Ogród Przemka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
lukas12
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 7
Od: 8 lis 2017, o 15:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Witam p.Przemku ogród po prostu przepiękny nie można oderwać oczu i chce się jeszcze więcej i więcej ,a jaki to musi być ogrom pracy ale efekt jest łał ;:oj ;:oj ;:oj ;:oj ;:oj
halina522
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1037
Od: 18 lis 2009, o 20:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Ogród Przemka

Post »

Tak,ogród piękny i zadbany-widać,ze Przemek kocha rośliny,ale niestety pracy jest też dużo.
Halina
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Ogród Przemka

Post »

Witam miło! :wit I ja zajrzałam do Ciebie w gości! Masz bardzo kolorowy ogród i chyba sporo dalii? Zawsze podziwiam, jak ktoś ma wiele tych kwiatów, bo przecież z nimi jest sporo pracy i wiosną, i jesienią. Za to odwdzięczają się pięknie! ;:215
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Witam Was Wszystkich Serdecznie. Dnie są coraz to dłuższe. Śnieg topnieje czyż by to wiosna, jesień czy zima ? Wszystko się pokręciło!! Najważniejsze że już koniec stycznia tak że bliżej jak dalej do wiosny. Życzę każdemu z osobna dużo słońca i zdrowia. A dla wszystkich odwiedzających mój ogród trochę kolorów z zeszłorocznego lata :) ;:3
Obrazek



Obrazek



Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek



Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek



Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek



Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek



Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
zbyszek50
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1186
Od: 13 gru 2009, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród Przemka

Post »

Przepiękna kolekcja Dalii, nie moge sobie wyobrazić ich przechowywania ! :shock: :shock:
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Witaj Zbyszku . Z przechowywaniem dali nie jest tak źle gorzej z wykopywaniem żeby zdążyć przed mrozem. Dlatego trzy dni potrzebuję na to. Po mimo tego warto uprawiać te kwiaty. Szkoda tylko że miejsca na większość odmian już nie ma. Z drugiej strony trzeba być upartym i znaleźć na siłę te dodatkowe miejsce ;:306 . Dzięki że zajrzałeś do mnie ;:304
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7829
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród Przemka

Post »

Witaj Przemku :wit
Dałeś piękny pokaz roślin ;:333 ;:333 ;:333
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Dziękuję Ala. Fajnie że zajrzałaś ty jak zawsze jesteś nie zawodna. Od pierwszych chwil założenia wątku zawsze wracasz i to bardzo cieszy ;:167 :wit
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Ogród Przemka

Post »

Bardzo podobają mi się kompozycje, jakie pokazałeś na dwóch ostatnich zdjęciach.
Obie mają swój styl i charakter, doskonale udało Ci się dobrać rośliny i dodatki.
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Madziu witaj cieszę się ;:333 . Tym bardziej że ty to mówisz właścicielka pięknego i dużego ogrodu. Jak sama wiesz czasem uda się coś fajnie skomponować ale czasem trzeba trochę nalatać z łopatą tym bardziej jak się ma mało miejsca a nie których drzew niestety nie można już przesadzić.
Awatar użytkownika
pitertom
500p
500p
Posty: 670
Od: 17 lut 2011, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Ogród Przemka

Post »

Przemek Twoje kompozycje kwiatowe, rabaty, skalniak - pięknie się prezentują. Poletko Daliowe Super ;:138
To piękne i wdzięczne kwiaty...szkoda ,że już nie mam gdzie ich sadzić i gdzie przechowywać
Awatar użytkownika
UlaL
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1394
Od: 27 cze 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Ogród Przemka

Post »

Witaj Przemku
ileż to ja razy zaglądałam w poszukiwaniu nowych zdjęć Twoich roślin, no i dzisiaj to nacieszyłam oczy i ;:167 takimi cudownymi widokami. No trzeba przyznać, że się postarałeś i dużo zdjęć do pooglądania pokazałeś.
Kolekcja dalii jest imponująca, ale pracy przy sadzeniu i wykopywaniu to masz sporo. Poza ciekawymi zakątkami dostrzegam też rożne dodatki do aranżacji; porozkładane gliniane doniczki, stare koło - lubię takie elementy na rabatach, wśród roślin ;:333
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Pitertom dzięki za budujące słowa. Każdy dąży do perfekcji ale znaleźć to we własnym ogrodzie to ciężko. Ciągle coś by się zmieniło i w ogóle i tak ten ogród non stop żyje i się zmienia i to chyba jest najfajniejsze w tym wszystkim. Wczoraj posadziłem do poletka kilka słabszych bulw begonii reszta będzie wysadzona końcem lutego początkiem marca. Chciałem tym słabszym dać szans na przeżycie bo przez miesiąc różnie mogłoby z nimi być. Super że wpadłeś w odwiedziny. Nie mogę się doczekać nowej powstałej rabatki z astrami między innymi od ciebie. ;:304

Ulka cieszę się że cierpliwie czekałaś na moje skromne pokazy zdjęć. Przyznam że zapomniałem o nich. Dopiero przy porządkach znalazłem je.
Bardzo mi miło że coś ci się u mnie podoba ;:168 . Zdjęcia zrobione chaotycznie jak zawsze i nie wszystkich roślin i miejsc . Może z 15 min zajęło mi nastrzelanie trochę zdjęć. Zawsze to coś. Z daliami trudno byłoby mi się rozstać tym bardziej, że dalie ,fuksje i pelargonie to kwiaty mojego dzieciństwa i pierwsze początki fascynacji dziedziny ogrodnictwa. Początki są zawsze trudne skąd pozyskać coś fajnego a tym bardziej że w mojej okolicy nie dbano o ogródki. Teraz ludzie trochę więcej przeznaczają czasu na wygląd estetyczny swoich zagród. Wykopywanie karp daliowych jest pracochłonne tym bardziej ,że takie wykopki przypadają na szarugi albo opady zimnego deszczu albo wiatru w październiku . W zeszłym sezonie byłem zadowolony z kwitnienia dali ale był moment po tej nieszczęsnej nawałnicy w naszym województwie ,że większość leżała na ziemi. I każde wyprostowanie łodyg powodowało wyłamanie całego krzaka dlatego leżały tak aż do jesieni. Na razie daję z tym radę ;:333 . Ulka ja podobnie jak ty też lubię jakieś dodatki w ogrodzie ale najlepsze są stare kamienie lub przedmioty nieużyteczne z gospodarstwa. Mam sporo jeszcze starodawnych narzędzi konnych do uprawy kiedyś w polu za dziejów moich dziadków ale nie mam miejsca na ich wystawienie. Dla tego stoją i czekają. Wszyscy sąsiedzi takie rzeczy dawno wysprzedali na złom a to przecież historyczne bardzo ciekawe narzędzia. Niegdyś nie zastąpione w polu.

Życzę Wszystkim udanej i spokojnej niedzieli ;:114
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”