Ogród Marty cz. IV

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Też jestem ciekawa żółtej piwonii a na kalinę sztywnołodygową, to się nie mogę napatrzeć, taka śliczna i jeszcze wytrzymała.
Deszcz odpuścił,woda powoli odparuje, bo wsiąknąć nie ma w co. ;:222 Będzie dobrze, grzyba ukatrupimy. ;:163
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Martuś ale Ty masz wody, mnie ominęły te chmury. ;:180
Zdjęcia mimo deszczu uchwyciłaś cudownie, szkoda roślin tak więc życzę by szybko wyszło słoneczko i suszyło co się da. ;:196
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Martuś, jestem przerażona widząc takie widoki....ta ilość wody w ogrodzie :( I roślinki już mają dość. Mam nadzieję, że dziś było lepiej ;:196 Słoneczka życzę i troszkę wiaterku, aby obsuszyło.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16968
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

O :shock: ale Ci tego deszczu dolało,dolało,szkoda ;:131
Ale pogoda ma teraz być piekna,to wszystko odżyje ;:173
Azalki śliczne masz kolorki ;:215
Awatar użytkownika
dusza001
200p
200p
Posty: 306
Od: 6 lis 2012, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

:wit Hej zdjęcia faktycznie w deszczu są śliczne, wody dużo mam nadzieje że rośliny dojdą do siebie po ulewach. Martuś mam pytania moja sąsiadka ma piwonie cztery krzaki i mówi że kwitną jej tylko dwa a dwa nie dlaczego i co można zrobić.
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna, powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanica profesjonaliści...
Jestem Ania Witam serdecznie i zapraszam
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Aniu,teraz groźne upały ,ale będę walczyć o roslinki,pozdrawiam ;:196

Maryniu,drzewa poprzewracane podniesione ,myślę ,że roślinki dadzą radę,ale groźne są teraz choroby gdy przyjdą upały buziaczki posyłam ;:196

Wolusiu,u mnie część łubinów też rośnie w półcieniu i jakoś sobie radzą,pozdrawiam ;:168

Robercie,łubiny dopiero zaczynają swój spektakl,a rośliny są aż przepite,pozdrawiam i zapraszam znowu :wit

Aniu,akl62,na pewno pokażę tą żółtą bo piwonie to moje oczka w głowie i dopiero zaczynają przedstawienie,pozdrawiam i buziaczki posyłam ;:196

Marysiu,u mnie też dzisiaj słońce i chmurki,ale bez deszczu,chciaż w nocy jeszcze padało,ja dzisiaj nie byłam w ogrodzie,wnuk miał 1 odnowienie komunii,potem wspólny obiad,potem imieniny koleżanki,pozdrawiam ;:196

Stasiu,kalina obsypana na biało kwiatami jest bezkonkurencyjna,z grzybem będziemy walczyć niestety,buziaczki dla Ciebie ;:196

Beatko,zapraszam na pierwszą stronę ,mówisz i masz ;:306

Kasiu,dzisiaj słoneczko przeplatane z chmurkami,ale chodząc wszystko chlapie ,buziaki posyłam ;:196

Małgosiu,jakoś musimy to przeboleć i nie możemy się poddawać,u mnie jeszcze w nocy lało,a w dzień był spokój,pozdrawiam i miłej nocki życzę ;:19 ;:168

Aniu anabuko,deszcz się chyba skończył,ale teraz upały niebezpieczne,pozdrawiam ;:168

Aniu,dusza,niech w sierpniu,sąsiadka przesadzi te 2 niekwitnące do słoneczka i bardzo płytko,praktycznie górne korzenie muszą być widoczne na wierzchu,ziemia ma być przepuszczalna i nawożenie przefermentowanym obornikiem ,na przemian z nawozami o małej ilości azotu a dużo potasu i fosforu,czyli nawozami do roślin kwitnących piwonia jest żarłoczna,ale się odwdzięczy


Dziękuję za wspólny czas i bardzo miłe towarzystwo , zapraszam do nowego wątku. i podaję kierunkowskaz-


http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=76642

Proszę o zamknięcie wątku
Awatar użytkownika
Viola K
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2356
Od: 14 mar 2013, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Trzebnicy

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Marto ,oglądając Twój ogród znalazłam drzewo które bardzo mi się podoba i zawsze się zastanawiam co to za drzewo ... Głóg dwuszyjkowy ;:oj



:wit
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Martuniu! ;:168 ...jeszcze 'załapałam się' w tym wątku!Musze pilnować...bo chyba wkrótce będzie nowy.
Głóg dwuszyjkowy...to tez moje najbliższe chciejstwo do zrealizowania , kasztanowiec różowy/ najlepiej szczepiony na pniu/i dużo hortensji bukietowych/ oczywiście jesienią realizacja/. pozdrawiam cieplutko/ roslinki od Ciebie w doskonalej kondycji./.. ;:303 ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Martuś bardzo się zasmuciłam że ogród walczy z nadmiarem deszczu choć na fotkach piękny ;:174 Piwonia drzewiasta cudna jak wszystkie u Ciebie.mam nadzieję ,że nie ucierpiały roślinki mocno.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
alinaK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1801
Od: 16 lut 2010, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kalwaria zebrzydowska

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Marta przypomniałam sobie nazwę tego wielkiego liściaka ...Modrak sercolistny ...pozdrawiam ....
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

dziewczyny zapraszam do wątku cz.V

OGRÓD MARTY CZ.V
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Martuś musisz napisać tutaj http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 5#p4688605 aby zamknęli Ci wątek ;:196
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”