Ogród Marty cz. IV

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
alinaK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1801
Od: 16 lut 2010, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kalwaria zebrzydowska

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

dzięki Marta za podpowiedź ..tak mi własnie intuicja podpowiadała żeby wody nie zmieniać . czekam na korzonki tupiąc nóżkami.
mam dla ciebie te nasionka ...może wpadniesz ?
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Marysiu,ale mi miło,że tak napisałaś,dziękuję ;:196 to dla mnie wielkie wyróżnienie ;:168

Gosiu,witam Cię gorąco cieszę się że Ci się podobają nasadzenia i dziękuję za uznanie ,aż jestem dumna ;:138

Alinko,jak wyszły listki ,to już niedługo pojawią się zawiązki korzonków,wpadnę do Ciebie ;:65
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Ależ Ty masz tych piwonii ;:oj Tylko pozazdrościć. I nowy wątek :tan
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Witaj Aniu,miło,że jesteś, to tylko część moich piwonii,bo pewnie bym zanudziła,szkoda tylko,że zapachu nie można przesłać :D
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

I ja melduję się w nowym wątku,na pewno będzie równie piękny i ciekawy jak te poprzednie ;:108
Nowy rozdział,nowe wrażenia:)Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Ja również się melduję.Będę odwiedzać mój ulubiony ogród z pięknymi i pachnącymi piwoniami. ;:168
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Beatko,witam ,ja też mam taką nadzieję ,że ten rok będzie ciekawy,może będą nowe wrażenia bo sporo będzie nowych nasadzeń zwłaszcza piwoniowych i nie tylko,zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce,pozdrawiam gorąco :wit ;:168

Joasiu,miło,że jesteś ,nowych piwonii jest trochę posadzonych w jesieni i mam nadzieję ,że już jakieś zakwitną ,ale teraz na wiosnę też dojadą ,i też chciałabym ,żeby zakwitły chociaż to nie takie proste z piwoniami,ale innych kwiatuszków nie zabraknie,buziaczki dla Ciebie ;:196
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Marto i mnie tu nie może zabraknąc ,bo przeciez Twój ogród jest inspiracja dla mnie
od Ciebie mam wiele kwiatów i jestem zadowolona z nich Dzięki
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
Mandragora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4046
Od: 25 maja 2008, o 16:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Odrobinę spóźniona, ale melduję się :D Przepiękne Twoje piwonie ;:180 Moja nie kwitnie, mądre głowy twierdzą, że może być za głęboko posadzona. Czy pomogłoby jej delikatne odkopanie teraz ziemi wokół wschodzących kłów? Pisałam też u siebie, jaką gafę strzeliłam z roślinkami od Ciebie.. Pod miskanta wetknęłam dwie gałązki wierzby smoczej, ukorzeniła się oczywiście jak "smok" no i mam problem ;:124 Muszę jakoś ją odkopać, zastanawiam się, czy z mniejszą szkodą dla zebrinusa lepiej zrobić to teraz, czy jeszcze chwilę poczekać? Wiem, wiem... to był szczyt głupoty ;:306
Pozdrawiam - Milena
Kolejny sezon różany
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Marzenko,bardzo się cieszę,że kwiatuszki pięknie rosną i mój ogród jest dla Ciebie inspiracją ,myślę że kwiatuszki dopiero w tym roku pokażą swoje, bo już się na dobre zadomowiły,o ile dobrze pamiętam miałaś ode mnie dzielżan ogrodowy ,koniecznie go podziel na pół i posadź obok jakieś 30 cm i zrób to na początku kwietnia,pozdrawiam i zapraszam znowu :wit ;:65

Milenko,aż się uśmiałam z Twojej wierzby,że rośnie jak smok ,może da się ją wyjąć ,żeby nie wykopywać zebrinusa ,bo trawy posadzone od nowa nigdy w danym roku nie osiągną takiej wysokości ,zawsze są mniejsze ,więc lepiej by tej trawy nie ruszać a wierzba zawsze sobie poradzi ,i tą wierzbę wsadź gdzieś na obrzeżu bo ją nie można często przycinać bo się nie będzie chciała spłaszczać w laski ,i jej gałązki ciągle będą okrągłe,a taka spłaszczona pięknie wygląda,piwonie natomiast odgrzeb delikatnie palcami .żadnych narzędzi nie wprowadzaj ,bo uszkodzisz korzenie i ją naruszysz i zasilaj ją nawozem potasowo fosforowym a azotu jak najmniej ,kup nawóz do roślin kwitnących ,gdzie azotu jest mało ,sprawdź w sklepie stosunek NPK N azot -mało P- fosfor dużo i K-potas dużo i parę razy w roku po troszkę zasilaj,pozdrawiam
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Stary wątek jeszcze nie zamknięty a nowy już na przód pędzi, emanując kolorem i zapachem przepięknych piwonii. ;:138 ;:138
Nawiązując do poprzedniej części, to podziwiam ogrom dyniowego urodzaju i przydomowego grzybobrania. ;:215
Floks buziaki śle za przytulenie do wcześniejszego towarzystwa. ;:196
Awatar użytkownika
Mandragora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4046
Od: 25 maja 2008, o 16:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Martuś, miałam na myśli wydłubanie wierzby spomiędzy zebrinusa :) Nie ukrywam, że na nim bardziej mi zależy, zwłaszcza, że wierzba ukorzeniła się jeszcze w innym miejscu :D Dziękuję za radę co do piwonii, zaraz pędzę delikatnie podrapać koleżankę po stopach :D
Pozdrawiam - Milena
Kolejny sezon różany
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty cz. IV

Post »

Dobrze, że znalazłam drogowskaz, bo inaczej kilka dni bym błądziła.
Marto biała pnąca róża o małych kwiatkach co to za odmiana.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”