Wiejski ogród początki, radości i problemy cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Wiejski ogród początki, radości i problemy cz.2

Post »

Joasiu, seria krasnali niesamowita ;:oj Kwitną prześlicznie! Laguna, kolejna ślicznotka ;:167 Ciekawa jestem jak sobie poradziłaś z jej przycięciem? Gdzieś czytałam, że się do tego przymierzasz.
Szklarnia i rosnące w niej pomidorki ;:215 Muszę i ja się pochwalić, bo moje donicowe pomidory całkiem nieźle zaowocowały. Już jedliśmy pierwsze, własne pomidory... Mniam :)
PS. Jeśli nie sprawi Ci to kłopotu to chętnie przyjmę jakieś hosty. Obojętnie jakie - z każdej będę zadowolona ;:196
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Wiejski ogród początki, radości i problemy cz.2

Post »

Witaj Joasiu róże kwitną , ale ta Alberich jest obsypana kwieciem ile ona ma już lat jest piękna , u mnie też roże dostały w tym roku , ale pomału się pozbierały i trochę póżniej ale ładnie pierwszy raz zakwitły teraz oczekuje na drugie kwitnienie .Pomidorki super , jeszcze raz bardzo dziękuję , takich jeszcze nie miałam , choć wiesz jak póżno siałam pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Wiejski ogród początki, radości i problemy cz.2

Post »

Super szklarnia to wiadomo swoje warzywka szybciej niż na ogrodzie i pewniejsze ze żadna zaraza je nie złapie .Moje pomidory w tym roku dosięgła ta choroba i większość krzewów poszła do śmieci .Szkoda bo tak je pielęgnowałam ale wystarczyła chwilka gdy mnie nie było .Cóż pamiętam sezon gdy przez jedną noc ZZ pożarła mi 35 krzewów wielgachnych i już nabierających koloru pomidorów,Potem długi czas ich nie sadziłam .Super różane krzewy masz Joasiu życzę Ci miłej niedzieli ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Wolski
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 22
Od: 1 lut 2011, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Wiejski ogród początki, radości i problemy cz.2

Post »

Joasiu, można namiary na producenta szklarni?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”