Ogród Przemka

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
LadyK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1275
Od: 11 wrz 2015, o 14:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ogród Przemka

Post »

Sporo krokusików, pięknie. U mnie to tak niebiesko-różowo jest w sadku od przylaszczek. Krokusów miałam kiedyś dużo ale co roku wyłazi ich mniej. Też mnie ciekawi przeznaczenie tych kamyczków.
Jak czytam co piszecie tu powyżej to też aż szczęka mi opadła, żeby tak sąsiadów okradać ale ciekawe co ta kobieta z tymi roślinami zrobiła, przecież jak posadzi u siebie to będzie wiadomo czyje to.
A co do zwierzaków to mi już głowa puchnie jak usłyszę lub przeczytam o okrucieństwie ludzi. U mnie od lat zwierzaki to zazwyczaj przygarnięte podrzutki, mało kiedy było tak, że braliśmy od kogoś pieska lub kotka choć też się zdarzało. Teraz też mam nowego psa ( poprzedni mi nie wyszedł z choroby odkleszczowej :( ), którego wzieliśmy z gminnego przytuliska - szczeniak od porzuconej ciężarnej suczki. Ciekawe jakby się czuły kobiety gdyby je na mróz wyrzucano bo baba i w ciąży. Szok.
A co do roślin jeszcze wrócę do tematu, całkiem niedawno znajomy opowiadał, że jak mu pomidory kradlinz działki, to zaczął opsypywać mąką i wywieszał kartkę, że pryskane i 2 tyg. karencji i to pomogło.
Pozdrawiam Katarzyna
"Kobieta ma zawsze coś do zrobienia w domu, głupia w nocy śpi, to się jej nazbiera"
Awatar użytkownika
Maciek13
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1395
Od: 9 cze 2017, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zofianka Górna

Re: Ogród Przemka

Post »

Witaj bardzo spodobał mi się twój ogródek krokusy pięknie wyglądają w grupach i przebiśniegi też super kwitną :D
Pozdrawiam ;:196
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogród Przemka

Post »

Oooo,cebulowe w takich ilościach to dopiero wrażenie ;:oj Też zwróciłam uwagę na kamienie,to pewnie ścieżka przy podwyższonej rabacie.Przemku róża stulistna szybko zakwita? Sadzoneczki od ciebie mają się dobrze,może doczekam się kwitnienia ;:173
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Wiosna się rozkręca ;:3


Obrazek


Obrazek



Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Przemka

Post »

Witaj Przemuś ależ ty masz cudowny ogród,nigdy jakoś takiego nie pokazywałeś,teraz widać go prawie w całej wiosennej okazałości,kwitnących wiosennych masz krocie ,te łany tulipanów,kwitnących krzewów i owocówki robi naprawdę cudowne wrażenie ,aż chciałoby się tam być ,pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Martuś to nie jest cały ogród. to jest jedynie może połowa. Nie da się go uchwycić w całości chyba że za pomocą dragona. O każdej porze wygląda inaczej i w każdej chwili kwitnie coś innego. nie wszystko zdarzę zfocić ale zawsze to coś. Dziś zabrałem się za sadzenie dali . Wszystko mnie boli już nie mogę ale gnam od poniedziałku deszcze. I tak nie zdarzę ale co zrobię to moje:). A tak w ogóle mój ogród do twojego nie ma szans ;:168
Awatar użytkownika
UlaL
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1394
Od: 27 cze 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Ogród Przemka

Post »

Witaj Przemku
wstałam dzisiaj wcześnie i przy porannej kawie odwiedzam inne ogrody., u Ciebie zatrzymałam się na dłużej, Faktycznie ogród masz duży i różności w nim sporo, fajnie że pokazałeś wiosenne ujęcia , bo wszystko wygląda fantastycznie. Wiosna, to cudowna pora roku, ale jest tak jak piszesz, ogród z dnia na dzień wygląda inaczej, po tygodniu to już czasami nie ma śladu po wcześniejszych kwitnieniach, zaczyna zaskakiwać coś innego. Masz ładnie uformowane iglaste i drzewa owocowe, a pod drzewami te kolorowo kwitnące cebulowe - fajnie.
Ciekawa jestem, jak przezimowały Twoje róże ?
Przemku, obiecaj, że w trakcie sezonu również pokażesz serie zdjęć z poszczególnych kwitnień.
Miłej i ;:3 niedzieli, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Ogród Przemka

Post »

Przepięknie Przemku to wygląda.
Zachwyciły mnie te formowane iglaki.Nadają pięknej całości niesamowitego wyrazu.
Ogólnie jak się patrzy to ogród jest taki magiczny, jest w nim dużo różnorodności,ale przejrzyście.Robi bardzo przyjemne wrażenie.
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Ogród Przemka

Post »

Piękne magnolie masz i piękne cebulowe ;:215 Ogród tak położony, że sąsiaduje chyba z jakimś polem i widok masz rozległy z niego.
Ale kolekcja koron cesarskich ;:oj Ile lat już Ci tak rosną? Trwała są?
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
pitertom
500p
500p
Posty: 670
Od: 17 lut 2011, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Ogród Przemka

Post »

Przemku wpadłem na przerwie kawowej do Twojego ogrodu :wink:
Takiej wiosennej odsłony jeszcze nie pokazywałeś ;:138
Fajny zakątek,ta ścieżka z kamieni polnych i rośliny skalne wzdłuż - świetnie to wygląda ;:108
Widzę też strzyżone Topiary - pięknie,pięknie
Pozdrawiam
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogród Przemka

Post »

Miło zobaczyć ogród z perspektywy,rzeczywiście chyba go tak nie pokazywałeś.Kamienista ścieżka jest niesamowita,pozwala pięknie wyeksponować wiosenne kwitnienia ;:215 Cesarskie korony powalające,moje zżółkły i teraz będę się zastanawiać,co znowu zrobiłam nie tak,że nie zakwitły ;:223 Wykopujesz swoje?
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
halina522
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1037
Od: 18 lis 2009, o 20:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Ogród Przemka

Post »

Przemek,ogród super i rozumiem,że roboty w nim mnóstwo.Ale to kwitnienie rekompensuje wszystkie trudy.
Halina
Awatar użytkownika
LadyK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1275
Od: 11 wrz 2015, o 14:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ogród Przemka

Post »

Przemek twój ogród jak zaczarowany. Kiedy ja dojdę u siebie do takiego ładu nie mam pojęcia.
A te kamienie to wkopałeś w ziemię tak po prostu czy też są te przerwy między nimi zabezpieczone przed chwastami?
Pozdrawiam Katarzyna
"Kobieta ma zawsze coś do zrobienia w domu, głupia w nocy śpi, to się jej nazbiera"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”