Ogród w słońcu

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
merymg
200p
200p
Posty: 401
Od: 4 mar 2013, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród w słońcu

Post »

Witam, gratuluję otwarcia własnego wątku ;:138 Możliwość planowania to super sprawa, z jednej strony chcemy,żeby wszystko było na "już" a z drugiej , później chcemy cały czas coś zmieniać ;:131 Zazdroszczę kącika z drzewem, ja u siebie cierpię na brak starych drzew i związanego z nimi cienia. Powodzenia w zagospodarowywaniu własnego kącika no i czekamy na WIOSNĘ ;:3
Małgoś
Awatar użytkownika
Mariolcia1962
1000p
1000p
Posty: 1091
Od: 25 wrz 2013, o 18:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród w słońcu

Post »

Sabina witaj , bardzo spodobała mi się obmurowana rabatka , świetny pomysł. ;:138
Mój ogród na wsi
Pozdrawiam Mariola
Awatar użytkownika
Mandragora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4046
Od: 25 maja 2008, o 16:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Ogród w słońcu

Post »

Witaj Sabinko :wit Wiosenne zdjęcia wprawiają w przyjemny nastrój, ciekawa jestem, co tej wiosny zakwitnie, skoro szalone cebule powychodziły zimą, a potem zastał je kilkunastostopniowy mróz :|
Bardzo spodobała mi się ta rabatka: http://agencjavisualmedia.home.pl/forum/rabata6.jpg ;:138 Gdyby mój M. był tak uzdolniony jak Twój, wymarzony murek przy palenisku i coś na wzór "donicy" zrobiłby sam.. A tak pewnie w tym roku palenisko pozostanie nadal tylko w sferze marzeń.
Pozdrawiam - Milena
Kolejny sezon różany
Awatar użytkownika
MariaWy
1000p
1000p
Posty: 2031
Od: 3 lip 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród w słońcu

Post »

Sabinko gratulacje dla Twojego M za murek ;:180 ;:180 a krokusiki przepiękne i uwijające się pszczółki na nich.
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród w słońcu

Post »

Czytam, że podobają się drzewa.... :;230 Są piękne wiosną, jak obsypują się kwiatami, do..powiedzmy sierpnia, a potem przyprawiają o ból głowy (dosłownie i w przenośni)bo lecą z nich jabłka..szare renety, czyli całkiem sporawe okazy..nie wszystkie udaje się zużyć więc jest codzienne zbieranie, a i kwiaty mi łamią :cry: jak takie uderzy to roślinka nie ma szans.
Wyniesione rabaty będą z dwóch stron ogrodu..jak zeskanuję swój "projekt marzeń" ;:306 to wam wrzucę jak planuję to zrobić...planuję mężowymi rękami (no może będę kamorki podawała i ocierała pot z czoła i oczywiście duużo chwaliła ;:108 )
Marysiu, krokusy kupiłam w tamtym roku jako mieszankę odmian, miało być 150 szt, niestety wcześnie wychyliły główki, przemarzły i nie wszystkie zakwitły (dlatego martwię się o ten rok, bo jest dokładnie tak samo ;:174 )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a te maleństwa dostałam zamiast zamówionych pełnych..co tu dużo mówić- allegrooo :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogród w słońcu

Post »

Tarda są bardzo fajne i z każdym rokiem będzie ich więcej. Takie jajko sadzone lub jajecznica :D Tylko pewnie nie o takie chodziło, kiedy zamawiałaś :(
Wielkim powojnikiem jest Bill MacKenzie, ale żółty on i tangucki :roll: Na altanie dobrze wyglądałyby Atragene, bo wielkie rosną, raczej nie chorują i nie wolno ich ciąć. Maidwell Hall, Albina Plena i Purple Spider powtarzają kwitnienie-inne testuję :D
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród w słońcu

Post »

Ewo, a "tangucki" to zły :shock: ?? Kolor żółty akurat mi nie przeszkadza..tylko co z tym tanguckim ;:306 z tych które mi podałaś to myślałam o Albina Plena, ostatnio właśnie u ciebie go wyhaczyłam ;:224 aczkolwiek Maidwell Hall też piękny...do altany mam jeszcze czas. W tym roku obym zaliczyła palenisko, drabinki zamurowaną rabatą i kamienie pod stół i krzesła, bez zadaszenia będę się jeszcze musiała pomęczyć sezon czy dwa (zależnie od czasu i chęci mojego M, gdyż wszystko ma w planach ZROBIĆ SAM)
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogród w słońcu

Post »

Tangucki bardzo dobry, ale kolor mnie zaczyna drażnić-bo żółty on. Gdybyż on chciał być niebieski...Dlatego posadziłam Maidwell Hall :D
Billa trzeba ciąć, bo się rozrasta do 6 m i wszędzie zwisa. Późno zaczyna wegetację, w maju wypuszcza listki, a Atragene w kwietniu-maju już kwitną. Wymienione przeze mnie na pewno powtarzają kwitnienie, więc masz i wiosną, i późnym latem kwiaty.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
gracha
1000p
1000p
Posty: 4328
Od: 23 maja 2012, o 21:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród w słońcu

Post »

Zajrzałam do Twojego wątku a tu śliczne zwiastuny wiosny,oj gdyby nie ta pogoda za oknem ,pozdrawiam i zapraszam do mojego ogródka :wit
Pozdrawiam Gracha
Mój Raj cz.5
Moje wątki
Awatar użytkownika
kajko278
500p
500p
Posty: 526
Od: 20 sty 2013, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: POMORSKIE-KASZUBY

Re: Ogród w słońcu

Post »

Witaj Sabinko :wit.Jestem nowa na forum ale na pewno często będę wpadać do Twojego wątku ponieważ tworzysz swój ogródek od zera tak jak ja.
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród w słońcu

Post »

Witam nowych spacerowiczów ;:196
Obudziło mnie dzisiaj paskudne wietrzysko. Głowy urywa, chmury naciągnęło grube i ciężkie ;:222 tylko czekam aż coś z tego posypie lub co gorsza popada a później zmrozi. Jednym zdaniem - ani śladu po wczorajszej przedwiosennej aurze. Miałam dzisiaj sianie uskuteczniać, ale tak naprawdę to mam ochotę schować się pod kocyk i przysiąść gdzieś w zasięgu kominkowego ognia..brrrr.. zimno

na przekór kontynuuję wiosenne wspomnienia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
MariaWy
1000p
1000p
Posty: 2031
Od: 3 lip 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród w słońcu

Post »

Witaj Sabinko :wit i u mnie dziś jakieś chmury nadciągają a jeszcze przed chwilą świeciło słonko ,ale pokazuj te piękne kwiaty i przywołuj wiosnę.
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Ogród w słońcu

Post »

Sabinko! Wpadłam do Ciebie z rewizytą i bardzo mi się podoba ;:138 Doczytałam między wierszami, że łatwo z tym ogrodem nie macie ;:224
Co do sasanek, to ja dla odmiany walczyłam z moją mamą, która wyrywała mi je jako dziką marchewkę ;:306
Uwielbiam te kwiatki, choć łatwo u mnie nie mają! Mam nadzieję, że zakochasz się również w jeżówkach... ;:333
Podniesione rabaty występują i u mnie, choć nie tak ładnie wymurowane, bo mój ślubny poustawiał po prostu duże kamienie ;:306
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”