Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

Oj moja Dorota przy twoim piesiu to kura domowa, spasiona i tak wsiowa baba tzn mój pies ;:306 ...a kiedy emigrujesz, czy już w domku na stałe?
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

Bogusiu emigruję w piątek :? Odmówiłam juz 3 razy i żeby nie stracić znajomości;niestety muszę wyjechać...Na prawde już mi się nie chce..Jak nie Francja to Niemcy i cały czas na walizach,a w domku tak mi fajnie...Trudno;muszę zostawić rodzinę ,zwierzaki,ogród i świąteczne ucztowanie z rodzinką.To będą moje pierwsze w życiu święta poza domem bez męża i dzieci... ;:174 Najfajniejsze w tym ,że będa to tylko 3 tygodnie :D
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

Oj nie smutaj się, szybko zlecą te 3 tyg i nie obejrzysz się, a już będziesz się pakować z powrotem do domku :tan ja się cieszę, że wracam przed świętami, a też miałam tu zostać na dłużej, ale fajnie się złożyło i wracam na święta do swoich :heja nosek do góry jak wrócisz to już będzie wiosna pełną gębusią :tan szczęśliwej podróży i wracaj na forum szybko i pieska pokazuj jak rośnie ok? papa :wit
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

Bogusiu czyli znów jeżdzisz na saxy???Jak Ci tam kochana???
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

PESTKA@ pisze:Bogusiu czyli znów jeżdzisz na saxy???Jak Ci tam kochana???

Wpadnij do mojego wątku poczytać, jak mi jest w czystolandii ;:306
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

Dlaczego tutaj aż tak cicho :?: :wink: Czekamy na nowe posty Pestko ;:131 ;:180
Pozdrawiam :wit
****************************
(Nie wiem czy mogę taki post tu zamieścić-jeśli nie to Bardzo Przepraszam :oops: :oops: )
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

Witajcie kochani.Nie wiem czy jeszcze ktoś mnie pamięta i do mojego,,ogrodu,,zagląda.Ja sama przyznam się,długo tu nie zerkałam,co nie znaczy ,że moja pasja ogrodowa zniknęła..wręcz przeciwnie.W moim,,realnym ,,ogrodzie ciągle coś się dzieje i zmienia.Nie wiem czy na dobre czy złe,ale ogród dostosowuję do moich możliwości ,,bytowych,,Nie bywam w domu przez cały czas,dzieci też już pracują i maja swoje życie,więc ogród choć po części musi być miejscem mało obsługowym na ile się oczywiście da.Zainwestowałam w trawy,nie mam czasu bawić się w sianie i pikowanie,wykopywanie jednorocznych bylin też bywa kłopotliwe,bo po prostu ,,nie trafiam,, w czas.Z kwiatów sezonowych nie zrezygnowałam i nigdy tego nie zrobię.Rodzina dzielnie mi w tym pomaga :wink: Mam nadzieję ,że nadrobię braki w obecności na forum i będę mogła udowodnić zdjęciami ,że mój ogród żyje i ma się świetnie.Buziaczki dla wszystkich pamiętających mnie jeszcze i nowych forumowiczów ;:167
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

Ooo ;:oj w końcu jesteś ;:138 Pamiętamy o Tobie ;:167 I czekamy na jakąś foto-relację ;:173 Ogród przecież ma być naszym miejscem wypoczynku (ale z tym jest różnie ;:204 ) i ma być zrobiony właśnie według naszych upodobań/potrzeb ;:108
Pozdrawiam :heja
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Ogród(z)PESTKI@ - cz.2

Post »

Ja również mam zaległości więc masz darowane ale od wiosny musisz powstawiać fotki ogrodu no chyba, że wspominkowe zimą gdy człowiek już planuje... i kupuje...i marzy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”