpliwością czekać jak urośnie pięknie gunera . :wit
Awatar użytkownika
Reni4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 21 wrz 2009, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska..

Re: Moje kwiaty od A do Ż cz.5

Post »

reniusia20..witaj kochana cieszę się.. ;:196
123katex..no ja też będę czekać..to były dopiero pierwsze zakupy...ale już mam następne :wink:

Dzisiaj zimny szary dzień...trochę w nocy popadało..ale na pocieszenie dostałam dzisiaj kolejną przesyłkę.. :heja
Tym razem róża pnąca ma być niebieska,żółta piwonia,czerwona ostróżka,niebieski przetacznik i gratis mieczyki ;:333

Obrazek Obrazek

Teraz jeszcze czekam..na kolejne i dobrą pogodę na zrobienie nowej rabaty ;:1
Awatar użytkownika
agnesik12
200p
200p
Posty: 299
Od: 31 sty 2008, o 10:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Moje kwiaty od A do Ż cz.5

Post »

Witaj Renatko w nowym wątku,

Trochę nie zaglądałam a tu już nowy wątek. Stary oczywiście nadrobiłam. Przepiękne kleome pokazywałaś. Ja już kilka razy je siałam ale nic z tego nie wyszło ;:145 A to mi się podobają!

I masz rację. Kiedy nastaje wiosna i człowiek urobi się porządnie w ogrodzie to czuje że żyje. Ja też to uwielbiam!

:wit
Agnieszka
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Moje kwiaty od A do Ż cz.5

Post »

Śliczne zakupy niech pięknie rosną i kwitną. :wit
Awatar użytkownika
Reni4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 21 wrz 2009, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska..

Re: Moje kwiaty od A do Ż cz.5

Post »

agnesik12..Witaj..miło ze zaglądasz.. ;:196 Ja też z kleome miałam niepowodzenia..pierwsze trzy torebki straciłam bo siałam przysypując nasiona ziemią..dopiero czwartą jak posiałam i zostawiłam na wierzchu to wzeszły..człowiek się całe życie uczy i popełnia błędy.. ;:333

Kasiula17..może i śliczne ale ja zadowolona nie jestem.. :( Zamawiając te sadzonki spodziewałam się ukorzenionych sadzonek..nie kapersów ;:222 do tego piwonia to malizna kawałek korzonka wielkości palca..zakwitnie mi chyba za kilka lat...róża którą reklamują jako niebieska tak naprawdę jest liliowa sprawdziłam w necie ..oczywiście byłam zapewniona przez panią sprzedającą że niebieska ma być. ;:223 I tak jak zawsze powtarzałam że nie cierpię kupowania w necie tak po raz kolejny dałam się nabrać...

korzonek piwonii ma jakieś 3 cm..czy z tego coś wyrośnie???

Obrazek
Awatar użytkownika
agnesik12
200p
200p
Posty: 299
Od: 31 sty 2008, o 10:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Moje kwiaty od A do Ż cz.5

Post »

Witaj Renatko,

Powiem Ci że ja też coraz mniej kupuję przez internet. Tylko w sprawdzonych miejscach. Też kiedyś zamówiłam piwonie i przyszły jeszcze mniejsze niż Twoje. Dwie w ogóle nie wyrosły a trzecia ledwo ledwo. Siedzi już trzeci rok w ziemi i jeszcze nie kwitła ;:223

Potem zamawiałam piwonie u Eweliny Wajgert. Nie były tanie ale tak wielkie karpy dostałam że zakwitły jakby rosły u mnie już kilkanaście lat. Teraz wolę kupić np dwie odmiany za więcej ale być pewna że będą pięknie rosły.

Nic się nie martw.

Miłego dnia! ;:3
Agnieszka
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Moje kwiaty od A do Ż cz.5

Post »

Ja wole wymianę albo mam sprawdzone 2 osoby na all..... i wtedy kupuje.
Oj jak ja nie lubię takich sprzedających. :evil:
Ja również zostałam kilka razy oszukana albo szukałam sadzonek w doniczkach, bo tak małe.
Mała ta piwonia, życzę by coś wyrosło.
Sama sprzedaje sadzonki ale próbuje wysyłać takie by inni byli zadowoleni albo pokazuje jak wygląda dana sadzonka ;:108 .Ile ja widzę roślin co sprzedają a wiem ze są jednoroczne a ludzie się nabierają i kupują jako bylinę, strasznie oszukują a my nic na to nie poradzimy.
Awatar użytkownika
Reni4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 21 wrz 2009, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska..

Re: Moje kwiaty od A do Ż cz.5

Post »

.Kasiula17 ..agnesik12..Tak to jest dziewczyny..miałam chandrę..chciałam coś kupić...poradzono mi ten adres ale nie sprawdziłam że to hurtownia a nie szkółka..spodziewałam się wiec czego innego..mówi się trudno..

. macie rację bynajmniej od razu jest efekt..ja się na tą różę niby niebieską napaliłam...a resztę wzięłam przy okazji..aby przy jednej dostawie było..Nie martwię się tylko jestem na siebie zła że znowu dałam się nabrać.. ;:222

dzisiaj za to dostałam od znajomej przesyłkę..i tu widać że od serca;))

Obrazek
Awatar użytkownika
Reni4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 21 wrz 2009, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska..

Re: Moje kwiaty od A do Ż cz.5

Post »

Czyli dostałam białego migdałka,ubiorek wiecznie zielony,bylica Schmita "Nana," krwawnik kichawiec i jakieś ładne na różowo kwitnące kwiatuszki rodem z Węgier;))Nasiona ;Maruny mini i miks orlików z Holandii..
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Moje kwiaty od A do Ż cz.5

Post »

Tak te są ładne i dorodne. :) śliczne kępki, niech już się ładnie ukorzeniają.
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moje kwiaty od A do Ż cz.5

Post »

Witaj Reniu w nowym wątku,obowiązkowo muszę być w tym pięknym ogrodzie ,jestem zauroczona i ogrodem i domkiem w tej zieleni,ale muszę Ci powiedzieć ,że jestem też załamana korzonkiem piwonii,kto takie przysyła ,dostałam pierwszą partię piwonii to były tak piękne i duże ,że podzieliłam ja od razu na pół i myślę ,że już w tym roku któraś zakwitnie,ale czekam na następne i jestem przerażona co wysyłają niektóre firmy,gorąco pozdrawiam i buziaczki dla Ciebie :wit ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”