Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

Pozdrówki :wit daj kilka fotek ;:138
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

ja juz mam wolne na dzis.Wyobrazcie sobie ,ze zona podopiecznego przywiozla mi kwiatki,bukiet kupiony chyba w lidlu,od jej mamy dla mnie ;:oj Poznalam ja 3 dni temu..Szok normalnie,a tak sie balam wyjazdu....tye sie naczytalam....
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

Kochanie nie zachwalaj tak bo tu się kolejka ustawi, żebyś którąś z nas na zmienniczkę sobie wybrała ;:306 ...ja też się ustawię, bo aż żal taką sztele zostawiać ;:215
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

Boguniu a co będę klamac i mwic nieprawde lub inne nowe stresowac.Wiem jaki to strach jest bo sama ledwo zywa ze strachu bylam.Niestety sztela tylko na 6 tygodni tu i ja tez z niej schodze,bo jestem tylko do czasu kiedy zona podopiecznego z senatorium wroci...no chyba zeby chcieli pomocy.Jak na razie pracuje na dobre referencje gdzies dalej do pracy.To wazne zeby zdobyc zaufanie,wprawe i podszkolic jezyk i komuniktywnosc.Co ja Ci będę mowic...Ty to wiesz lepiej ode mnie :wink:Dzis od godz.19 mam czas dla siebie,a przedtem ,,kolega,,skejpowal w wyrku 2 godziny,podalam kawe i ciastka i poszedl spac na kolejne dwie... :)
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

...no jeszcze 17 dni i.....w moim wlasnym osobistym ogrodzie polegne.Juz sie nie moge doczekac.Dzieci walcza dzielnie na ogrodzie ,posadzili mi pelargonie,pomidorki,syn trawe kosi.maz zakupil nowe meble ogrodowe ,syn zbil klatke wybiegowa z cudami dla szynszyli,a mi podrzucaja fotki i to nie wszystkie ,bo czesc jest ponoc niespodzianka i prezentem...Tym bardziej chce mi sie do domu, z pustymi rekami nie wracam.Mam kupione sliczne ozdoby ogrodowe i sprezentowane kwiatki z ogrodu wlascicleli.Przed wyjazdem tylko je wykopie i zapakuje.Mam tez torbe cebul kwiatowych.Kurcze ..na rynku spotkalam araucarie(malpie drzewo)kombinowalam straszne jak tu je prewiezc,ale nie ma szans bez dodatkowego bagazu.Drewo straszliwie klujace i w zadnym wypadku nie nadaje sie do wniesienia do autokaru.Poklula bym sobie i innym nogi..Na all.. sa do kupienia ,ale bardzo marne w poruwnaniu z tym co na rynki uwidzialam :roll:
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

No proszę to Ci tylko zostało 17 dni?...robisz odliczanki tak jak ja ;:306 ...ja jak wracałam to też z dodatkowym bagażem, bo zawsze coś się kupiło ;:224 ..no to niech Ci szybko zleci i wracaj do swojego ogrodu i rodzinki :tan
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

z niesamowita radoscia mowie glosno ze zostalo mi 10 dni i.....BECKER REISEN :heja no i juz jestem spakowana ;:306 nie zebym nie zdazyla ,ale sprawdzam codziennie stan ZAKLAMOCENIA walizy ;:306 moze jeszcze cos wejdze ,a moze juz STOP.STOP sie pali od tygodnia ;:224
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

5 ...z jeszcze wieksza przyjenoscia...... :heja
Awatar użytkownika
markonix
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2608
Od: 16 mar 2009, o 16:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: niedaleko Niepołomic

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

Czas już skończyć to odliczanie i wziąć ogród w swoje rączki :;230


A wracając do starego wątku to moja szanowna małżonka również pierwszy raz walnęła biszkoptem o podłogę .....i podziałało - zamiast 15 użyła tylko 5 jajek , a efekt wysokościowy podobny .... ;:306
Awatar użytkownika
magduska81
500p
500p
Posty: 562
Od: 11 wrz 2012, o 22:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad Wisła-Ach Lubelskie :)

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

Pestko kiedy powrót? Paczke na wrzesień szykować czy sierpień? Obiecanki rosną :)
Przez mo­j ogród prze­wineło się wiele osób... po każdym zos­tała ja­kaś pa­miątka. Naj­droższe są te, które po­zos­tały w sercu.
Sprzedam/wymienię:Byliny Krzewy Kwiaty rustykalne
Moje małe co nieco
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

No właśnie, a Ty gdzie jesteś co? dawaj tu do nas, bo coś za długo siedzisz cicho ;:134
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

No i dalej jej nie ma. ;:224
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

Kochani wpadłam na moment powiedzieć ,że już jestem,a raczej dopiero.Od maja do wczoraj pracowałam za granicą;Niemcy-Francja.Tak po prostu się ułożyło.Na prywatne wiadomości odpiszę niebawem,ale z góry przepraszam za niedokończone oferty zakupowe.Niestety tak mi sie ,,potoczyło,,w pracy.Ogarnę się w domu i spokojnie do Was wracam.....Jejku jak mi Was i forum brakowało(brak internetu)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”