Mój niedawno kupiony ogródek działkowy - Onka37

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Post »

w zasadzie nie ma za bardzo co wstawiać ale co tam.... wstawie co jest

[ Obrazek Obrazek Obrazek [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b84 ... d2333.html][img]
Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Post »

a to mój domek do remontu, który spędza mi sen z powiek [ Obrazek
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Wcale nie. Właśnie że masz się czym pochwalić :P
A dlaczego domek spędza ci sen z powiek ? W porównaniu z moją altanką to luksusowy apartament :P
Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Post »

dlatego że jest cały do remontu rozwala się przecieka- w srodku trzeba wyłożyć nową podłogę ściany i sufit, drewno z boków , przodu i góry wymieńić, zrobić taras no i ach dach!!!!!ponoć jest pokryty płytkami azbestowymi buu.... ściągać nie bedę , bo bym musiała wynająć firmę i utylizować... chciałabym tczymś przykryć - jakąś płytą falistą i boję się tych kosztów, a poza tym nie ma kto tego zrobić bo M nie potrafi niestety, i szukam fachowca.....
Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Post »

zakwitła hosta Obrazek a za bardzo przycięta hortenscja wygląda tak: (to jedna z największych)Obrazek, czy ona w tym roku zakwitnie? chyba nie.....
Awatar użytkownika
Becia
1000p
1000p
Posty: 1789
Od: 9 lip 2007, o 16:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Sląsk

Post »

Głowa do góry, moja altana wyglądała tragicznie,w zeszłym roku zajęliśmy sie nią zewnątrz, żeby jakoś wygląda, pomalowaliśmy ją, musieliśmy zrobić dach (jest pokryty papą), bo cały przeciekał, były to koszty ponad 500zł, więc dalsze prace dopiero w tym roku nastąpiły, mój M. zrobił sufit, teraz będziemy wylewać podłogi, bo są fatalne, potem dalej... tak to już jest. Trzeba uzbroić sie w cierpliwość, ale rozumiem Cie, ja też chciałam mieć wszystko obrazu. A w jakiej miejscowości jest twoja działka? pozdrawiam :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Frida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1770
Od: 31 mar 2008, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Onka37 masz bardzo ładnie i altanka również, ciekawy kształt. Wcale Ci się nie dziwię, że się złościsz na samowolę teściów, szkoda byłoby popsuć cokolwiek. Grill - super, wydrukowałam sobie fotkę, bo ten pomysł ze zlewozmywakiem wydał mi się doskonały. Mój M. postanowił wybudować grill połączony z wędzarką, to pokażę mu to zdjęcie.
Pozdrawiam, Danuta
Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Beciu cieszę się że rozumiesz.... tak chciałabym od razu ale teraz coś widzę że w tym roku chyba nie damy rady całość..... a działeczkę mam w Bytomiu....

Frido to miło że grill Ci się podoba, nie jest jeszcze skończony, mąż się ucieszy jak mu powiem ,bo to pierwsza rzecz jaką zbudował !(oprócz domków z klocków i zzamków z piasku, hi hi)
Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
giga45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4110
Od: 28 lut 2008, o 12:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legnica

Post »

Iwoniu witaj. Poczytałam i stwierdziłam, że masz problem. Ja bym postą[piła tak jak radziły dziewczyny ale po prostu stanowczo. A na to wszystko co mówi M??
Grill super pozwolisz, że tez pokaże swojemu, bo jam u siebie nie skończony - to już wiem jak ma wyglądać.
Domek piękny - powoli zrobisz i remont nie da rady wszystkiego naraz. Zobacz ile roboty juz zrobiliście aby działke doprowadzic do ładu. I powiedz teściom, że hortensji sie nie przycina, a na pewno nie tak jak to zrobili. Iwoniu masz nas i chociaż tu nikt Ci głowy nie truje. Rosliny niedługo pośle, pozdawiam i nie załamuj się. Krótko i stanowczo Pamiętaj.Pa :P
Moje Gigulinki
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - GIGA
Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Giguś dzięki za miłe słowa. POwiedz mi co mam zrobić z tymi hortensjami, mam je porozdzielane na 4, czy 5 kępek (chcieli je odmłodzić), ta największa ma troszeczke cienia reszte posadzili wzdłuż prawej strony co kawałek, tam listki malutkie i dodatkowo przysłonięte coraz większymi słonecznikami (niestety, znów teściowa :evil: ), czy na jeśieni przesadzić je wszystkie razem w jedno miejsce , do półcienia czy zostawić tak i czekąc???. może teraz nawoźić czymś?
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

A z Teściami gadałaś....? Jak widzę twój Małżon dużo umie więc niech wytłymaczy Tacie że chce SAM.....
Domek zrobicie pomalutku, nie bójcie się, podobno prowizorki są najtrwalsze :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”